jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Přijeďte na pravidelné setkání návštěvníků RPG Fóra a dalších fandů RPG her. Tentokrát o prodlouženém víkendu 1.11. - 4.11. 2012 nedaleko Brna.

Moderátor: Charles

Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

Ahoj :)

keďže to vyzerá tak, že sa tu nikto nemá k organizovaniu jesennej (podzimnej! ach bože, nekra, nekra... :>:o/ :-)= ) sleziny a ja som strašne netrpezlivý baviť sa o tom v zapadnutom topicu, založím si nový :)

keďže sa to nakoniec zlomilo na chatu omnoho prístupnejšiu, aktuálne to vyzerá omnoho ružovejšie :)
Charles našiel chatu v Jedovnicích, s ubytovaním až pre 25 ľudí a profi výčapom (čo je pre väčšinu osadenstva silný argument :))
Termín - 1.-4.11. 2012
Cena - viz základní info
akýkoľvek dotaz sem dolu, vynasnažíme sa odpovedať :)

tak a teraz šup šup do prihlášok ;)
Naposledy upravil(a) morech11 dne 2. 9. 2012, 09:23, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Nekra »

Hehe, tak po konzultaci jsem teda zvolil první možnost. Doufám, že na tom budu finančně i časově (zároveň) tak dobře, abych si to mohl dovolit a že bude existovat nějaký časově dostatečně krátký způsob přepravy, abych pak nestrávil víc času na cestě než na Slezině.

Snad se brzy dočkáme příspěvků od někoho jiného, než mne a morecha11 ;-).
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Markus »

Dal jsem jiné.

Cena mi nedělá problém a na Slovensko bych se zase rád podíval, ale fakt nevím, jak na tom budu na podzim s časem. Rád bych přijel, ale vidím to tak na padesát procent max.

Každopádně díky moc, že se to snažíš zorganizovat.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Aljen »

Dal som ine ... pretoze na 99,99% nikam nebudem moct ist ;)
Cakame prirastok do rodiny a tak by asi slezina musela byt niekedy zaciatkom septembra aby som to stihol pred terminom.
V kazdom pripade ak by ta 0.01 prevazila som ochotny dost kdekolvek ak nasobne viac casu stravim RPG ako cestovanim.
Cena tiez nie je az tak podstatna.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Antharon »

dal som áno, aj keď neviem ako to bude s dopravou, tá vyzera celkom komplikovane v porovnaní so strážnou
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Ecthelion »

Dali jsme "nie, je to daleko", protože jsme teď (a na podzim budeme) v Řezně v Německu a Slovensko je pro nás opravdu daleko. :roll:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Tork
Příspěvky: 252
Registrován: 3. 1. 2012, 14:23

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Tork »

Dávám jiné - přijedu pouze za předpokladu, že budu zrovna při penězích, což bohužel nedokážu takhle dopředu odhadnout. Pokud při penězích nebudu, tak je to na mě daleko.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

Aljen - bohuzial, je nerealne to sprasit skor ako koncom septembra :(
Samozrejme chapem, ze za danych okolnosti to nepojde, tak iba drzim palce nech to vsetko dopadne co najlepsie a nech neosedivies za prve tri mesiace :) (ved ono na tieto veci este bude cas ked sa pochvalis, ze je to aktualne :) )

E^2 - a co vy viete, mozno vam vyjde datum :)

Inak som skutocne poteseny odozvou, jeine coho som sa bal bolo, ze by tu polovica ludi povedala, ze je to daleko, alebo ze by to vsetci odignorovali
Je mi jasne, ze pocetne rekordy lamat nebudeme, ale vyzera to tak, ze skutocne ma zmysel slezinu zorganizovat
Este to necham chvilu bezat, ale ak sa bude anketa drzat zhruba tychto tendencii, pojdem vybavit nejaky datum :)
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od crowen »

Preco je tato tema v DrD2 subfore?
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Naoki »

crowen píše:Preco je tato tema v DrD2 subfore?
Tohle téma se zobrazuje ve všech subforech, aby byl všem na oči :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Skenderax »

I ja som dal nakoniec zatial "ine".

Este som na ziadnej Slezine nebol ale rad by som to zmenil a zahral si. Alebo aspon videl, ako hraju iny :-).

Zatial je moja ucast 50 na 50.

PS: Je super Morech, ze sa toho niekto ujal :-).
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Bart »

Dal jsem "iné", rád bych přijel, ale už teď jsem na tom s časem na podzim dost na štýru a obávám se, že se tak daleko nedokopu (ale možná, že přijde nějaké vzdedmutí sil nebo mě do té doby vyhodí ze školy nebo tak, tak by bylo všechno jinak).

Pokud se nepletu, někdo (Naoki?) nabízel chatu u Berouna a Treven chtěl organizovat podzimní slezinu někde u Litoměřic. Sice je to strašně daleko zase pro Slováky, ale nechtějí se k tomu vyjídřit? Tam bych skoro určitě alespoň na jednu noc přijel.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

dúfam, že budeš mať čas, ak sa to podarí vybaviť, rád by som videl čo najviac ľudí z fóra :)

inak sa ale chcem vyjadriť k iným možnostiam
morech11 píše:než začnete polemizovať o iných možnostiach, ako je tu na fóre zvykom, dobre si premyslite reálnosť tejto možnosti. pokiaľ nemôžte prísť a nechcete to organizovať pri brne, nepíšte prosím "a nešlo by to v brně?" pretože tým sa nič nevyrieši. ak to niekto chce zorganizovať niekde inde, nech sa páči, ponúknite konkrétne riešenie
poprosím, drž sa toho :)
je mi jasné, že pre veľa ľudí je to ďaleko a vôbec, som smutný z toho, že kvôli tomu veľa ľudí nebude môcť prísť, ale ako si si iste všimol, naoki tu nič nenavrhol, takže od toho zrejme upustilo a trevona som neidel tisíc rokov (aspoň v témac okolo sleziny :)), takže toto je jediný pokus niečo zorganizovať a ja nie som schopný robiť niečo pri beroune, keď to nepoznám

ešte raz vás všetkých prosím, nevyťahujte tieto čo-by-bolo-keby, pretože aj keď je to bežná fórová prax, ešte som nevidel tému, kde by sa takto niečo vyriešilo. ak máte konkrétny plán, sem s ním, rád prenechám kormidlo niekomu, kto navrhne lepšie riešenie, v opačnom prípade to ale ani nevyťahujte
ďakujem


inak už o tom tak nejak hovoríme v prítomnom čase a v ankete je momentálne stav 7 nie k 12 áno (beriem to ako áno, aj keď je mi jasné, že to nemusí byť celkom tak), takže si myslím, že to bude stáť za to skúsiť to vybaviť, aj keď by mala byť slezina menšia ako pominulé roky

zajtra mu zavolám a časom dám vedieť, ako to celé dopadlo :) (ak má niekto nejaký iný plán, ktorý si nechával ako prekvapko nakoniec, bolo by chodné ho vytiahnuť teraz, alebo sa potom nesťažovať :))
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Markus »

Morech, nechci kazit nadšení, ale při pouhých 8 lidech určitě bych rozhodně ještě nic nerezervoval. Může mi to sice být jedno, ale takhle by se mohlo stát, že vás tam přijede deset, akce bude slabá a ještě zaplatíte nehoráznou pálku za ubytování. Fakt to chce napřed víc lidí.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Aljen »

Obavam sa ze ta cena chaty ako si pisal v inom threade je asi brutal pre niekotrych studentskych clenov :(
Bohuzial (pre slezinu) Bratislavska sekcia je znacne odetena alebo tehotna
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Odpovědět

Zpět na „Aktuálně: podzimní slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů