Ono to pořád žije!!!

Diskuse k Metropolis, hernímu prostředí postapo města.
Uživatelský avatar
Jarxes
Příspěvky: 425
Registrován: 28. 3. 2010, 16:50
Bydliště: Praha 10 Křeslice
Kontaktovat uživatele:

Ono to pořád žije!!!

Příspěvek od Jarxes »

Ne-e, neumřelo to. To, že se něco nehýbe na RPG fóru neznamená, že to šlo do kopru. V tomhle případě možná ba naopak. Texty jsou hotovy, ano není tomu úplně zcela, ještě je třeba doplnit doplňkových materiálů a něco málo možná ještě přidat. Avšak to hlavní už je, teď je čas vrhnout se na ten "design", sehnat ilustrace a zejména též ilustrátory, dopilovat, dokonat, potom taky sehnat peníze a vydat. Ejhle, protentokrát si prosím ušetřete plné nůše kritiky a proslovů stylu "na tohle prachy nenajdeš" atp. Tohle je vlákno s místem pro otázky a odpovědi, nějakou kreativní diskuzi a zejména místem pro nabídku spolupráce...

Hledají se:

Tvůrci materiálů, mající nápady na lokace, osady přeživších, zajímavé postavy atd.

Ilustrátoři kterým sic nemůžu nabídnout odměnu ihned, avšak mohou počítat s tím že si u nás otevřou dvířka i do budoucna, s tím že po vydání z toho něco určitě kápne, s tím, že si můžou vytvořit dobrou reputaci právě na nás.

A grafik, schopný vytvořit nám font, udělat design knihy (myslím tím pozadí stránek a případně nějaké ornamenty/znaky pro lepší "feeling") a možná udělat novou verzi obálky.

Možná to tak nevypadá (zejména dle kritiky zde na RPGF), ale v této příručce dlí potenciál na poměrně slušný zisk, začátek kariéry, budoucí rozvoj i možnost prvního krůčku k oživení naší RPG/HnH scény. To si nemyslím jen já, ale i posuzovatelé (z oboru Stoních a RPG her) z českého portálu Startovač.cz a pan Jiří Kolečko, kdysi vedoucí Mladé fronty dnes, ex-majitel vlastního nakladatelství, dnes vyučující na Střední škole knižní kultury, studijního oboru Knihkupecké a nakladatelské činnosti.
Kdysi jsem měl nick: Jakub88
Stále tvořím:
- Mythos, Slovanský Fantasy Svět
- Fantasy Univerzum Mezisféry, inspirovaný Planescapem a WFRP
- Transcendenci, Pokračovatele Mezisfér překlenující do Sci-fi, stále silně ovlivněné Planescapem (a Sagou, SW, a dost umírající Coorabií)
- Metropolis, Postapo Setting, zakončující éru Mezisfér pádem do prachu a popelu hvězdných civilizací
Vyvíjím: Modus & Dice Modulární Univerzální Systém pro hraní RPG
Založil jsme a Spravuji: komunitu Hry na Hrdiny Fb & Web
Jsem Freeform hráč, s tabulkama na mě nechoďte!
Zamčeno

Zpět na „Metropolis“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti