Podzimní slezina 2013 - debriefing

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Vrátí se Slezina po krátke přestávce?
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Podzimní slezina 2013 - debriefing

Příspěvek od morech11 »

bylo to fajn, ale fotky nejsou, ako by povedal klasik

odo mňa by sa asi očakávalo oficiálne poďakovanie Alefovi, Bubákovi a Feniksovi za ich nekonečnú trpezlivosť a ochotu, bez ktorej by žiadna slezina nebola a potom aj trochu menej oficiálne poďakovanie vám všetkým ostatným, čo ste prišli, lebo bez vás by tiež žiadna slezina nebola.

víkend som si užil, zahral som si pár RPGčiek (konkrétne jedno Fiasco, polovicu Archipelaga a Primetime Adventures), kopu doskoviek (all Cylons shall die!) a veľmi pekne si pokecal.

mali by sme to niekedy zopakovať ;)
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Podzimní slezina 2013 - debriefing

Příspěvek od Insolitus »

Díky za slezinu,
všem co tam byli a organizátorům především. Až na naprosto pekelnou dopravní dostupnost tohoto Bohem zapomenutého kraje je chata moc dobrá. Slezinu jsem si užil velmi moc. Zahrál jsem si jednoho ledového inkvizitora, pár batllestar galactic (a nikdy jsem nebyl špinavej masovej robotikej vrah) a samozřejmě spoustu rpg-teorie.

Na jaře se budu těšit opět
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Podzimní slezina 2013 - debriefing

Příspěvek od Antharon »

Ja som tiež so slezinou spokojný. Hra za hobitieho lovca jazvecov i za quarterbacka brániaceho slabších bola zaujímavá a PtA aj napriek veľmi pochybnému rozbehu vyvrcholilo v šialenom surreálnom climaxe a navyše prinieslo zaujímavé zistenia o tom ako vlastne hrať horor v primetime adventures.
Galactica bola tiež super a tiež som v šiadnej z hier nehral špinavého robotického masového vraha, ikeď raz to bol čistý vychytralý robotický masový vrah...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina 2013 - debriefing

Příspěvek od Pieta »

Dobře bylo.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina 2013 - debriefing

Příspěvek od Goran »

Krása. Vypíchnu pár detailů:
- noční rozhovor s Tyraelem štípajícím dříví a udržujícím oheň o mé kampani a Erinelu, čímž jsem snad aspoň na nějakou dobu získal hráče
- epic fail při procházce s Komi a Athebem, kdy jsem hledal zaniklou středověkou ves Bystřec v lese, interpretoval jsem sotva znatelné terénní hrany, a přitom jsem si nevšiml kamenných základů a cedulí opodál na louce
- dlouho připravovaná detektivka, která nakonec (hlavně díky Insolitovi) dopadla mnohem líp, než jsme se odvážili doufat
- rozhovor o teorii RPG ve vlaku do Prahy, která mi dodala ty správné nápady k posunutí a snad i dokončení mé hry z Kuchyně 2012 (jestli budou i čas a elán se uvidí)

Díky všem!
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Podzimní slezina 2013 - debriefing

Příspěvek od Sarsaparillos »

Příjemné, inspirativní. Hlavně milí lidé, což potěší nejvíc. Budu se těšit na setkání na dalších slezinách, otevřených hraních a podobně.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host