Sudba

Oficální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Arten_CZ

Re: Sudba

Příspěvek od Arten_CZ » 14. 11. 2012, 15:11

Můj pohled je jako vždy odlišný - protože se mi nelíbí nadržování hráčům. "Protože to nejsou hráči, není to důležité a udělej to jak chceš." Co když ale bude jedna skupina na straně jedné poloviny hráčů a druhá na straně druhé poloviny hráčů? A co naprosto zjevný WTF moment - budu do zloděje sekat tak dlouho, až nebude mít policajt sudbu na vykoupení? Ono se přesně to samé v bledě modrém řešilo u útoku na skřety, kdy budu pomocníky osekávat tak dlouho, až jejich vůdce nebude mít sudbu na vykoupení.

Aljen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aljen » 14. 11. 2012, 21:28

Co když ale bude jedna skupina na straně jedné poloviny hráčů a druhá na straně druhé poloviny hráčů?
Ja by som to riesil tak ze by som nechal hracom kazdej polovice na starost ciny a manevre a sudbu tej polky NPCciek. Bol by z toho konflikt medzi postavami za ucasti pomocnikov

edit:
samozrejme ako oddelene skupiny by mali osobitne pooly sudby
Naposledy upravil(a) Aljen dne 15. 11. 2012, 20:13, celkem upraveno 1 x.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!

MarkyParky

Příspěvek od MarkyParky » 15. 11. 2012, 16:14

Arten: Myslím, že odpovědi na tvoje otázky už v tomhle vlákně dávno jsou.

Pokud potřebuješ být k hráčům fér a potřebuješ aby dvě strany stály proti sobě, rozděl pool sudby na dva.

Maugir

Příspěvek od Maugir » 15. 11. 2012, 19:33

Aljen píše:
Co když ale bude jedna skupina na straně jedné poloviny hráčů a druhá na straně druhé poloviny hráčů?
Ja by som to riesil tak ze by som nechal hracom kazdej polovice na starost ciny a manevre a sudbu tej polky NPCciek. Bol by z toho konflikt medzi postavami za ucasti pomocnikov
Perfektní :clap:
Obrázek

Fafrin

Příspěvek od Fafrin » 22. 11. 2012, 06:36

Běžně mám několik banků sudby pro různé zájmové skupiny v konfliktu. Už jsem měl jednou i 4. Pravda, proti postavám šel jen ten největší z nich a dva se prostě nulovali mezi sebou ale stejně, žádný problém.
Obrázek
DrD 1.x od roku 1996, od 1997 jako PJ. Dlouholetý ORG, občasný LARPař. Teď DrDII.
Kahla o.s.

Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“