Stránka 1 z 1

[RPG Kuchyně 2008] Babylon

Napsal: 3. 3. 2008, 13:31
od Jiron
http://rpg.sk/files/RPGK_Jiron_Babylon.pdf

Podle Bible Svaté existovalo kdysi město. To město bylo první, které povstalo po Velké povodni, kterou Bůh ztrestal hříšníky světa. Poutníci putovali do tohoto města ze všech koutů světa za poznáním, moudrostí, vírou. Přesto se jeho obyvatelé nikdy nepoučili. To město neslo jméno Babylon. Jednoho dne se Babylonští rozhodli vystavět věž, která dosáhne až k nebesům. Nestavěli ji však ze zbožnosti, či bohabojnosti nebo jako uctění Pána nýbrž z pýchy. Bůh nechtěl své ovečky opět trestat. Přesto jim daroval svobodnou vůli, kvůli které jim nemohl zabránit Věž stavět. Co ale mohl, bylo vymluvit jim to. Povolal tedy k sobě Strážné Anděly. Strážní Andělé strávili celé věky na zemi ochraňováním lidí a proto byli vhodní pro úkol, který se jim rozhodl svěřit. Když Andělé stanuli před jeho nekonečnou moudrostí řekl jim: „SESTUPTE MEZI SMRTELNÉ A UKAŽTE JIM CESTU. LEČ DBEJTE BY ŽÁDNÝ Z NICH NIKDY NEZJISTIL, ŽE SAMA NEBESA SE SNAŽÍ ODRADIT STAVITELE OD JEJICH SNAH O DOSAŽENÍ BOŽSKÝCH VÝŠIN“.

Napsal: 8. 3. 2008, 15:42
od Sirien
Ehm... nic ve zlém, ale ten způsob jak si zakomponoval Růži je IMO skoro na diskvalifikaci :D Ale to je vedlejší, s tim ať si porota poradí sama.

Celkově to má zajímavej nápad, ale přijde mi že to trpí klasickym problémem vycházejícím z podstaty téhle soutěže, na který sem narazil už v Oran 1941 - nápad na hru zajímavej, ale nutnost vlastních pravidel nulová - v podstatě by stačilo Window

Napsal: 10. 3. 2008, 12:16
od Jiron
He?

No poslouchej, něco jsem tam dát musel a nic lepšího mě nenapadlo. Teda napadlo ale za to bych se dikvalifikoval já sám.

Napsal: 10. 3. 2008, 12:30
od Sirien
Kdyť já Tě nekritizuju, já se tim jenom bavim :D

Napsal: 14. 4. 2008, 08:28
od Dalcor
Sirien píše:Ehm... nic ve zlém, ale ten způsob jak si zakomponoval Růži je IMO skoro na diskvalifikaci :D
Proč, já myslím že to je dobré řešení :) A nápad je to dobrý.