Dračí doupě II právě vyšlo!

Oficální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Odpovědět
Charles

Re: Dračí doupě II právě vyšlo!

Příspěvek od Charles » 4. 8. 2011, 12:16

Zodpovědnost je složitá věc. Já jako autor toho textu jsem samozřejmě hluboce přesvědčený, že jsou za překlep zodpovědní Boubaque s Bouchim jako korektoři. 8)

PetrH

Příspěvek od PetrH » 4. 8. 2011, 12:17

Charles píše:Zodpovědnost je složitá věc. Já jako autor toho textu jsem samozřejmě hluboce přesvědčený, že jsou za překlep zodpovědní Boubaque s Bouchim jako korektoři. 8)
a muzu si po precteni poslat k tobe pravidla;)

Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 4. 8. 2011, 12:21

Největší cenu budou mít podepsané výtisky, kde "někdo" vandalizoval název knihy na "Dračí Doupě Impéria" $D

Jednu má Andros a ta druhá, tuším, putovala náhodné osobě? Nebo to bylo taky na objednávku?

Alef0
Administrátor

Příspěvek od Alef0 » 4. 8. 2011, 12:24

PetrH píše:krasny preklep, stejne jako ten na uvodnim textu, btw, kdo je za nej "zodpovedny" ja, ze bych si od nej nechal udelat vysrtnuti a podpis opravy:D kdyz uz tak uz
Trackoval som, kde vznikla tá chyba. V ukážkovej kapitole na stránkach DrD z novembra 2010 nie je. Prvá kapitola, ktorá mi došla už vysádzaná od E2, ju však už obsahuje.

To je veľmi ťažko zistiť, kto je na vine -- ono niekedy aj DTP nástroje robia blbosti (napr. legendárne ,,w" v InDesigne, ktoré prepína medzi Draftom a Preview režimom a niekedy sa stane, že namiesto prepnutia sa do textu dopíše "w").
Největší cenu budou mít podepsané výtisky, kde "někdo" vandalizoval název knihy na "Dračí Doupě Impéria"
Druhú som vandalizoval ja, a išla Ecthelionom. Ale ako vravím, tých extempore na podpisovej strane je tam viac krížom cez výtlačky ;-)
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0

crowen
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen » 4. 8. 2011, 12:24

Markus píše:Největší cenu budou mít podepsané výtisky, kde "někdo" vandalizoval název knihy na "Dračí Doupě Impéria" $D

Jednu má Andros a ta druhá, tuším, putovala náhodné osobě? Nebo to bylo taky na objednávku?
He he tak toto je brutalna hlaska :-) Este teraz mi tecu slzy od smiechu

zrzavec
Romikovec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec » 4. 8. 2011, 13:57

Pravidla jsem si téměř celá přečetl a musím říct, že zatím mi přijdou velmi dobrá a dobře použitelná ke hraní. Zkušební hru za sebou ještě nemám, ale to si musím nejdřív sehnat njakou družinku. To asi nebude problém, protože už svolávám lidi. Nicméně jsem na to zvědavý. Po přečtení jim dávám větší šanci než DnD 4e...:)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)

Vitus

Příspěvek od Vitus » 4. 8. 2011, 16:34

zrzavec píše: Po přečtení jim dávám větší šanci než DnD 4e...:)
Tvůj příspěvek jsem přeposlal na tajný e-mail WOTC, promptně odepsali, že se nemáte na co těšit, protože už to taky studují a zapracovávají do D&D 6.75e. $D

Thror
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thror » 4. 8. 2011, 16:42

Vitus píše:Tvůj příspěvek jsem přeposlal na tajný e-mail WOTC, promptně odepsali, že se nemáte na co těšit, protože už to taky studují a zapracovávají do D&D 6.75e. $D
To by bol krutý osud, keby DrD2 dostali do rúk šialenci čo každý mesiac vydávajú tri sourcebooky na úrovni "Rozšírené pravidlá pre špáranie sa v nose a závody s vajcom na lyžičke".

Blaine

Příspěvek od Blaine » 4. 8. 2011, 16:47

Vitus píše:
zrzavec píše: Po přečtení jim dávám větší šanci než DnD 4e...:)
Tvůj příspěvek jsem přeposlal na tajný e-mail WOTC, promptně odepsali, že se nemáte na co těšit, protože už to taky studují a zapracovávají do D&D 6.75e. $D
A nesmis zapomenout na tajne nindzi komando WoTC, ktere nabehne a zrzavce zabiji ve spanku.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 4. 8. 2011, 16:55

Thror píše: a závody s vajcom na lyžičke".
Na to my nešahej, můj oblíbený sourcebook :-)
Jinak za sebe říkám, že jsem myslel že DrD II půjde svým zaměřením mimo mě, ale celkem mě autoři navnadili, kdybych neměl rozehranou kampaň, asi bych do toho šel 8)

skew
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skew » 4. 8. 2011, 17:08

Blaine píše:A nesmis zapomenout na tajne nindzi komando WoTC, ktere nabehne a zrzavce zabiji ve spanku.
Plus jeho rodinu, psa a akvarijní rybičku. A pro jejich vlastní dobro by v tu dobu u nich neměli klepat sousedi na dveře, jestli jim taky vypadl proud.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.

Aljen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aljen » 5. 8. 2011, 09:52

konecne sa kniha dostala do ruk aj mne :)
juhuu
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!

boubaque v Budějicích

Příspěvek od boubaque v Budějicích » 5. 8. 2011, 17:39

Charles píše:Zodpovědnost je složitá věc. Já jako autor toho textu jsem samozřejmě hluboce přesvědčený, že jsou za překlep zodpovědní Boubaque s Bouchim jako korektoři. 8)
To je od tebe dost ošklivé, když uvážím, že jsme nebyli zdaleka poslední, kdo s tím textem pracoval $P

BasilisK

Příspěvek od BasilisK » 7. 8. 2011, 09:16

Nevím kam to hodit - neplánuje Altar vydat takový ten blok s Osobními deníky? Popř. nějakou edici zdobených kostek přímo k DrD II? Chápu, že na to tady není až tak velký trh, ale ten blok by docela potěšil.
Life is just a dream on the way to death.

Dobře už bylo

Dlouhou a Bolestivou Smrt Všem Černým K--vám (Do Jednoho)

Bouchi

Příspěvek od Bouchi » 7. 8. 2011, 09:27

Nevim co presne myslis "blokem s Osobnimi deniky". Standardni odtrhavaci blok s par desitkami listu, kde co list to jeden oboustranny Osobni denik? Netiusim jaky by byl zajem (zvlast kdyz krom eshopu by byl prodej omezen jen na par specializovanejsich prodejen, protoze bezne knihkupectvi by neco takoveho spis nevzalo). Nicmene muzu samozrejme nechat spocitat, jak by to vychazelo financne.
Kostky v planu jsou.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“