Bestiar pre DrD II - ohlasy po vydani

Oficiální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Odpovědět
Gar-Mogoth
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 10. 2012, 11:09

Bestiar pre DrD II - ohlasy po vydani

Příspěvek od Gar-Mogoth »

[oddelene z povodnej diskusie o Bestiari]

Bestiář mi už došel, zatím jsem to sice jen tak v rychlosti proletěl, ale vypadá to dost dobře a hodně chválím ilustrátora(ostatní samozřejmě taky), neb se mi jeho obrázky zamlouvaly o moc víc než ty v základní hře(tam se mi povětšinou líbily taky, ale někeré mi moc nesedly).
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Erric »

Bestiar je pekna knizka, ty vnitrni ilustrace jsou supr, ale kde jsou draci??
Uživatelský avatar
Sarsaparillos
Příspěvky: 1166
Registrován: 27. 8. 2011, 10:15

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Sarsaparillos »

Erric píše:Bestiar je pekna knizka, ty vnitrni ilustrace jsou supr, ale kde jsou draci??
V základních pravidlech.
Gar-Mogoth
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 10. 2012, 11:09

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Gar-Mogoth »

Až díky bestiáři jsem přišel a to, že v elektronické verzi základních pravidel jsou některé potvůrky navíc oproti tištěné verzi: zbojník, kostlivý pes, oběšenec, divoženka, dýmal, žithola, medvědodlak a jedovatý pavouk. Jsou někde volně k dispozici nebo je to bonus jen pro majitele elektronické verze? A je v elektronické verzi pravidel ještě nějaká další věc, která není v normální verzi?
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Bouchi »

Elektronicka verze ma 16 stran navic. 2 strany jsou v bestiari, to jsou ty pridane variantni potvurky (tj. jde o varianty nekterych bytosti z tistene knihy), a 14 stran jsou namety pro vypravy, ktere se nachazeji taky tistene v krabicove verzi, a krom toho vysly v Pevnosti (ale nevim jestli jsem je pak v PDF zverejnil).
Obrázek
Návštěvník

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Návštěvník »

tak tak. a proto nekupovat a pockat si na ruzne e-verze a e-perverze ktere vam posle znamy co kupuje kdejakou blbost (hail hail ulozto, ulovto, zkouknito, zabijto)
Gar-Mogoth
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 10. 2012, 11:09

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Gar-Mogoth »

A ty bytosti nidke volně nevyšly? To je škoda, tych chtěl více než náměty pro výpravy, i když to jsou jen 2 stránky.
Uživatelský avatar
Merlkir
Příspěvky: 995
Registrován: 14. 4. 2009, 11:47
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Merlkir »

Návštěvník píše:tak tak. a proto nekupovat a pockat si na ruzne e-verze a e-perverze ktere vam posle znamy co kupuje kdejakou blbost (hail hail ulozto, ulovto, zkouknito, zabijto)
Pravda. Jak se opovažujeme po vydání knihy přidat něco do e-verze, aby byla zajímavá jako samostatný produkt?! Špína, strašná špína.
--------------------------------------------------
moje portfolio: https://www.janpospisilart.com/
můj DeviantArt: http://merlkir.deviantart.com/
e-mail: JanPospisil42 @ gmail.com
Uživatelský avatar
Číňan
Příspěvky: 103
Registrován: 13. 11. 2012, 16:26

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Číňan »

Mně osobně by se více líbílo a přišlo by mi logické, kdyby kupec tištěné verze pravidel, získal i jejich elektronickou verzi, nebo měl pak t u elektronickou verzi výrazně slevněnou... Ale to sem asi nepatří...
DaveN řečený Číňan
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Aljen »

získal i jejich elektronickou verzi, nebo měl pak t u elektronickou verzi výrazně slevněnou..
tak to bolo pri OCre pravidlach a ja verim ze aj pri Bestiari to tak bude.

Je len skoda ze sa automaticky e-verzia nedava k print verzii ako je to zvykom kadetade po RPG svete
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Bouchi »

Aljen píše:Je len skoda ze sa automaticky e-verzia nedava k print verzii ako je to zvykom kadetade po RPG svete
Ona se predevsim v teto chvili ani k tistene verzi davat nemuze, protoze jeste neni hotova. (Ale do vanoc hotova bude.)
Obrázek
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Bouchi »

Koukám že časy se vážně mění - tady bych DrD II, a Bestiář obzvlášť, teda nečekal.
http://www.knihy-online-domecek-jakub.c ... /d-122637/
Obrázek
Uživatelský avatar
Merlkir
Příspěvky: 995
Registrován: 14. 4. 2009, 11:47
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od Merlkir »

Domeček kdysi provozoval farář celkem nakloněný fantasy, zdá se že se toho drží i teď. Sestra tam prodávala jako brigádnice. ;)
--------------------------------------------------
moje portfolio: https://www.janpospisilart.com/
můj DeviantArt: http://merlkir.deviantart.com/
e-mail: JanPospisil42 @ gmail.com
vtipoman
Příspěvky: 4
Registrován: 5. 12. 2012, 18:26

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od vtipoman »

Celkem by mě zajímalo,co by na to řekla moje babička... :)
BasilisK (nepř)

Re: Bestiář pro DrDII - vánoce 2012

Příspěvek od BasilisK (nepř) »

Dnes se mi bestiář dostal do rukou. První plus - malá kniha (v tvrdých deskách), druhé plus - určitě si to rádi přečtou i lidé co neví co je RPG nebo DrD (jakákoliv verze), (třetí plus čatež :D ).

Zatím jsem se do toho moc nezačetl, protože jsem sám proti sobě (si) prohlásil: "a nechceš mi tohle dát pod stromeček?"

Prošel jsem si zatím jen ilustrace (Melkir je machr) a lituju jediné věci - že u nás nevyjde nějaké pořádné urban rpg - klidně i Twiligt-like :D Prostě Melkirova tvorba by klidně seděla i na věci z World of Darkness. A věřím, že až si po Jesus fucking Cristových narozkách otevřu nový bestiář, že mě stejně tak potěší i popisy nových/starých kreatur.
Díky chlapi (a popř. dívky, ženy :D ).
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 2 hosti