Obecná diskuze (kdyžtak zakládejte specializovaná témata)

O prodlouženém víkendu 17. 5. až 20. 5. se bude konat tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra, tentokrát opět kousek u Brna. Přijeďte se setkat, zahrát si a pobavit se!
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od boubaque »

Norseman: Slezina není nějak omezena konkrétním počtem míst - spíš tím, kolik lidí se nějak rozumně vejde, ale ještě jsme nikdy nevyhlásili "stop stav". V chatě, která je na tohle jaro (opět) zamluvená, se spí na matracích na zemi a vyspí se tam tak třicet lidí ještě celkem v klidu, čtyřicet už hodně hodně na těsno. Pak je lepší, když se přiveze nějaký stan (slezina bude koncem května a hned u chaty je pěkný travnatý plácek, tak by to neměl být problém).

Jinak poslední dobou, když přijede někdo nový, tak bývá obvykle trochu zklamaný, že se na slezině málo hrají RPGčka... Je to tím, že slezina už funguje hodně jako setkání starých kamarádů (ale nováčky samozřejmě rádi vítáme :)) a většinou už lidi nebývají tolik natěšení, co všechno si zahrají. Samozřejmě se na slezině hrají RPGčka, ale píšu to, abys nepočítal s tím, že budeš mít příležitost hrát tři dny od rána do večera :) Ovšem iniciativě se meze nekladou, a když si to zařídíš, třeba to tak nakonec vyjde ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Norseman
Příspěvky: 18
Registrován: 1. 3. 2012, 11:05

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Norseman »

Díkec za info, zapomel jsem napsat, ze uz nejake starsi zkusenosti mam. Vim jak to funguje a jsem daleko radeji, kdyz se vice povida, griluje a tak a mene hraje :D Ja jsem stejnak na Slezine, kdyz jsem kdysi byl nedokazal jen tak parit a parit a parit...:)

Myslim, ze pojedu. Uvidim, zda sam nebo jeste sezenu nektereho ze starych pardalu...Samotnemu se mi uplne nechce absolvovat tu dlouhou a krutou cestu, ale mozna by slo domluvit se z nekym z Prahy?

Musim projet kalendar a zjistit, jestli neni nejaky zajimavy festik...ale to snad ne. A kdyz bude nejaky nezajimavy, tak se na nej vyprdnu a radeji si uziji poklidny vikend :)
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od apophis »

Hmmmmm.... *Chvilkové zamyšlení* Ok. Datum vyhovuje, teď už jen vymyslet, jak se tam z Práglu dostanu. Ale na to je času dost. Není tu někdo expert na trasu "Praha <-> Brno" (případně autem až na místo sleziny) ?
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od PetrH »

Ja pojedu vlakem, rikam si ze hromadny listek bude ok a mám v planu ve vlaku hrat:)
Uživatelský avatar
apophis
Příspěvky: 308
Registrován: 5. 4. 2010, 00:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od apophis »

PetrH píše:Ja pojedu vlakem, rikam si ze hromadny listek bude ok a mám v planu ve vlaku hrat:)
Boží varianta... třeba bys mohl představit ty legendy "betu" :D A nebo dáme jen něco karetně deskovkového?
Jeden ze dvou hlavounů zakladatelské organizátorské bestie RPG Aliance
DrDo (1× / 14 dní), Indies hry+deskovky (měsíčně), WoD (náhodně), Střepy Snů (náhodně), Shadowrun (1× / 14 dní)
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od PetrH »

no puvodne jsme myslel na ty legendy, nebo maly dungeon plny skretu a pod v KaM :) ale ani deskovce se nebranim :) povezu s sebou demo sve:)
QEDS
Příspěvky: 2
Registrován: 9. 3. 2012, 17:48

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od QEDS »

Přijímáte na slezinu ještě nováčky RPG her ? :D Takovej dotázek kde to přesně je? Třeba nějakej odkaz nebo googl mapka by bohatě stačila.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od PetrH »

Jasne: novacci vitani:) ja tam budu taky poprve. Řekl bych, ze bude na strazne. Jsem ted na bb, ale slezina podzim bude mit link:) (strazna je kousicek od brna tusim severozapadne)
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od morech11 »

damn it...
EŠTE STÁLE netuším, či už bude mať kamarátka po maturách alebo nie... samému sa mi tam ísť nechce :D (btw. ak pôjde, bude jediná? :roll: )
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od PetrH »

rekl bych, ze zensky element se vyskytuje :)
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Sarsaparillos »

Odvolávám se z účasti, neb jsem vyslán do Ruska. :>:o/
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Ecthelion »

Děvčata se na Slezině vyskytují. A je to dobře. Ti chlapci se hned jinak chovají, když je přítomný ten ženský prvek. $D

Letos bude Slezina zase na Strážné (kousek za Brnem - cesta je jednoduchá, stačí v Brně na hlavním nádraží nasednout na osobák a za dvacet minut jste tam), až se zřídí sekce, všechny informace tam budou... to mi připomíná, že by se už mohla pomalu začít zařizovat... napíšu Krutovládci.
Sarsaparillos píše:Odvolávám se z účasti, neb jsem vyslán do Ruska. :>:o/
Fíha, to máš docela přísné šéfy. Vezmi si s sebou do gulagu teplé spodní prádlo. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Norseman
Příspěvky: 18
Registrován: 1. 3. 2012, 11:05

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Norseman »

Ti chlapci se hned jinak chovají, když je přítomný ten ženský prvek.
Fakticky? Tak to bych mel na svem chovani asi zapracovat...neb ja se nechovam pred damami jinak nez pred pany... :-)=
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od morech11 »

pani, vytahujte fotaky, zaznamenali sme budto novy zivocisny druh alebo totalne prasa :-)=
Oboje si zasluzi zdokumentovat
Norseman
Příspěvky: 18
Registrován: 1. 3. 2012, 11:05

Re: Jarní slezina - Kdy?

Příspěvek od Norseman »

Ja myslim, ze jsem nejslusnejsi clovek pod sluncem...alespon doufam :) I kdyz, realita pratele, realita je asi odlisna :D
Zamčeno

Zpět na „Aktuálně: Jarní Slezina 2012“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů