Co dál se slezinou?

O prodlouženém víkendu 17. 5. až 20. 5. se bude konat tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra, tentokrát opět kousek u Brna. Přijeďte se setkat, zahrát si a pobavit se!
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Co dál se slezinou?

Příspěvek od ilgir »

Markus píše:Využiju téhle příležitosti k tomu, abych oficiálně oznámil, že tohle bude poslední Slezina, kterou zařizuji.
(...)
Co to znamená praktiky: že jestli si někdo jiný nevezme na starost organizaci, tak podzimní Slezina nebude, protože já ji zařizovat nehodlám. A praxe napovídá, že podzimní Slezinu je třeba začít zařizovat ihned po té jarní, protože chaty bývají zarezervované dost měsíců dopředu a například už v létě se nic nedá sehnat.
Když Markus napsal tohle, a já jsem v přihláškách dva týdny před odjezdem viděl nějakých 15 lidí, fakt jsem si říkal, že na podzimní slezinu to nevypadá.
Pak se ale najednou začali hlásit lidi, na slezinu jich nakonec přijelo přes 30 (!), z toho velká část nováčků. Skoro to vypadá na slezinovou renesanci. Akce se vydařila a lidé odjížděli nadšeni. Jmenovitě:
Sparkle píše:Doufám že se to příště bude zase konat!! :)
Aljen píše:
AK
to bola naozaj posledna Slezina, tak vysla dokonale!
Ecthelion píše:Moc díky a těšíme se na vás na podzim (velmi doufám, že se Markus obměkčí a připraví nám další Slezinu). :clap:
Charles píše:Moje první (celá) Slezina. Fakt nechci, aby byla poslední.
Bifi píše: Bubák, dúfam, že prevezmeš po Markusovi vladárske žezlo a nenecháš Slezinu skončiť! :P
Zyt píše: Takže všem díky za vydařenou... Co vydařenou- SKVĚLOU akci a těším se zase příště (a pevně doufám že příště bude).
Tyrael píše:Ještě jednou díky všem za skvělou slezinu, doufám, že se uvidíme i na podzim. :clap:
Takže bych sem rád hodil do pléna otázku: Jak to vidíte s podzimem 2012 a se slezinou vůbec? Vyhovuje vám frekvence 2× ročně? Nebo si myslíte, že kdyby byla jen jednou, lidé by si jí "víc vážili" a spíš by přijeli?

A najde se tu někdo z Brna, kdo včas objedná Strážnou?
(Treven sice povídal něco o tom, že by se organizace zhostil, jenže mluvil o nějakém statku u Litoměřic - a to by asi Slováci nebyli nadšení. Na druhou stranu, od Pražáků (a já jsem taky Pražák) se nedá očekávat, že budou organizovat něco u Brna, že.)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Antharon »

myslím si, že raz za pol roka je to správne množstvo. na jeseň už síce pravdepodobne nebudem brňák, ale rád tam znovu prídem. na druhú stranu cestovať až niekam k prahe je vyčerpávajúce či už fyzicky alebo finančne a osobne si myslím, že brno je vhodný kompromis pre obe strany. bolo by skvelé ak by sa nám podarilo presvedčiť napríklad bubáka aby prevzal žezlo krutovládcu a ujal sa organizovania sleziny :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od morech11 »

pridavam sa do klubu za zachranu sleziny, pretoze by som sa chcel aspon jednej zucastnit :)
tak a teraz vsetci padnite na drzku a len kvoli mne to zorganizujte $D
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Naoki »

Já jen připomínám že je k disposici ta chata u Berouna :-) sice je to pro bratia dál, ale pořád relativně snadno dostupná, a pro případného Pražáka i snáze organizovatelné
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Lorwyn »

Ano!
Nedostala jsem se na jarní a moc bych na nějakou chtěla jet.
(Jsem od Berouna-přibližně)
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Nekra »

O tom, jestli by Slezina měla být jen 1x nebo 2x do roka jsme s Ilgirem diskutovali už na ní ;-), pořád zastávám názor, že pokud by byla jen 1x ročně, že na tom budou víc biti lidé, kterým to z nějakých důvodů nevyjde :(.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od apophis »

Slovy klasika: "I wanna party!"

I přesto, že jsem člověk mnoha komunit, mnoha serverů a mnoha akcí podobných Slezině (Megáč serveru DarkAge.cz, LARPy serveru Aragorn.cz, občasné bitvy se šermířy z SHŠ Krkavců), jsem pro zachování metody tic-toc = Jarně-letní + podzimní. (Byť jsem na podzimní nebyl, tudíž nemohu soudit.)

Tak a kdeže to bude? Sháníte všichni nějaký ten velký prostor? Ideálně na Českomoravské vrchovině?
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Aljen »

idealne dostupne s minimom prestupov.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Peekay »

2x do roka je podla mna ideal - ked je akcia iba raz do roka, v pripade kolizie v kalendari je potom clovek bez stretka cely rok...
ilgir píše:(Treven sice povídal něco o tom, že by se organizace zhostil, jenže mluvil o nějakém statku u Litoměřic - a to by asi Slováci nebyli nadšení. Na druhou stranu, od Pražáků (a já jsem taky Pražák) se nedá očekávat, že budou organizovat něco u Brna, že.)
Na tomto mieste by som rad podotkol, ze ked bola Slezina na tej Naokiho chate, bolo tam viac Bratislavakov ako Prazakov... just sayin' $D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od apophis »

Chvilku jsem na síti hledal, s klíčovými slovy "skaut základna českomoravská vrchovina 50 lidí"...
http://www.chlebske.org/ - vypadá zajímavě, cenově i prostory srovnatelná se Strážnou

Drahanská vrchovina (Olomouc):
http://www.ddmolomouc.cz/ubytovani/#ochoz
http://www.mapy.cz/s/3YoZ

Ale co jsem hlavně našel: seznam turistických základen i s mapou a výpisem kapacit atd.:
http://www.borovice.cz/turisticke-ubytovani/

Takže - kam to píchnem?
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od ilgir »

Peekay: Já neříkám, že byste nepřijeli, ale že byste asi nebyli nadšeni. :wink:

Apophis: Dobrá práce.
Takže - kam to píchnem?
To je jedno kam, hlavně to musí být rychle, aby byly volné i jiné než listopadové (11) termíny. Za ideální považuji konec září (9)/ začátek října (10).
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Goran »

Taky jsem pro konec září resp. říjen. Před rokem jsem už v listopadu měl školní šrumec (a teď na jaře na začátku zkouškového to bylo už úplně drsné), zatímco na začátku semestru mě jeden víkend bez semestrálek a učení nevytrhne.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Ecthelion »

Nám by nevadil ani ten Beroun... v době podzimní Sleziny budeme v Řezně, takže do Berouna je to vlakem bez přestupu za pár hodin. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od Lorwyn »

Se mnou by asi přijel jeden nebo dokonce dva další lidé.
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Co dál se slezinou?

Příspěvek od PetrH »

berou je lepsi i pro pragl;)
Zamčeno

Zpět na „Aktuálně: Jarní Slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů