RPG Kuchyně 2009

Odpovědět
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od skew »

"Áááhááá, takže moderátoři na prvních místech... a Markus to počítal ! Conspiracy !"
$D

Jinak, stejně jako jonka, děkuji že jste si našli čas všechny hry přečíst a okomentovat, muselo to sežrat spoustu volného času a na komentáře jsem zvědavý.

Uff, tak ahoj a dobrou noc.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Gran »

Ježiš že jsou vítězi Markus, Boubaque a Ecthelion? To je ale náhodička... že mě to nepřekvapuje $D xD ;P
It's Alive!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20843
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Ve skutečnosti to počítal Pieta.
Já jsem mu jenom předal čísla, která měl spočítat 8)
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Nekra »

Markus píše: Uvažoval jsem, že by se vůbec nemělo vyhlašovat pořadí mimo první tři příčky, protože to jen svádí k nepěknému porovnávání na lepší/horší, případně dělení na vítěze/poražené. Hry vespodu tabulky přitom často mívají lepší nápady než ty vepředu, ale trpí např. tím, že autor neměl dost času nebo některými nedostatky ve zpracování (např. absence případů či mlhavá vysvětlení). Nakonec jsem to teda neřešil a nechal čísla čísly, protože mi došlo, že i kdyby se zatajila, stejně byste je chtěli vidět.
To je pravda, kdyby se to nevyhlásilo, tak bych to stejně chtěla vědět. Ani mě nepřekvapilo, že jsem byla na 12. místě (no co, účastnila jsem se poprvé) a i to beru jako úspěch ( kdyby mě diskvalifikovali pro porušení pravidel apod. tak bych nebyla ani na 12. místě).

Markusi, ty jsi psal, že se od tebe očekává, že tu hru nějak doladíš a vypiluješ? Osobně si myslím, že lidi si tvoji hru zahrají spíš (Když je ta hra na prvním místě, tak musí za něco stát.) než třeba ty, co se umístily mezi posledními.

Z druhého konce: Já jsem chtěla udělat playtest, aby se ta hra případně doladila, ale zájem byl bohužel tak malý (asi 1 nebo 2 lidi), že to nemělo smysl odehrávat.
(Snad se za pár let dočkám).
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Peekay »

Zaujem bol, ale nastal klasicky Slezinovy problem - nestihacka.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od boubaque »

Tak ještě opožděně chci poblahopřát vítězi (a já jsem ho na vítěze tipoval, protože přečtení Markusovy hry mi úplně zkazilo radost z mé hry :D). Každopádně, jak jsem psal ještě před soutěží, vítězem je pro mě každý, kdo vůbec dokázal během těch 14 dnů vytvořit, sepsat a odevzdat, takže gratulaci si zaslouží všichni!

Nedostal jsem se bohužel k přečtení všech her, ale získal jsem dojem, že hry, které se umístily v první půlce, byly kompaktnější, víc držely pohromadě, zatímco hry v druhé půlce měly o něco zajímavější nápady na mechaniky :) Takže když ostatní napřesrok využijí zkušenosti z letoška, budu se muset snažit mnohem víc, abych se zase dostal "na bednu" ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20843
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Keltone a Invicte, jak jste na tom prosím se slovními hodnoceními? Kdy myslíte, že mi je budete moct dodat?
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Invictus »

Nestíhám. Nic.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20843
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Tak mi pošli to, co máš, a na zbytek kašli. I tak dík.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Invictus »

Markus: Poslal jsem ti ty tři kompletní hodnocení, bohužel na víc nebyl čas. Škoda.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od crowen »

Invictus píše:Markus: Poslal jsem ti ty tři kompletní hodnocení, bohužel na víc nebyl čas. Škoda.
Myslis ze budes stihat nieco spachat neskor a hodit to sem do fora? Myslim ze to autorom pomoze a motivuje ich do dalsieho rocnika
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Invictus »

Pokud doženu to co bych měl, tak asi jo. Ale v současné době jsem vděčný za jakýkoliv volný čas ve kterém nemusím myslet.

Jinak výsledky mě trochu překvapily, ale v tomto počtu a složení porotců asi nemusely. Gratuluju všem co se zúčastnili.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Majo »

Nie je to čudné, že účastník súťaže a víťaz je zároveň hlavným organizátorom výsledkov? Som len externý pozorovatel, súťaže som sa nijak nezúčastnil, takže mi je to vpodstate jedno. Možno bolo toto už oddiskutované, možno som si to len nevšimol..

Inač, gratulujem Markusovi, jeho hru som čítal a vyzerala byť naozaj výborná. Niektoré pozície vo výsledkoch ma ale trochu prekvapili.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20843
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Markus »

Neboj, Majo, až zveřejním výsledky, všichni porotci budou moct protestovat, jestli jsem jim popletl čísla :wink:
Což mi připomíná, že jsem ta čísla pořád ještě nepřekontroloval. Všechny dosud uvedené výsledky berte jako předběžné.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: RPG Kuchyně 2009

Příspěvek od Ecthelion »

Majo: Drobná oprava - Markus není hlavním organizátorem výsledků.
Výsledná čásla počítal Pieta, Markus dává dohromady výslednou brožurku o soutěži obsahující výsledky (což je docela dost práce a obdivuji, že to Markus udělá... sám bych se nedokopal). Všechny hodnocení budou zveřejněna, takže žádné manipulace s výsledky nebo chyby (až budou finální výsledky) nejsou možné (protože všichni všechna čísla budou mít k dispozici). :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti