Pokéthulhu

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Vrátí se Slezina po krátke přestávce?
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Pokéthulhu

Příspěvek od Tyrael »

Tak jsem našel chuť a čas pustit se do Pokéthulhu. A docela bych si to zamasteroval....eee...tedy... Pokud tě léká tajemstvé mocných stvoření a vždy jsi si přál ovládat bytosti, jež tebe i lidi okolo připravují o příčetnost, pokud jsi ochoten zaplatit nejvyšší cenu... pak je tady pro tebe jeden blýskavý Dodekahedron a možnost ukázat světu že ty jsi ten nejlepší Kultista a samozřejmě Chytit je všechny!

Nevím jak moc jsou Pokéthulhu na Slezině známé, vím že Kelton je zná, co ostatní netuším a jak už jsem napsal na začátku příspěvku docela bych si tuhle šílenost, která kombinuje Pokémony s Lovecraftovskými příběhy a cenou za hru je vaše příčetnost (vážně, no kidding) rád zamasteroval. Pokud bude zájem tak mám jedno připravené dobrodružství, takže stačí vytvořit si svou abomination a můžete vyrazit.

Pravidla jsou jednoduchá a ke stažení tady: http://www222.pair.com/sjohn/downloads.htm Budu mít nějaké postavy připravené pro naprosté nováčky, ale ve skutečnosti je tvorba postav neskutečně jednoduchá a netřeba se obávat. Takže pokud někoho tíží přebytečná příčetnost, můžete své duše upsat níže :-)=
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Pokéthulhu

Příspěvek od Antharon »

nikdy viac... :D
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Pokéthulhu

Příspěvek od Sarsaparillos »

Neznám vůbec, ale z popisu mám pocit, že je to přesně šálek mého kafete, takže jsem in :)
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokéthulhu

Příspěvek od Skenderax »

Ďakujem za tip. O POkethulhu som ešte nepočul, ale pravidlá som si stiahol a sú pekne napísané. Verím, že prečítať tých zopár strán bude zábava :-D.
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Pokéthulhu

Příspěvek od Antharon »

znie to pravdu povediac rovnako ako ctulhumon, ktory sme hrali na slezine v beroune s nekrou a keltonom... a ebola to moc dobra hra :D
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: Pokéthulhu

Příspěvek od Tyrael »

Tak děkuju za negativní reklamu. Já za sebe můžu říct, že mě Pokéthulhu baví a je to pěkná oddychovka, jen to vyžaduje, aby hráči znali alespoň jeden ze dvou světů, kterýma je to inspirovaný, protože pokud hráč neví co jsou to Pokémoni a o Cthulhuovi ví jen to, že to má chapadla, tak si moc nezahraje a hlavně se nepobaví :)
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti