Propagace Bestiáře

Maugir

Propagace Bestiáře

Příspěvek od Maugir » 3. 6. 2012, 10:34

Je třeba nadhodit konkrétnější program, přičemž je nutné stavět na tom, co už známe z testování. Musíme vybrat čtvrté téma, přičemž kterékoli z prvních tří je možno nahradit, jsou jen na ukázku.

1) Ukázka Bestiáře pro DrD II: Bezmoc a strach
V temnotách hvozdů i křivolakých uličkách špinavých měst žijí bytosti nebezpečné i mocným hrdinům. Ne každý však má to štěstí stát se legendou dřív, než se jim ocitne tváří v tvář...
=> Hladové stíny proti trojkovým postavám, Divoká honba proti postavám na sedmé,osmé úrovni (mezi nimi žádný druid $D ).

2) Ukázka Bestiáře pro DrD II: Prastaří
Divoké kmeny či skřeti je uctívají jako božstva. Bytosti tak staré a mocné, že se mohou samy postavit armádě. Kdo se jim odváží zkřížit cestu?
=> Kostěj, Veleobr oba proti masomlejnkům a spol. (Možnost Pavoučice nebo Lešije, pokud je stihnem testnout)

3) Ukázka Bestiáře pro DrD II: Boj o vteřiny
Vaše družina už mnoho zažila a dokáže se vypořádat s ledajakou nestvůrou. Někdy je však třeba víc než porazit nebezpečného protivníka - dokážete zavčasu splnit svůj úkol nebo selžete?
=> Permoník, Praželva, buď stejně jako při testu, nebo oboje devítkové. (možnost Kostěje)

4) Ukázka Bestiáře pro DrD II: ???
možná témata:
- Lovci a kořist (zubři, velepotkani)
- Hra se slovy (rychtář, žebrák) - tady je trochu nebezpečí v nesnadném režírování sociálního konfliktu
- Střepy snů;) (snový psohlav, ?) - nutnost ozkoušet ještě jednu bytost ve snovém světě
- Zmizení rychtářovy ženy (snový psohlav, rychtář)
- Národy divočiny (psohlav, ?) - nutnost ozkoušet ještě jednoho humanoida
- Vládci živlů (větrnice, ?) - nutnost ozkoušet ještě nějakého běsa či netvora
...
Obrázek

Charles

Re: Bestiář na gameconu 2012

Příspěvek od Charles » 8. 6. 2012, 21:55

Jirko, využil jsem Tvé návrhy, mírně upravil a rovnou to hodil na diskuzi s Biouchim, bo není čas. Kdyby se toho Bouchi neujal, dohodni to prosím se Sirienem Ty. Já má aktuálně program přihlášený v pátek dopoledne a odpoledne (večer nic) a v sobotu dopoledne. Nic z toho ale není taková pecka, že bych to nemohl odhlásit. Diskuze o DrDII bude asi v sobotu večer, ideální by pro mě bylo vést hry v sobotu odpoledne, neděli dopoledne nebo ve čtvrtek večer, ale jak říkám, přizpůsobím se - moje vysněné hry už byly stejně obsazené.

Maugir

Příspěvek od Maugir » 9. 6. 2012, 20:15

No, podle toho, co píšeš uvnitř, to teď stojí hlavně na Peekayovi - ví o tom?

Jinak bych to asi viděl tak, že až se PK vyjádří, napíšu Sirienovi, že kdyby jeho jednání s Bouchim vázlo, ať mi dá vědět:)
Obrázek

Charles

Příspěvek od Charles » 9. 6. 2012, 20:27

Jo, super, moc díky. Ne, Peekay o tom neví, ale výplatu dostane 11tého, tak snad pak mrkne na forum a dá vědět. Když tak kontakt na něj je v úvodních diskuzích v skryté sekci k DrDII...

Charles

Příspěvek od Charles » 16. 7. 2012, 22:45

Na dropboxu je pracovní verze prezentace. Je to zatím jen text, žádné obrázky, ty tam vložím, až zas bude chvilka času.

Navrhuju, Jirko, že bych si vzal Čísla, Drsnost, Akce a Varianty. Testování bychom udělali nějak volně společně, takže Ty bys měl zbytek. Souhlasíš?

P.S.: Pieto, kdybys měl čas a chuť na to mrknout, tak Ti to sem hodím. Chceš?

Maugir

Příspěvek od Maugir » 17. 7. 2012, 00:41

Souhlasím.
Obrázek

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 17. 7. 2012, 09:34

Charles píše:P.S.: Pieto, kdybys měl čas a chuť na to mrknout, tak Ti to sem hodím. Chceš?
Ale pro mě za mě, víc jak jednou se se mnou žena stejně nerozvede. (:

Charles

Příspěvek od Charles » 17. 7. 2012, 09:45

Tu to je. Za každým slidem bude obrázek (a uvažuju, že ho ještě doplním nějakým strašidelným zvukem, pokud to nebude moc nevkusné).
Přílohy
Bestiář pro DrDII_prezentace na GC_v00.ppt
(80.5 KiB) Staženo 11 x

Pieta
sofistikovaný troll
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta » 17. 7. 2012, 10:10

Žádné zvuky, prosím. (: Barevné schéma mi na první pohled přišlo až moc výrazné, ale dokud je jednotné pro celou prezentaci, tak vlastně proč ne.
Osobně by mě nenalákalo sdělení, že je tam něco prezentováno ve verších - spíš bych to třeba prezentoval tak, že informace o chování bytostí se někdy dají najít i v lidových písničkách nebo dětských říkadlech.
Slovanské varianty řeckých nestvůr - na první pohled mi to přijde jako hloupé přejmenování, takže doufám hodláš zdůraznit, že to je i proto, že slovanské varianty jsou míň profláklé a v lecčems jiné.
To je asi všechno, co k tomu mám.

Charles

Re: Propagace Bestiáře

Příspěvek od Charles » 26. 7. 2012, 18:58

Na dropboxu je pro info konečná verze Gameconové prezentace.

A potřebuju váš názor. V poslední Pevnosti vyšlo info o připravovaném Bestiáři a ukázka z něj - text o nemrtvých a mavka (taky dám na dropbox). Vybral to Bouchi, protože měl obrázek pouze k mavce. Teď bychom do dalšího čísla měli něco vybrat my, a to do konce týdne. Po mavce to chce něco akčního a s efektním obrázkem. Zvířata Bouchi nechce, že jsou moc civilní. Zatím z těch hotových zvažuju tyto:

obr lidožrout
polkan
permoníci
bledá paní

Maugir

Příspěvek od Maugir » 26. 7. 2012, 19:17

Obr lidožrout zní jako dobrá volba. A má skvělou ilustraci, takže není proč váhat:)
Obrázek

Maugir

Příspěvek od Maugir » 30. 8. 2012, 22:36

Jen malý vtípek ze života pro Vaše pobavení: když někdy zkracujeme texty, stane se, že ztrácejí původní smysl. U mavky vznikla díky zkrácení v jedné ze zápletek úžasná věta: Nebo se zabila proto, že jí sestra po smrti přebrala milého? (Díky Pietovi za její odhalení.) Je náhoda, že právě text obsahující tuto větu byl vybrán k reprezentaci Bestiáře a bez úpravy otištěn?
Doufám, že jste se pobavili stejně jako já $D
Obrázek

Charles

Příspěvek od Charles » 1. 9. 2012, 19:19

:roll: $lol$

Maugir

Příspěvek od Maugir » 26. 9. 2012, 20:02

Vždycky jednou za čas se podívám na ty mrtvé stránky DrDII (kdyby tam např. někdo vyrukoval s nějakým problémem, aby mu vůbec někdo odpověděl) a dnes mě při tom napadlo, jestlipak má Bouchi v plánu dávat tam články o Besiáři? (Pokud ano, dopručuji mavku trochu upravit [viz výše].)
A co vůbec další články? Řeší si to Bouchi sám, nebo je očekávána nějaká invence z naší strany? (Vyšel už lidožravý obr? A co bude dál?)
Obrázek

Charles

Příspěvek od Charles » 26. 9. 2012, 21:10

Sorry, zapomněl jsem informovat, co jsem vyplodil. Lidožrout vyšel s nějakým úvodem od Bouchiho (já jsem nestíhal). Pak vyšel samostatně článek Vše o bestiáři. Teď by měl vyjít Bestiář za dveřmi s volkunem. A připravil jsem článek pro ABC... Vše v příloze
Přílohy
DD3-Bestiář za dveřmi.doc
(37.5 KiB) Staženo 6 x
DD2-Vše o Bestiáři.doc
(37.5 KiB) Staženo 7 x
ABC_Bestiáře.doc
(33 KiB) Staženo 8 x

Zamčeno

Zpět na „(soukromé) Bestiář DrD2“