Annin denníček

Družinové hranie RPG formou denníkových záznamov v štýle sorcerera o osudoch normálnych ľudí.

Moderátor: Antharon

Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6872
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Annin denníček

Příspěvek od Antharon »

11.11.2010

Rozhodla som sa, že si začnem písať denník. Môj život prešiel veľkými zmenami a cítim, že sa uberá úplne iným smerom ako som myslela. Len neviem, či tým správnym. Ani nie o týždeň budem mať šestnásť a chcem si uchovať myšlienky, ktoré mi v tejto šialenej dobe poletujú po rozume.

Po dvoch mesiacoch som si už trochu zvykla na novú školu. Ten gympel možno nie je taký strašný. Všetky dievčatá sú strašné kurvy a vôbec sa s nimi nedá baviť. Jediná normálna je Adéla. Chlapci po mne lačne pozerajú až sa to nedá vydržať. Neviem čo na mne vidia. Som tak obyčajná. Obchádzajú ma ako lační vlci, ale ani ich nenapadne, že by ma nejak oslovili. Len pozerajú. A ja sa im vnucovať nebudem ako tá extravagantná flandra Karla Kundrová. Furt len pobehuje v tých svojich obtiahnutých tričkách a škrieka svojím „očarujúcim hláskom“:

„Ahoky!“ a „Čááááu!“, dobre že sa ňou nezadrhnú všetci!

Adéla ju volá "Kund(r)a". Je strašne fajn. Tiež má rada matematiku a aj keď je hrozne pekná, vôbec nie je namyslená. A ani jej nevadí, že je pre mňa škola na prvom mieste. Pozajtra vraj u nej bude nejaká akcia. A dokonca ma pozvala! Som strašne zvedavá na jej priateľov, určite budú tiež tak super ako ona!

Už je veľmi neskoro, idem spať. Zajtra určite napíšem!
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6872
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Annin denníček

Příspěvek od Antharon »

12.11.
Mily denníček dnes to bolo úplne šialené. Dostala som na matike dvojku! NA MATIKE! Ako najposlednejšia krava. Ešte aj Kundra bola lepšia ako ja. Cítim sa ako totálna piča. Adéla ma presviedčala, že to bola náhoda a že si to mám ísť opraviť. Ja sa ale začínam čím ďalej, tým viac báť aby som si to nepokazila ešte viac.
Samozrejme nie je to všetko čo sa stalo. Dnes sa stala divná vec. Povedala som Adéle, že mám strašnú chuť na jahodový džús a o pár sekúnd dobehli dvaja čumilovia, Peter a ten druhý s modrými očami. Obaja držali v ruke džúsy a pýtali sa či si nedám. Bola som úplne v rozpakoch. Tak som si vzala od toho druhého a aby sa necítil ukrátene od Petra si vzala Adéla. Ešteže je zajtra sobota, tým chlapom asi načisto šibe, dúfam že sa cez víkend znormalizujú a všetko sa dostane do normálu.
A navyše... zajtra je tá párty u Adély. Určite tam budeme jesť chipsy a piť colu a ine nezdravé veci a budeme hrať spoločenské hry a bude tam hudba!
Už na mňa dolu čaká, je piatok a tak sa nemusím učiť, takže bežím, ahoj zajtra denníček...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6872
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Annin denníček

Příspěvek od Antharon »

14.11.
Bože! Včera to bol totálny trapas! Už nikdy nikam nepôjdem!
Prišla som tam a nejaká Jana mala narodeniny. A ja som nemala žiadny darček! Potom sme šli do nejakého baru a všetci tam pili alkohol! A to ani nemali osemnásť. Ja som samozrejme pila len kofolu. Ostali sme tam skoro do desiatej a potom sme šli k Adéle domov. Zo začiatku to bolo fajn. Bolo nás menej a ja som si mohla normálne pokecať s ľuďmi. Boli sme tam tri dievčatá a traja chlapci. Adéla povedala, že víno to ani nie je alkohol a tak som sa blbá napila. Všetci tam boli totálne opitý. Hlavne ja, mala som dva poháre! Bol tam nejaký Šimon a Fedor, čo mi stále dolievali. Našťastie som mame napísala že prespím tu. Fedor odišiel s tou onou... Neviem si spomenúť na meno. Šimon povedal, že mu je zle a že prespí tu. Potom odišiel aj ten tretí a padla na nás únava. Šimon spal na gauči, ja som sa musela vtesnať s Adélou do jednej postele. Bola to závava. Chvíľu sme sa kopali a potom...
Prepáč denníček, musím končiť, večer ti to dopíšem.
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6872
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Annin denníček

Příspěvek od Antharon »

15.11.
... a potom sme sa rozprávali dlho do noci. Bol to veľmi divný rozhovor. Neviem ako to povedať, ale mám ju radšej ako iné kamarátky. Je úplne mojou spriaznenou dušou. Vždy sa ma zastane, pohladí ma keď to potrebujem. Je pre mňa ako sestra ktorú som nikdy nemala a zrazu som ju našla. Mám pocit, že ju poznám už od detstva. Je tu pri mne vždy, keď ju potrebujem, hlavne v tomto osamelom období, keď nemám vôbec nikoho. Odkedy otec umrel je v našom dome stále strašné ticho. Mama často odchádza aj na celé dni domov. A ja som tu úplne sama.
Našťastie Adéla povedala, že ak chcem rada u mňa občas prespí, keď budem sama doma. Jej rodičom to nevadí a ja sa pri nej cítim tak bezpečne. Je to od nej tak milé!
Pozajtra mám narodeniny. Mama bude zase niekde na pracovnej ceste. Dúfam, že Adéla príde. Aspoň na šestnáste narodeniny nechcem byť sama. Ako dnes. Je tu tak chladno a nepríjemné ticho. Všade sú rôzne tiene a temné kúty... Ako tu mám zaspať? Zasa nezaspím ako vždy...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6872
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Annin denníček

Příspěvek od Antharon »

18/11/10
Ahoj denníček, už som doma z nemocnice.
Zasa som bola chorá. Všetko sa to začalo na moje narodeniny. Prišla Adéla, zasa sme sa bavili dlho do noci, sused prišiel domov opitý. Niečo vykrikoval a potom bolo počuť zvuk skla a potom akoby sa s niekým hádal a mal strach... Zvláštny človek. No a na druhý deň to prišlo. Spravilo sa mi blbo a už som zrazu videla len tmu. A prebrala som sa v nemocnici s Adélou a dokonca aj mamou. Doktor vravel že nemám žiadne iné symptómy a že si ma nechajú na pozorovanie. Potom prišiel psychológ a pýtal sa ma divné otázky. Či ma mama nebije, či býva často preč, a potom sa pýtal strašne veľa na Adélu. Akoby bola chorá ona a nie ja!
Po pár dňoch sedení psychológ povedal, že sa porozpráva s mojou mamou. Vraj by som mala dostať nejaké zvieratko, asi mačiatko. Ešte že Adéla nie je alergická...
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Zamčeno

Zpět na „Journal RPG“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti