Feniksův košík her

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Vrátí se Slezina po krátke přestávce?
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Feniksův košík her

Příspěvek od fenikso »

Tak jsem trochu popřemýšlel, co si chci zahrát a co vzít s sebou. Chtěl jsem si v tom udělat pořádek a dát si pozor, aby mi nechyběly potřebné propriety. No a když už jsem ten seznam měl, tak jsem si říkal, že to hodím sem...
  • Apocalypse World - Drsné postapokalyptické RPGčko, které si už dlouho chci zkusit, které se ohání pojmy jako "fiction first", a které obsahuje slovo "fuck" či jeho obdobu na 102 stranách z 303 svého obsahu :D. Pokud nenajdu někoho ochotného to odmástrovat na slezině, no tak to zkusím sám. Na vlastní nebezpečí :-)=.
  • Archipelago III, asi v prostředí Třetího Království - GM-less RPG které je sice navržené tak, aby mělo atmosféru knih Ursuly le Guin, ale jak jsem se přesvědčil, tak hustá akčňárna i masakr se v tom dají hrát bez problémů taky :>;o).
  • Fate Core nebo Fate Accelerated Edition - když bude zájem, za poslední rok mám Fejtu odehráno celkem dost. Pro FAE mám připravené jedno krátké dobrodružství z Třetího Království, ale není problém něco na místě zbastlit. Do Fate Core se už dlouho chystám napasovat Mechwarrior universe, tak se třeba k tomu během týdne konečně dostanu :).
  • Mag Blast - ujetá karetní hra, dobrá když už mozek moc neslouží a hladina alkoholu se povážlivě zvedá :D.
  • Twilight Imperium - ultrakrutopřísný, megaepický vesmírný nářez. Vyšetřete si tak 6 hodin čistého času, kdy zapomenete, že existuje cokoli jiného, než vaše vesmírné impérium. Za impérátora!
Naposledy upravil(a) fenikso dne 6. 11. 2013, 15:16, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Feniksův košík her

Příspěvek od morech11 »

jedno archipelago poprosim, ak bude cas
GMless hry ja mozem a kazdu novu si rad vyskusam
(ta kartova tiez vyzera dobre :))

mam si nieco pripravit?
Uživatelský avatar
fenikso
Příspěvky: 792
Registrován: 11. 10. 2009, 10:58
Bydliště: Brno

Re: Feniksův košík her

Příspěvek od fenikso »

Na Archipelago není třeba nic chystat. Dobré je, že se to také dá hrát i v době, kdy už mozek nepracuje úplně na plné obrátky :D.

Třetí Království jsem vybral schválně proto, že prostředí je hodně tvárné. Ale pokud jsi ho nečetl, tak by se vyplatilo těch pár stránek proletět předem. Ale i jiné prostředí se dá připravit bleskově, takže to není potřeba příliš řešit.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti