[Organizační téma] Jízdní řád

Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Charles »

Pánové, omlouvám se. Mám své nemrtvé a oživené kousky v rozpracovaném stavu, ale budou hotové až během zítřka.
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Maugir »

Taktéž se omlouvám, taktéž ropracované, ale mavka a ten oživený musí ještě chvilku počkat:( Jinak tři už tam máte:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Charles »

Je tam hospodáříček, homunkulus a základ kouzelného zrcadla - máme ho dělat s Maugirem, tak mu ho dávám k připomínkám. Pokud se Ti líbí, zkus nahodit nějaké zbývající odrážky a pár zápletek, případně Snový svět. Já pak můžu nějaké zápletky taky ještě dotvořit. Chybí tedy jen oživlá socha, která je stále v rozpracovaném stavu.

Ještě chci poprosit, jestli můžeme na další měsíc hodit netvory místo běsů. Do konce května musím odevzdat přepracované Záhvozdí a běsy spolu s tím asi nezvládnu.
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Maugir »

Je mi to celkem jedno, ale v květnu také moc stíhat nebudu. Tedy ve druhé polovině (či druhé a třetí třetině) května už by to mělo být lepší (bakalářku odevzdávám 11.), ale v té první, kdy to máme podle jízdního řádu všechno napsat, to nebude slavné. Holt se nám to oproti plánu trochu posunuje.
Charles píše:základ kouzelného zrcadla
Ve složce Nemrtví ho nevidím, ale jinak bych se rád koukl. Mě zas chybí (a ještě chvíli, omlouvám se, chybět bude) mavka - to, že jsem si ji napsal (tedy spíš předepsal) jako jednu z prvních, mi paradoxně víc překáží než pomáhá :roll: A mimochodem, přečetl jsem si Tvého homunkula a mám dost nepříjemný pocit, že se podobá mojí čistonosopleně, teda, chci říct tužbokazovi (otesánkovi). Ten motiv pronásledování svého stvořitele :eyecrazy: Mrkni se na to, až budeš mít čas, jestli Ti to přijde tak do očí bijící, jako mně...
Obrázek
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Charles »

Sorry, včera už jsem skoro spal. Zrcadlo je tam. A v běsech jsou nějaké zbytky z hospodáříčka - motivů k domácím duchům bylo tolik, že jsem si je nejprve vypsal všechny a pak nechával stranou ty, které by se Ti mohly hodit na plivníka - zejména podoba kuřete a hada, kradení od sousedů, "smlouva" o ochraně domu (viz Máchal) apod. I tak bude peklo je odlišit.
Na otesánka mrknu, snad to nějak pořešíme.
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Charles »

Zapřisáhl jsem se, že dnes dám na dropbox sochu (svoji poslední potvoru). Není úplně komplet, ale jelikož mi už padají víčka, dávám ji v současném stavu (chybí sekce Jak bojuje a jedna či dvě ZS).
Takže už nám chybí jen bílá paní, mavka a dodělat kouzelné zrcadlo (tomu zkusím přes víkend vymyslet nějaké zápletky)...
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Maugir »

Já kouzelnému zrcadlu nějaké zápletky taky dodám, plus ten snový svět. Trošku jsem dnes prošel a poupravil ten text, něco jsem proškrtal, něco doplnil. Hlavní motivace se mi nezdála zcela odpovídající oživené věci, tak jsem ji trošku dotáhl určitým směrem. Mavku časem vložím, ale asi bohužel až po víkendu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Charles »

Máme skluz. Ale protože makáme jak šroubci a už začínáme mít i trochu ponorku (i když jsme ji včera s E2 snad docela úspěšně rozehnali Starobrnem :P ), tak navrhuji trochu povolit šrouby a posunout termíny.

Snažte se prosím dodat své upravené verze nemrtvých č.02 do 10. května. Do 15. bychom doladili detaily a poslali to Bouchimu a spol. Do 31. května bychom si dali termín na dodání netvorů - první verze. Ať nám z toho nehrábne... :wink:
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Charles »

Jirko, stanovuji nyní nám dvěma dokončení netvorů jako absolutní prioritu.

Takhle si představuji upravený jízdní řád:

1.8. odeslat Netvory ilustrátorovi
9.8. naplnit Běsy + Úvodní kapitolu a probrat je na testování
15.8. odeslat Běsy ilustrátorovi (bez Rohatého)
25.8. odeslat Úvodní kapitolu
3.9. odevzdat finální text Bestiáře
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Maugir »

Vzato na vědomí. Zkusím se podle toho zařídit:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: [Organizační téma] Jízdní řád

Příspěvek od Maugir »

Opravil jsem nadpisy, alespoň doufám:) U jednoho jsem si všiml, že za ním chybí dvojtečka ("Jak bojuje" místo "Jak bojuje:"), takže až budeme mít komplet vše, bude třeba to celé projít.
Obrázek

Zpět na „(soukromé) Bestiář DrD2“