Podzimní slezina 2013 - doprava

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Vrátí se Slezina po krátke přestávce?
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Podzimní slezina 2013 - doprava

Příspěvek od morech11 »

hehe, alebo ešte inak - idem skúsiť to číslo, čo som dostal pod rukou na trevena a spýtať sa, koľko má v aute miest a kedy ide ( viewtopic.php?f=272&t=11048&start=15#p401720 )

skúste to vy, mne neodpovedal, možno mám zlé číslo a nakoniec sa z Prahy odpracem už vo štvrtok večer
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: Podzimní slezina 2013 - doprava

Příspěvek od Tyrael »

Goran píše:Původně jsem chtěl přijet už dřív, ale kvůli nemoci jsem nezvládal pracovní povinnosti, a tak se nabalily. Pokud do toho shodou okolností něco nevlezlo i bráchovi, tak účast na Slezině z mé strany platí, ale jel bych v sobotu večer. Vypadá to, že autem z Prahy nikdo nejede, tak bych využil vlak.

Tyraeli, co bys říkal expresu v 18:09 z Hlaváku? Ve třech lidech by to bylo na jednoho zhruba 170 korun, což nevím, jestli obstojí v konkurenci autobusů, ale aspoň pro nás s bráchou to je výrazně pohodlnější. Příjezd by byl 20:44 do stanice Brno hl. n., takže doufám, že nás nějaká dobrá duše těch cca 15 km z Brna do Jedovnice odveze.
Já chci jet v pátek, ty máš v plánu jet v sobotu, obávám se, že nám to úplně nevyjde :D
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina 2013 - doprava

Příspěvek od Goran »

Mea culpa, mea maxima culpa! Myslím pátek, píšu sobota, a po sobě nečtu pro jistotu nic. Jet tam v sobotu by pochopitelně nemělo smysl, jedu v pátek. Sorry.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní slezina 2013 - doprava

Příspěvek od Goran »

V pátek 18:09 (a 20:44 v Brně) ani nepotřebujeme z Brna odvoz, nějaké autobusy jedou. Kdyby nás někdo odvezl, bylo by to fajn, jinak jsme v půl dvanácté na základně.

EDIT: být to ve dne, tak s takovým časem na čekání a dopravu autobusem neuvažuju o jiné možnosti, než dojet prvním busem tím směrem někam na okraj Brna a zbytek dojít pěšky. I takhle je možné, že se rozhodneme pro tuto variantu.

EDIT2: přes Blansko tam budeme s míň přestupy o čtvrt hodiny dřív. A pokud odtamtud půjdeme pěšky, stuhneme to podobně rychle jak ten autobus.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Tyrael
Příspěvky: 85
Registrován: 26. 4. 2011, 23:10
Bydliště: Praha, tam co Lyco

Re: Podzimní slezina 2013 - doprava

Příspěvek od Tyrael »

Vzhledem k tomu jak stupidně jede 201čka večer (jak už poznamenával Goran) chci se zeptat, jestli by se našla nějaká dobrá duše co by pro mě dojela do Křtin, kam mi autobus dorazí ve 22:00 Benzín rád zaplatím a budu nesmírně vděčný že nebudu muset čekat hodinu a půl ve Křtinách na 201čku co jede až do Jedovnice :D

Pokud by se někdo našel, tak mi jenom prosím napište SMSku na +420728932666 ať vím na čem jsem.
TV Tropes ruined/enhanced my life.
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti