Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Oficiální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

trajda
Příspěvky: 1043
Registrován: 1. 6. 2015, 22:11

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od trajda »

ip adresa nebyla nalezena. Se podívej, že ta cesta, kterou jsem napsal já a kterou máš uvedenou nahoře jsou napsaný jinak.
Uživatelský avatar
Korhul
Příspěvky: 667
Registrován: 15. 3. 2006, 22:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Korhul »

Jo, máš pravdu, opraveno.
Moje RPG Laboratorium a k němu vlákno na fóru. Malý svět pro osobní potřebu. Třeba se bude něco hodit i někomu jinému.
Konfigurátor substancí a nástrah pro DrD II
Deníky pro DrD II podle revize pravidel
Obrázek Obrázek Baltazar Paprika, trpaslík, knihvazač
Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity
Uživatelský avatar
Korhul
Příspěvky: 667
Registrován: 15. 3. 2006, 22:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Korhul »

Dík za propagaci na FBčku :-)
Moje RPG Laboratorium a k němu vlákno na fóru. Malý svět pro osobní potřebu. Třeba se bude něco hodit i někomu jinému.
Konfigurátor substancí a nástrah pro DrD II
Deníky pro DrD II podle revize pravidel
Obrázek Obrázek Baltazar Paprika, trpaslík, knihvazač
Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Bart »

Korhul píše: 5. 1. 2019, 12:43 Dík za propagaci na FBčku :-)
Není zač. Díky za tvojí práci.
Joarn

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Joarn »

Zdravíčko.
Mám dotaz k funkčnosti grimoáru. S kamaradem jsme našli tuhle stránku a chtěli bychom ji využívat. Avšak když jsem zkoušel o vytvoření nějaké pasti, vždy mi to napsalo že CAPTCHA nebylo odpovězeno správně. Hádám že to je poslední otázka "Hlavní město Pomoří" což nevím.
Abych tu past uložil stačí si jen zjistit jméno hlavního města? Nebo má stránka sloužit pouze jako šablona? Hrozně se mi líbí jednoduchost grafického zpracování, ale když jsem se podíval do seznamu tak tam moc pasti nebylo. Podle toho co jsem četl zde na fóru to je pro každého kdo na stránku zavítá. Jen ten počet zápisu se mi zdá podezřelý, vzhledem k tomu jak parádní pomůcka to je.
Uživatelský avatar
Korhul
Příspěvky: 667
Registrován: 15. 3. 2006, 22:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Korhul »

Cau, heslo je Aqel. Je pravda, ze je to trochu pitomost a mohl bych dat jako heslo neco jineho. Mozna i to je pricina proc je tam tak malo zaznamu. Neco s tim udelam.

EDIT: Tak CAPTCHA změněna na matematický příklad, doufám, že tam nenaběhnou spamboti. :-)
Moje RPG Laboratorium a k němu vlákno na fóru. Malý svět pro osobní potřebu. Třeba se bude něco hodit i někomu jinému.
Konfigurátor substancí a nástrah pro DrD II
Deníky pro DrD II podle revize pravidel
Obrázek Obrázek Baltazar Paprika, trpaslík, knihvazač
Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity
Joarn

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Joarn »

Korhul píše: 25. 2. 2021, 13:37 Cau, heslo je Aqel. Je pravda, ze je to trochu pitomost a mohl bych dat jako heslo neco jineho. Mozna i to je pricina proc je tam tak malo zaznamu. Neco s tim udelam.

EDIT: Tak CAPTCHA změněna na matematický příklad, doufám, že tam nenaběhnou spamboti. :-)
Áhoj, paráda. Výsledek funguje. Jen jsem narazil na další překážku. Když už ne CAPTCHA tak mě zastavil fakt že nejsem přihlášen. Nevidím však nikde možnost se registrovat nebo tak. Zkusil jsem vyplnit "přihlášení" ale to mi nepomohlo. Další jsem zkusil "zapomenuté heslo," jestli tam někde nebude odkaz na registraci, ale taky nic.

A ještě se chci zeptat zda by byl problém, když bychom si ty "naše" výtvory dávali pod stejné písmeno. Jsme začátečníci takže si myslím že naše neoriginální *jáma s bodci, palice na provazu,* nebo *napoj na bolení zad* by se mezi tvými byli k smíchu. A to jsem se ještě nedostali k elixirum a takovým věcem.
Tak mě napadlo před ně napsat název fiktivního světa ve kterém se teď nacházíme. Ve finále by to vypadalo asi *Scaena- jed na zlobry.* Šlo by to ?
trajda
Příspěvky: 1043
Registrován: 1. 6. 2015, 22:11

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od trajda »

Joarn píše: 25. 2. 2021, 10:17Jen ten počet zápisu se mi zdá podezřelý, vzhledem k tomu jak parádní pomůcka to je.
Já měl v plánu používat tu pomůcku naplno. Jenže pak mi došlo, že stačí změnit vložený manévr z mocně na lstivě a jedná se o úplně jinou past. Takže kdybych tam měl vypsat všechny svoje pasti se všemi kombinacemi a permutacemi, tak by bylo jednodušší tam opsat návod na výrobu pasti.
Uživatelský avatar
Korhul
Příspěvky: 667
Registrován: 15. 3. 2006, 22:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Korhul »

Přihlášení ani registrace by neměla být potřeba a nechci to na webu ani řešit, i když by to umožnilo editaci vytvořených položek apod. Pokud by o to byl nějaký velký zájem, můžu vytvořit individuální účet.

Joarn: název tomu můžeš dát libovolný myslím, název světa můžeš dát třeba jako prefix v hranatých závorkách nebo jak jinak se ti líbí.

trajda: Jo, ten systém co tam mám je spíchnutý horkou jehlou a není to moc flexibilní. Ale dát tam pár příkladů jako inspiraci pro ostatní by nemuselo být marné. Já mám v plánu tam zkusit zkonvertovat alchymistické výrobky z DrD 1.6, ale nevím, kdy se k tomu dostanu.
Moje RPG Laboratorium a k němu vlákno na fóru. Malý svět pro osobní potřebu. Třeba se bude něco hodit i někomu jinému.
Konfigurátor substancí a nástrah pro DrD II
Deníky pro DrD II podle revize pravidel
Obrázek Obrázek Baltazar Paprika, trpaslík, knihvazač
Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity
Joarn

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Joarn »

Bohužel mě po bez přihlášení nepustí.
"Nemáte práva pro vytvoření stránky, možná nejste přihlášen."
Tohle vyskočí když dokončím past a chci ji zapsat. A jak jsem psal nahoře, nijak se registrovat nemůžu :/
Uživatelský avatar
Korhul
Příspěvky: 667
Registrován: 15. 3. 2006, 22:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Korhul »

Hm... tak jsem nad tím zápatral a snad jsem tu chybu odstranil. Teď jsem tam zkusil zadat Rudý kříž bez přihlášení a normálně ho to zapsalo. Prosím jestli to můžeš ještě jednou zkusit a potvrdit. A díky za otestování!
Moje RPG Laboratorium a k němu vlákno na fóru. Malý svět pro osobní potřebu. Třeba se bude něco hodit i někomu jinému.
Konfigurátor substancí a nástrah pro DrD II
Deníky pro DrD II podle revize pravidel
Obrázek Obrázek Baltazar Paprika, trpaslík, knihvazač
Never attribute to malice that which is adequately explained by stupidity
Návštěvník

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj, omlouvám se za prodlevu.
Jop už to funguje. První past s prefixem [Scaena] je na světě.
Je možná pozdější editace? Jsem si 100% že vytvořím něco chybně - ať už gramaticky v popisu nebo pravidlově- tak jen jestli je mohu napravovat.
Jinak mnohokrát děkujeme za ochotu ^^
trajda
Příspěvky: 1043
Registrován: 1. 6. 2015, 22:11

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od trajda »

Návštěvník píše: 12. 3. 2021, 13:24 Ahoj, omlouvám se za prodlevu.
Doporučuji se zaregistrovat, pro případ, že by tě někdo chtěl kontaktovat. Navíc, pokud by se někdo snažil vyhledat všechny tvoje komentáře, tak návštěvník by se jim na tom seznamu neukázal.
Návštěvník

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od Návštěvník »

Jdu na to. Nějak mi vypadlo že to vůbec existuje xd.
Uživatelský avatar
tessanger
Příspěvky: 16
Registrován: 12. 1. 2020, 20:48
Bydliště: Budějovická

Re: Skriptorium a Grimoár magických substancí a nástrah

Příspěvek od tessanger »

Ahoj,

Díky za funkční a užitečný doplněk. Říkal jsem si že si ho vyzkouším, ale on rovnou zapsal mnou vytvořený jed do grimoáru :D máš tam tedy jeden uspávací jed (od Orima), který klidně můžeš smazat.
Říkal jsem si, že bych ho rád využil když v rámci nějakého one-shotu člověk míchá jed, nemusím si pak dávat bacha správně spočítat potřebné surky, ale přijde mi škoda ti tím pak zaplavit Grimoár, kde by pak byla hromada šílených "produktů".
Bylo by možné zvolit, aby se vytvořené produkty neukládaly do grimoáru?

Díky,
Tessanger.
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti