jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Přijeďte na pravidelné setkání návštěvníků RPG Fóra a dalších fandů RPG her. Tentokrát o prodlouženém víkendu 1.11. - 4.11. 2012 nedaleko Brna.

Moderátor: Charles

jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od jonka »

dal jsem áno, ak to pôjde, prídem, ale..

Žilina je pro mě dobrá lokalita a chyta vypadá luxusně, nicméně nevím jak mi to vyjde s časem. Vyjadřuji Morechovi podporu, ale jak připomínají lidi tak chata se může prodražit. Poslední sleziny jestli se nepletu byly kolem 20 lidí a to byly v Brně, na tu Žilinskou bych odhadoval tak 15-20 lidí max vzhledem k času, vzdálenosti a graviditě slovenské části :) Jak by vypadalo nocležné potom? (při reálných 15 lidech)

p.s. ještě je tady pořád možnost (a možná pravý čas) udělat novinku a pokud to dobře zpropaguješ tak těch 30 lidí možná přijede, počítal bych spíš ale s úplně čerstvými členy než s "tvrdým" jádrem.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Antharon »

ja by som snad nieco aj dokazal dotiahnut ak to bude realne
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

informacny topic a prihlasky uz su hotove, request na vlastny chlievik u markusa, tak sa zastavte dole v organizacnych (prip. ked to bude upratane tak hore :) ) a posudte realnost celej akcie
Po konzultacii s Markusom som niektore temy (napr GM plany) zmazol a vytvorim ich neskor
Jedina vec, ktora nie je hotova je zaloha, ale to niekde zozeniem :)

Jonka - dik za tip, nieco vymyslim

Aljen - vim, ze je to hodne, ale realne sa aj tak zaplati dva krat tolko na doprave a je jedno ci do rna, ziliny alebo trebars do tramtarie
Navyse, ono pomer cena/vykon je povedal by som vynikajuci, pretoze je vybavena lepsie ako kopa penzionov :)

Markus - zarezervovane to aj tak bude, az ked vyplatim zalohu ;)
A cim skor ludi postavime pred hotovu vec, tym skor sa dozvieme realne cisla - navyse aj na jar sa polovica ludi prihlasila cez posledne tri tyzdne - viem, je to dost stavka na jednoho kona, ale je to pravdepodobne jedina sanca ako vobec mat nejaku jesennu slezinu
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od apophis »

Dal jsem Áno, protože Slovač není daleko... a finančně to je pořád pohodička ;-)
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Maugir »

Dal jsem "jiné". Rád bych dal "ano, když to půde", ale nejsem si jist, zda u mě ono "když to půjde" už příliš nepřevažuje nad tím "ano". Lokace ani cena není problém, problém je čas a netroufám si nic slíbit, je mi líto.
Obrázek
Uživatelský avatar
Manik
Příspěvky: 9
Registrován: 10. 2. 2011, 10:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Manik »

Plánujete slezinu jako veřejnou akci pro široký okruh RPG hráčů nebo jako uzavřenou akci pouze pro komunitu RPG fóra? (ptám se záměrně, pokud tu řešíte nedostatek účastníků)

Pokud by se jednalo o první případ, mohl bych vás vylepit na FB zeď GameConu a zpropagovat na pár dalších kanálech (tedy v případě, že by se věděla cena,datum,kapacita, ...).
Naposledy upravil(a) Manik dne 28. 8. 2012, 11:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Antharon »

za seba by som povedal, že sa novým ľuďom nebránime, len aby sa tam to naše RPG forum jardo nerozriedilo až príliš

ja mám radšej komornejšie akcie
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od morech11 »

antharon +1 :)

inak info a ostatné už funguje, je to zašité dolu v organizačnej sekcii, Markus to stále neroztriedil :)
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Nekra »

Když se k tomu již vyjádřil organizátor, dovolím si se konečně k tomu vyjádřit taky :
Osobně mne představa, že nás tam zavalí spousta RPGchtivých facebookářů DĚSÍ! Zatím mi Slezina přišla jako akce RPGfóra s tím, že občas některý z lidí z RPGF akci obohatil o partnera/parnerku, kamaráda (asi tak 1 nebo 2 lidi a to ne všichni). Doufám, že Slezinu za takovou akci budu moct považovat i nadále. A taky doufám, že se nebude muset v budoucnu zavádět Stop Stav, což by přílivu mas jistě nastalo.

Obeslat několik známých/kamarádů soukromými zprávami pro zvýšení počtu mi přijde OK, ale pozvat hromadně několik milionů cizích lidí mi přijde děsné.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
pipux
Příspěvky: 371
Registrován: 2. 3. 2010, 18:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od pipux »

Nekra: děsné? Co tím chceš říct? Jako že by vás ti fejsbůkáři zavřeli do sklepa, zatímco by sami vylezli na střechy s plánem oloupat všechny měděné okapy? Hmm, myslím, že zase tak hrozné by to nebylo (někdy je zkrátka lepší danou zkušenost prožít).

- - -

Chata a okolí pěkná, ale přece volím možnost "nie, je to ďaleko", ptže slezina by vždycky mohla být aspoň o 100km dále(blíže) na západ + cestování mě nebaví a peníze nerostou na stomě.

My odpadlíci, co s námi bude? Zajímalo by mě, zda-li se všichni trapně vymluvíme na nedostatek peněz, anebo jestli se třeba na truc začne plánovat ještě něco jiného, bližšího ...
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Jerson »

podle současného rozložení odpovědí se tato slezina konat nebude pro malou účast, protože až přijeli pouze tři nebo čtyři lidé. Dvacet lidí z RPGF je nereálných. možná by ten facebook pomohl, ale nevěřím ani tomu.
Uživatelský avatar
Tork
Příspěvky: 252
Registrován: 3. 1. 2012, 14:23

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Tork »

Je vlastně nějaký problém s tou chatou, kde to bylo posledně? Možná to vidím moc růžově, ale pokud tam na nás z nějaké příčiny nezanevřeli, tak není nic složitého tam zavolat a tu chatu zamluvit, jediný větší problém by byl domluvit se tady a sehnat dostatek lidí.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Antharon »

bolo by fajn nakontaktovať bubáka a zistiť nejak ako sa veci majú
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Alef0 »

S tou Žilinou vidím trochu nadivoko: Vrátna dolina / Terchová mi prídu príliš ... východne (z Košíc to mám 3,5 hodiny, čo je super a de luxe, z Brna je to takých 5 a pol ... a zo všadiaľ inokadiaľ je to zabité, lebo dva dni precestuješ a dva dni si na Slezine). Teraz robím Annunvíkend, v Ružomberku, a dalo sa to s odretými ušami zorganizovať v sezóne za rozumnú cenu (8€ / noc) pomerne narýchlo.

Ďalší prúser je v tom, že slovenská sekcia bude pozostávať zrejme len zo mňa a z teba :-) lebo bratislavská divízia je komplet tehotná (ak sa nemýlim).

Výhoda jesene je tá, že je mimo sezóny a dajú sa nájsť mnohé kúzelné lokácie za príjemnú cenu a to dokonca oveľa viac smerom k Brnu (Slezina má výhodu, že nepotrebuje žiadne atrakcie, ani divokú prírodu.)

Čo bol problém so Strážnou, pýtam sa tiež?
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: jesenná slezina 2012 //dotazník a iná príprava

Příspěvek od Antharon »

jediny problem straznej je pokial viem ze markus uz to organizovat nebude a nikomu inemu sa asi moc nechce
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Odpovědět

Zpět na „Aktuálně: podzimní slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti