[RPG Kuchyně] Info

(Skoro) pravidelná výzva ve tvorbě RPG her a produktů podle zadaných ingrediencí.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

[RPG Kuchyně] Info

Příspěvek od Ecthelion »

RPG Kuchyně

Co je to RPG Kuchyně?
Je to soutěž v kreativním designu RPG Kuchyně, která se každoročně pořádá na RPG Foru. Je inspirována zahraniční soutěží GameChef a jejím cílem je vytvořit během dvou týdnů krátkou, ale hratelnou RPG hru na základě ingrediencí, které připraví porota gurmánů. Samozřejmě není záměrem vytvořit geniální hru, důležité je experimentovat, vyzkoušet si tvorbu hry, trochu si zablbnout a hlavně se u toho pobavit. :wink:

Ingredience mohou být v podobě klíčových slov, obrázků nebo mechanických omezení. Porota připraví sadu takových ingrediencí, které se v určený den zveřejní. Soutěžící mají potom dva týdny na to, abyste si z nich vybrali ty, které jim vyhovují a nakopnou jejich představivost... a zapracovali je do hry.

Poté, co hru všichni soutěžící odevzdají, porota si všechny příspěvky projde, ohodnotí je a napíše k nim připomínky a zpětnou vazbu, která by autorům měla pomoci, pokud budou na hře dále chtít pracovat.

Co můžu vyhrát?
Výsledky jsou tradičně vyhlašovány na jarní Slezině RPG Fóra, kde vítěz (pokud se účastní) získá tradiční makový koláč. Kuchyně není soutěž v smyslu vítězství na úkor ostatních, je to taková kretivní výzva "od nás pro nás", kde hlavní odměnou soutěžícím je překonání sebe sama a to, že se jim podaří v krátkém čase vytvořit vlastní hru.

Kdy se pořádá?
Pořádá se jednou ročně, tradičně v únoru. Letošní (2014) Kuchyně již proběhla v termínu 1.–16. 2. 2014. Pokud se chcete zúčasntit, další Kuchyně bude v únoru 2015.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [RPG Kuchyně] Info

Příspěvek od Antharon »

tento rok sa kuchzna neuskutocni? :(
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [RPG Kuchyně] Info

Příspěvek od OnGe »

Ne dřív, než budou výsledky té poslední.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: [RPG Kuchyně] Info

Příspěvek od Nekra »

Uf, a já jsem si už říkal, jakej jsem *****, že jsem na to zapomněl a propásnul to, protože kuchyně se vždycky konala v únoru.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Odpovědět

Zpět na „RPG Kuchyně“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti