Re: Obecná rozprava

Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: Obecná rozprava

Příspěvek od Charles »

Teď nám začne Rimbo posílat ilustrace. Zatím je to nastavené tak, že to pošle mně, já to vložím do dropboxu, tady to zdrbneme (založím na to pak diskuzi) a já mu pošlu připomínky, na kterých jsme se shodli. Neměli byste k němu přímý přístup, on by neměl možnost vám zpětně vysvětlit, s čím nesouhlasí apod. Chcete to takhle? Nebo mu umožníme vkládat ilustrace na dropbox a zejména přístup sem do fóra, abychom s ním měli všichni kontakt? Asi bych byl spíš pro to druhé, ale chci znát váš názor, případná rizika atd.
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: Obecná rozprava

Příspěvek od Maugir »

Já bych mu přístup do fóra klidně povolil. Rizika? No, leda to, že přímo před autorem se hůře kritizuje, než když ho společně pomlouváme, aniž by si to mohl přečíst :-)=
Obrázek
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Obálka a ilustrace

Příspěvek od Charles »

Do dropboxu jsem dal barevnou ilustraci pavouka, kterou mi poslal Rimbo na ukázku, jak by mohly vypadat případné barevné bonusy. Trochu jsem ho zpéroval, že v první řadě je třeba plnit koncept dokument a až potom dělat frajeřinky navíc. Brzy nato poslal ukázku ilustrací ke zvířatům - najdete ji v dropboxu v podobě pdf. Zasazení do textu je jen příkladmé pro představu. Napište, co o tom soudíte, co se vám líbí a co ne.

Zpět na „(soukromé) Bestiář DrD2“