Freeform PBF

Hraní Primetime Adventures přes fórum s Joem jako producentem.

Moderátor: Joe

jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

Joe píše:Skúsenosť: 1
Fajné, jen zkušenost není číslo, ale je to slovní pojmenování nějaké události co zažil. Třeba "trable v 2. světové válce" nebo třeba "Podvedl mě Jester, pomstím se mu.". Zkušenosti můžou být dobré i špatné, jak chceš, fungují jako jednorázový rys.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Freeform PBF

Příspěvek od Joe »

Lepšie? :)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

nice :)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

Antharone tak jak? Jestli budeš chtít, klidně si vyber i nějakou jinou kickass postavu. Nabízí se třeba ještě nějaký ten biker jak ukázali E^2 ;-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Freeform PBF

Příspěvek od Antharon »

bon jovi - lovec upirov? :)

ale jo, jednooký veterán z vietnamu, ktorý upírom rozbíja držky s páčidlom a jazdí po štátoch na svojej motorke znie hodne kvalitne...

Malcolm
Lovec upírov

Motivácia: Nájsť svojho bývalého spolubojovníka a zabodnúť mu kôl do srdca
Rys: Drsný motorkár
Skúsenosť: upír v ich vlastných radoch mu zabil takmer všetkých priateľov, potom prišiel o oko a do USA sa vrátil ako zranený. Domov prišla len hrstka ľudí z jeho roty. Väčšina z nich zomrela za podivných okolností mimo boja. A záhadné úmrtia pokračovali aj po skončení vojny.

Malcolm sa vrátil z vojny. Nemal však žiadny život a nevedel sa zaradiť, tak ako ani väčšina ostatných veteránov. Po návšteve u svojho priateľa diskutovali o možnej existencií upírov. Prechádzali svoje spomienky na vojnu a presvedčilo ich to, že to musel byť niektorý z ich jednotky. Keď sa stal svedkom toho ako upír zabil jeho priateľa, nebolo pochýb. Vzal teda zbrane, sadol na motorku a vydal sa ho nájsť. Dnes už je to pár mesiacov, čo je na ceste. Za svoje putovanie už zabil aj niekoľko upírov a solídna stopa ho priviedla do Francisca...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Freeform PBF

Příspěvek od Joe »

jonka:

tu nie je na čo čakať :)
Let's roll those wheels!
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

Roll it!


Jerome

protiválečný aktivista, hipík, feťák

motivace: přesvědčit tisíce lidí, že by válka měla skončit
rys: pojď bejby na můj klín
zkušenost: Drugs makes feel you better


Jerome je zhýralec, často pije, kouří marihuanu a oddává se nesčetným hrátkám s ženami, ale boj proti válce bere vážně. Je to jediné na čem mu záleží a až se mu povede dosáhnout jeho cíle, chystá se strávit zbytek života v komatu opiátů. Vzezřením je to dlouhovlasý hipík s čelenkou a knírkem. Vysoký, atletického vzrůstu.


máte tam kickoff
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Freeform PBF

Příspěvek od Joe »

Technická - aké fyzické odlišnosti dáme upírom? Bežné propriety (nemajú radi slnko, maju belšiu pleť a podobne)?

Aby som vedel, nakoľko a akým spôsobom môžu Bertrama odhaliť jeho aktuálni spoločníci (aj keď teraz majú iné problémy :) )... Zatiaľ teda budem predpokladať, že prítmie budovy a aktuálna situácia im to neumožnia...
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

Já jsem ok s tím, že by vypadali vcelku normálně, jen při "akci" by jim pleť zbledla a dostali by klasické rysy. Co se týče citlivosti na standardní propriety jako slunce a tak.. bral bych to tak, že záleží jakého jsou upíři stupně. Ti nejstarší nemohou na světlo a musí se koupat v krvi atd.. ti mladší ale na slunci nějaký čas vydrží, nejsou ale zas tak silní jako metuzalémové.

Malcolma bych udělal jako jednoho z mladších, jinak by mohl být pobyt a pohyb se zbytkem postav trochu problematický ;-)

A co se týče aktuální scény může být klidně podvečer, ať Malcolma nepřetěžujeme hned v první scéně :-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Freeform PBF

Příspěvek od Joe »

Bertrama, jonka, Bertrama :)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Freeform PBF

Příspěvek od Antharon »

mno, prečo by mal byť problém s vekom, pozri sa napríklad na Lea

A druhá otázka je, čo nás núti držať sa v skupinke, ostatne každý máme svoje ciele a predstavy, ja si myslím, že by sa to skôr malo posunúť do úrovne, kde sa postavy skôr premielajú v rovnakých lokáciách a občas sa stretnú, avšak majú vlastné ciele, aj keď často protichodné...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

good point both of you.

Co se týče věku, někde jsem četl, nebo mi přišlo, že starší upíři jsou takoví klasičtější se vším všudy, třeba v Underworldu to tak bylo, v Blade taky, nějak to mám zafixované...

Tohle by měl objasnit Joe vzhledem k tomu, že upíři jsou jeho doména - když už jednoho hraje ;-)
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

Joe píše:Žurnalista znervóznel a pozeral z Malcolma na Bertrama a cez plece na Jeroma... Ako sa priblížili k dverám s ďalším polorozpadnutým stolom, odrazu odskočil a rozbehol sa k bočnému východu. A ako Bertram zaznamenal zhora, rovno do rúk čakajúcim policajtom...
Jen si teď potřebuju ujasnit situaci. Takže cesta k benzince je zadní vchod, novinář utekl bočním vchodem, nebo je to jeden a tentýž vchod? A jak jsi to myslel, že "Bertram zaznamenal zhora"? Myslel jsem, že jsme na stejném patře..
just FMI
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Freeform PBF

Příspěvek od Joe »

Povedal by som, že vek vôbec neriešme - pokiaľ to nebude nejaká issue, je nám to jedno a Bertram proste zapadá do takejto skupinky ľudí.

Čo sa týka východov, let's improvise - benzínka vzadu, spredu prišla naša parta a zboku je ešte jeden - služobný vchod. Tam sa uberá náš žurnalista (teda ak s tým niekto niečo nespraví...).
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Freeform PBF

Příspěvek od jonka »

necháme ho zatknout. ok then.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Zamčeno

Zpět na „Play-by-post PtA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host