Doprava z Prahy

O prodlouženém víkendu 17. 5. až 20. 5. se bude konat tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra, tentokrát opět kousek u Brna. Přijeďte se setkat, zahrát si a pobavit se!
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Kelton »

Nekra: Při single jízdě je to sice dražší, ale už někde kolem 2 osob se to srovnává. Zatím to vypadá, že my pojedeme alespoň 3 (+ ty, pokud se přidáš), takže není moc co řešit. Vyrážet budeme asi někdy po třetí.
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Uživatelský avatar
ubik
Příspěvky: 13
Registrován: 16. 7. 2008, 15:09
Bydliště: krčma U Sekavé báby, hrad Vukograd, panství Vlčí hvozd, vojvodství Poljana
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od ubik »

skupinové jízdné zde: http://www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani ... evy/-3613/

- sleva 40 % pro 2. cestujícího ve skupině
- sleva 50 % pro 3. cestujícího a další cestující ve skupině

já přesně nevím, kdy nám bude končit schůze, ale doufám, že po druhé už budu k dispozici. pojedu na hlavák z Národní. EC jedou 14.42, 15.42, 16.42... v České nečekaně v 18.13, 19.13 a 20.13.
Pravý hrdina je hrdinou vždy omylem; sám sní o tom, že je prostým zbabělcem jako všichni ostatní. (Umberto Eco)
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Bart »

pokuď to ještě nezrušili, tak speciálně na trasu praha-brno měly ČD zvláštní slevu, aby byly schopný konkurovat SA/RegioJetu, takže to vyjde snad na 180,- (ale už na to nemůže bejt hromadná sleva), kdyby vás bylo pět, tak snad existuje nějaká ještě výhodnější varianta... poraďte se s pani u okýnka, co je pro vás nejvýhodnější...
Uživatelský avatar
ubik
Příspěvky: 13
Registrován: 16. 7. 2008, 15:09
Bydliště: krčma U Sekavé báby, hrad Vukograd, panství Vlčí hvozd, vojvodství Poljana
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od ubik »

Ano, vím(e). Jezdím tam občas °)
Pravý hrdina je hrdinou vždy omylem; sám sní o tom, že je prostým zbabělcem jako všichni ostatní. (Umberto Eco)
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Kelton »

Tak mé poslední plány vypadají takhle: já a má skupinka jedeme ECčkem v 15:42 do Brna. Opakuji, jen do Brna - odtamtud už máme odvoz. Nicméně rádi uvítáme každého kdo by nám chtěl ve vlaku dělat společnost.
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od apophis »

Jak jsem psal Trevenovi:
ve čtvrtek jsem v kanclu
v Holešovicích a můžu vypadnout z klimatizované budovy už
kolem 16. hodiny
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
ubik
Příspěvky: 13
Registrován: 16. 7. 2008, 15:09
Bydliště: krčma U Sekavé báby, hrad Vukograd, panství Vlčí hvozd, vojvodství Poljana
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od ubik »

15.42 mi vyhovuje. zdá se mi, že většina může v pátek jet ve stejný čas. kdo v tuhle hodinu pojede, napište mi prosím soukromou zprávu s číslem mobilu a můžeme se domluvit na sraz před pokladnami, abychom koupili gruppen jízdenku. pokud někdo pojede vlakem taky dále z Brna, budu jen rád.
jede ještě někdo v pátek (dnes), ale preferuje jiný čas odjezdu?

díky!
Pravý hrdina je hrdinou vždy omylem; sám sní o tom, že je prostým zbabělcem jako všichni ostatní. (Umberto Eco)
Zamčeno

Zpět na „Aktuálně: Jarní Slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti