Doprava z Prahy

O prodlouženém víkendu 17. 5. až 20. 5. se bude konat tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra, tentokrát opět kousek u Brna. Přijeďte se setkat, zahrát si a pobavit se!
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Doprava z Prahy

Příspěvek od Bart »

Jak to vypadá s dopraviu letos? Kdy kdo pojedete z Prahy / přes Prahu? Chystáte se někdo autem?

Já bych jel ve čtvrtek k večeru, v práci bych měl být aspoň tak do pěti, na nádraží to kdyžtak pak mám kousek, auto nemám... co vy?
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Sparkle »

Taky bych jela ve čtvrtek k večeru, auto nemám.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od ilgir »

Já a Treven pojedeme taky nejspíš ve čtvrtek večer. Auto můžeme poskytnout oba, ale nejspíš bude potřeba jen jedno. Chce to ale mít zajištěné pasažéry na cestu tam i zpět. Při dnešních cenách benzínu jsou 4 lidi spodní hranice. (Moje auto žere 9 litrů, Trevenovo 12.)
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od apophis »

Na pátek jsem si vzal dovolenou, tzn. mohu jet ve čtvrtek večer.

A je mi jedno, jestli vlakem, nebo autem. Oboje nakonec při hromadné dopravě (3+ lidí) vlakem vyjde asi na stejné peníze jako onen vlak / auto ve 4.

Sparkle? Barte? Vlakem / se všichni vejdeme k Ilgirovi? :lol:
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Bart »

je fakt, že vlaky teď jezděj docela levně a při těch cenách benzínu se možná auto nevyplatí ani ve čtyřech... teď je nás pět (apophis, ilgir, sparkle, já a treven), kdyby nás mělo bejt šest, tak jsem asi radši pro vlak než dvě poloprázdný auta...
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Sparkle »

Já bohužel nemůžu přislíbit účast na 100 %, mám dvě malý děti a pokud na poslední chvíli odpadne hlídací babička, mám smůlu.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Nekra »

Ahoj

I když moje účast není 100% jistá, plánuji přijet někdy v pátek odpoledne. (vyučování mi končí přibližně ve 2 hodiny odpoledne). Obvykle jezdím busem SA do Brna a pak dojezd vlakem, ale kdyby taky někdo jel v pátek odpoledne, tak by se možná vyplatilo jet rovnou vlakem na hromadný lístek.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od ilgir »

Auto ve čtvrtek
  • Treven
  • ilgir
  • apophis
  • Bart
  • Sparkle (?)
Odjezd cca v 17h

Nevidím moc reálně, že se ještě někdo přihlásí - vzhledem k počtu nahlášených účastníků celkem. Takže jedno auto bude stačit.
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od apophis »

Ok, ilgire ... odjezd odkud?
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od ilgir »

Buď z Dejvic nebo z Holešovic. Ale máme ve zvyku domluvit se s každým na místě vyzvednutí, které mu bude vyhovovat. Na to je ještě čas.
Uživatelský avatar
Sparkle
Příspěvky: 4138
Registrován: 11. 11. 2008, 00:27
Bydliště: Aštarova flotila

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Sparkle »

Já bydlím v Dejvicích, čím později budu muset vypadnout z domu tím líp.
If you tell me I should be like 'Mercer', you get your wish: you won't be playing at either of our tables.
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Doplněk pro získávání zkušeností - alternativní pravidla "expení" pro Dračák / DnD / Hlídku / Fate a další systémy
Uživatelský avatar
ubik
Příspěvky: 13
Registrován: 16. 7. 2008, 15:09
Bydliště: krčma U Sekavé báby, hrad Vukograd, panství Vlčí hvozd, vojvodství Poljana
Kontaktovat uživatele:

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od ubik »

Pojedu určitě v pátek odpoledne. Pokud by se nachomýtl někdo s autem, rád se svezu a přispěju na benzín. Jinak jako známý ekoterorista jedu vlakem (EC přes Třebovou).
Pravý hrdina je hrdinou vždy omylem; sám sní o tom, že je prostým zbabělcem jako všichni ostatní. (Umberto Eco)
Kelton
Příspěvky: 921
Registrován: 2. 10. 2007, 19:06
Bydliště: Praha

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Kelton »

Taky pojedu v pátek odpoledne. Auto nemám, takže to vypadá na vlak. Ještě někdo má podobné spády?
"You are already playing WTF," Coriander, quite seriously, explained.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Trevenorboven »

Zdar ufouni !!

Je zde 16,2% pravděpodobnost, že auto nepojede. Cméně napište mi na 775216331, kdo byste jel ve čtvrtek odpo/večer s Vaším možným časem odjezdu a lokalitou, kde se pohybujete.

Když by bylo na čtvrtek 6+ lidí, klidně taky poedu vlakem.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Doprava z Prahy

Příspěvek od Nekra »

Ubiku, Keltone, taky pojedu až v pátek. Až někdy po druhý hodině odpoledne, vyučování mi končí v 13:50 (na Karlíně) .
Jestli nemáte v plánu odjet z Prahy někdy mezi (12:00, 14:00 + dojezd do místa odjezdu z Karlína], klidně pojedu s váma ;-). Má někdo z vás přehled, jak je to na vlaky s hromadnou jízdenkou (jestli ještě existuje, resp. kolik se tím ušetří)? Dosud jsem jezdil z Prahy busem SA + dojezd vlakem z Brna (celková cena za jednu jízdu cca 226 Kč), přišlo mi, že při single jízdě by mě to vlakem vyšlo dráž. (PS: Existuje D>0, že "osamocená cena busem=B ">("cesta vlakem(při přepočtu na osobu) =B+D" + předpokládaná zábava při hromadnějším cestování). ;-).
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Zamčeno

Zpět na „Aktuálně: Jarní Slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti