Podzimní slezina 2013 - základné info

Plánování a organizace podzimní Sleziny. Vrátí se Slezina po krátke přestávce?
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Podzimní slezina 2013 - základné info

Příspěvek od morech11 »

Tak sa do toho pustime (čítaj: vykrádačka Charlesovho topicu, jak sviň 8) )

Termín: štvrtok 7.11. - nedeľa 10.11.2013
Miesto: chata s výčepem, Jedovnice u Brna - mapa

Cena za lôžko: celý objekt na tri noci bude stáť 7300 (+ energie!), takže ak nás pôjde 20, jedna osobonoc výjde 120,- + podiel na spotrebovanej energii. takisto, ako vlani môže ísť 5 ľudí spať nad kapacitu chaty (teda 20 ľudí v posteliach, 5 do spacákov, potom nastáva stop-stav), ľudia zachumlaní v spacáku ale neovplyvňujú cenu chaty a preto by ich pobyt stál len podiel na energiách (pokiaľ sa nedohodneme inak).
Energie: ceny elektriny a vody sa dajú len odhadovať, ale dá sa rovnakoako vlani očakávať okolo 1500,- v závislosti od spotreby. okrem elektrickej energie a vody sa v cene ešte prejaví drevo do krbu za 280,- na noc.
Povlečenie:ak si neprinesiete vlastné povlečenie na postele, počítajte si ešte 58,- poplatok za práčovňu.
/*pri 20 ľuďoch teda bude celý pobyt na osobu stáť (zhruba!) 360,-(tri noci)+42,-(drevo)+58,-(povlečenie)+75,-(odhadovaný podiel na energiách)=535czk
(majiteľ od vlaňajšku tu a tam trochu prihrial cenu, ale na tých 20 ľuďoch sa to celkom dobre stratí :))*/

Pivo: pre pivo platí to, čo vlani - vieme si objednať sud u majiteľa a nič viac netreba riešiť. anketa, ktoré vybrať, v téme vedľa som založil anketu (nikam sa s ňou ale neponáhľam)
Cenik sudoveho piva k 8.10.2012.xls
(15.5 KiB) Staženo 131 x
Záloha: zaplatil 9.9. Alef, tak nie, že nedojdete 8)

Doprava: (nie som z Brna a dosť zle sa mi počítajú tie zóny, ale vyzerá to tak, že sa od vlani nič nezmenilo a tie linky fungujú stále rovnako, takže si to ukradnem od Charlesa priamo. ak by to z nejakého dôvodu nesedelo, prosím, upozornite ma na to)
1. z Brna, hl.n., tramvají č. 2 na zastávku Stará osada, odtud busem č. 201 na zastávku Jedovnice, Újezd - pak pěšky kolem rybníka Olšovce k chatě (viz mapa, asi uděláme šipky)
Pozn.: Snad jsem to dobře spočítal, ale myslím, že potřebujete přestupní jízdenku na 5 zón, tedy za 42,-Kč (viz ceník jízdného).
2. z Blanska, vlak. nádr., busem 231 na zastávku Jedovnice, v Chaloupkách - pak opět pěšky
Pozn.: V tomto případě, myslím, koupíte jízdenku přímo od řidiče v autobuse, měla by být na 2 vnější zóny.

ak by čokoľvek chýbalo, nebolo v poriadku, našli ste nejaké nezrovnalosti, alebo nejasnosti, pýtajte sa dolu, spolu tomu prídeme na koreň ;)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Podzimní slezina 2013 - základné info

Příspěvek od morech11 »

bump

stále máme voľné miesta, kto ste to zatiaľ ignorovali, môžte sa hlásiť :)
tiež: založil som topic s dopravou na slezinu
a navyše v organizačnej debate stále beží anketa o pive
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Podzimní slezina 2013 - základné info

Příspěvek od morech11 »

(pokec sme si spravili vedľa v organizačnom :P)

každopádne, skoro som to sem zabudol postnúť, ale keby niekto niečo akútne potreboval, tak ma nájde na 778 502 019
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2013“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti