Fotky a dojmy ze sleziny

24. až 27. listopadu se na chatě u Brna koná tradiční setkání návštěvníků RPG Fóra. Jde o prodloužený víkend plný her a příjemné společnosti, tak určitě přijeďte!
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od ilgir »

Uživatelský avatar
zyt
Příspěvky: 221
Registrován: 8. 8. 2009, 15:39

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od zyt »

Ilgir: Hodnej

V prvé řadě jsem rád, že jsem mohl přiřadit ke mnoha ikonkám z fóra obličeje.
Docela mě rozmrzelo celkové nenadšení pro hraní RPGeček, ale věřím že to byla jen souhra nepříznivých okolností.
Obě hry které jsem hrál se mi velice líbily, takže bych chtěl poděkovat Bubákovy a Lycovy, kteří je vedli.
(mimochodem nemáte někdo link na pravidla Psi runu? Nějak se mi to nepodařilo najít.)

Příště bych chtěl přijet zas a určitě si k tomu nachystám pár her pro případ, že by byla nabídka opět poloprázdná.
Naposledy upravil(a) zyt dne 27. 11. 2011, 21:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od Ecthelion »

ilgir: Moc díky za fotky i jejich veselé komentáře! Takhle rychle snad fotky opravdu ještě nikdy nebyly. :clap:

Letos nás na Slezině bylo docela málo (napočítal jsem 21 lidí, kteří se tam mihli), ale byla zase povedená i tu chvíli, kdy jsme tam byli. Nejprve nás velmi příjemně překvapilo, že se tam hrála Vendetta (popravdě nám to docela vyrazilo dech $::lol:), pak jsme na nás v míře větší než malé hráli deskovky (ilgirovu kartovku, která nás hodně bavila, Smallworld (létající cigáni FTW!), jenga věž), dobře si popovídali a dokonce i zahráli Příběhy s Bartem, Trevenem, Alefem a Antharonem. Hra byla zpočátku v rušeném a později v přetopeném prostředí, ale alespoň mě se líbila. Snad se líbila i ostatním.

Moc díky za masalu, deskovky, RPG i příjemné popovídání! :clap:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od ilgir »

Taky teda něco napíšu.
Tato slezina se odehrávala v podobně komorním složení jako předloni na podzim. Musím říct, že mi to hodně vyhovovalo. Ne že bych nechtěl vidět ty lidi, co se tentokrát neúčastnili, ale "rodinná atmosféra" ve dvaceti lidech má něco do sebe.

Zahrál jsem si dvě RPG, po kterých už jsem delší dobu pošilhával - Vendettu a Mountain Witch. Za Vendettu dík Ecthelionům, kteří ji vymysleli (já mám hybridy docela rád) a Charlesovi, který se na Slezině zjevil, odehrál hru a zase zmizel. Doslova utekl od rodiny. :D
Za Mountain Witch patří dík Bubákovi, který to zorganizoval a speciální poděkování Zytovi, který jakožto znalec doplňoval hru žánrovými detaily. Došli jsme až nahoru a rozuzlení bylo skutečně akční. Něžná Sumiko se radovala jako děcko z kimona nasáklého Ičirovou krví, nechyběla sebevražda starého kněze ani liščí špíz.
A nesmím zapomenout na volně pojatého Barona Prášila, kterého jsme rozjeli už cestou tam. Ono co jiného taky dělat ve dvouhodinové koloně na dé jedničce... Bohužel na mě byla řada právě ve chvíli, kdy bylo třeba odbočit před Brnem na Svitavy. Zabrán do líčení záchrany potopené Atlantidy ze dna Vltavy jsem onu obskurní odbočku - stejně jako loni - přejel.

Deskovek jsem si také užil dosyta, ještě něco napíšu do tématu vedle.

Díky všem, kteří si zahráli a nějak okomentovali kartovku. Snad z toho časem něco bude.

Vtipná byla Errikova debata v sobotu v noci. :lol:

Rád jsem potkal všechny staré známé a odvážného "nováčka" Zyta.
Zyt píše:Docela mě rozmrzelo celkové nenadšení pro hraní RPGeček, ale věřím že to byla jen souhra nepříznivých okolností.
Nechci mluvit za všechny, ale spíš než o souhru okolností jde o nesprávné očekávání. Slezina je spíš setkání komunity než herní maraton. Lidé, kteří tam jedou, jsou většinou "vyhraní" z "běžného provozu" a nemají tedy takovou potřebu intenzivního hraní i na slezině. Nebo jsou to lidi, kteří i normálně hrají jen příležitostně a jsou poněkud vybíraví/vlažní.
Přesto doufám, že příště přijedeš a na jednu hru se mnou můžeš počítat. :wink:

Dík všem za účast a na jaře se těším.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od Alef0 »

Táto Slezina bola pre mňa prvá :-) Hoci budila dojem low-fi, aj čo sa týka počtu ľudí, aj čo sa týka počtu odohraní, ale mne úplne vyhovovalo, že môžem nerušene spať, konverzovať a nemusím mať analysis paralysis z množstva RPG na výber. Mal som pocit, že mnoho ľudí prišlo s tým, že si chce hlavne oddýchnuť a pokecať s kýmkoľvek (a rozhodne nielen so známymi, veď do tretej či ktorej v noci sa s divou kombináciou ľudí radostne pitvalo všetko možné) a rozobrať veľa vecí, než nejak divoko hrať -- ale zase na daný počet hraní bolo stále niečo na výber.

Keď som sa spätne zamyslel, tak tých ponúk na RPG bola kopa (Markus hovoril o Dogsoch, Kelton o Morskej Drakule a Docentoch, Treven tiež niečo ponúkal.), len každý bol vyťažený niečím iným.

Mne sa páčila ilgirova kartovka [niečo] impéria, ktorá vyzerala na druhý pohľad krátko a sľubne, konečne som videl Ecthelionov hrať Príbehy impéria a pre mňa to bol mimoriadne milý setting s decentnou a viac než sľubnou atmosférou (ja to hádam niekde ukradnem) s rozumnou dobou a dobrými hráčmi.

A hlavne hoci som bol "nováčik", cítil som sa ako doma a na jar sa budem snažiť prísť zas.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od Nossie »

Výborné fotky, takže jste se měli fajnově :)
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od Insolitus »

Také bych chtěl všem poděkovat za pěknou slezinu, moc dobře jsem se celou dobu bavil.

Skvělý byl především páteční Boubaqův Mountain Witch v PtA a sobotní Lycův PsyRun. Díky všem (jak gm, tak hráčům) za tyto hry. Nejvíce mě dostal Zyt, který se v obou těchto hrách postaral překvapivý zvrat v závěru (v Mountain Witch ve chvíli, kdy roninové konečně dorazili k čaroději, aby ho zabili, tak Zyt před ním poklekl se slovy můj pane a pak se zasebevraždil a v PsyRunu se obrátil proti ostatním hráčům a odpravil postavu, kterou jsme dlouho hledali a pak se snažili chránit).

Mimo to jsem si zahrál skvělé deskovky. Asi nejvíce bych vyzdvyhnul Bohy chaosu a Vládce podzemí (nebo jak se to jmenovalo), doufám že se na příších slezinách zase oběví.

Takže ještě jednou: Všem moc díky :-)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od Jerson »

Ecthelion píše:ilgir: Moc díky za fotky i jejich veselé komentáře! Takhle rychle snad fotky opravdu ještě nikdy nebyly. :clap:
Pokud se nepletu, tak z poslední sleziny nebyly fotky vůbec, a ani nemůžu najít to správné téma, abych si o ně znovu napsal.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: Fotky a dojmy ze sleziny

Příspěvek od Majo »

Podla fotiek to vyzera ze tam bolo super :)
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2011“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů