[Neviditelná kniha: Neklidný Tauril] Oficiální diskuze

Oficální diskuze k nové generaci DrD, vydané v roce 2011.

Moderátoři: Bouchi, Pieta, Charles

Odpovědět
Sparkle

Re: [Neviditelná kniha: Neklidný Tauril] Oficiální diskuze

Příspěvek od Sparkle » 22. 9. 2017, 20:43

Paul píše:
22. 9. 2017, 18:03
Pokud jsem to správně pochopil, tak v knize budou popsány tři hlavní lokace:
Ano, to jsi pochopil dobře.
Paul píše:
Království Thuren: středověké království (budou tam věci jako feudalismus, stavy a cechy?), každopádně za středověkost u mě +1.
Bude se to soustředit spíš na feudály než na střední stav a cechy, z kapacitních důvodů. Ta kniha je bohužel šíleně našponovaná, všecko se to muselo narvat do cca 250 stran B5, tak radši rozvinem jednu věc pořádně, než dvě povrchně. V nějakým doplňku bych určitě ráda přidala víc questů pro střední třídu.
Paul píše:
Divočina s pro mě nezapamatovatelným jménem: podle popisu z FB to vypadá zajímavě, ALE co postavy motivuje, aby tam šly? Pokud je téma zaniklých civilizací upozadněno, tak co, kromě hlídání samot před monstry motivuje tam postavy jít?
U každé lokace je kapitola s nápady, jak zaháčkovat hráčské postavy, aby tam vůbec šly. Plus je tam vždycky zmíněná možnost, že tam začíná kampaň a postavy pocházejí odtamtud.
There's some professor or scientist, can't remember who right now, that once did a study on something that's very apt where Taylor is concerned. To understand that you are bad at something, like dancing, you have to have at least a little ability in that area.

Fate: Rozcestí česká mutace 4. edice Fate RPG v knižním vydání
Neviditelná kniha - oficiální svět pro Dračí doupě / Drd II
Otevřená hraní RPG v Praze všichni jste srdečně zváni
RPG pro děti ve vývoji

Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě II“