Prázdninové sezení

Družinová sekce pro Valora a spol.
Uživatelský avatar
Harry Mortis
Příspěvky: 138
Registrován: 20. 11. 2009, 11:15
Bydliště: Otrokovice/Brno

Prázdninové sezení

Příspěvek od Harry Mortis »

Kluci, je načase pomalu se začít domlouvat kdy a kde to uděláme, třeba abychom si společně vzali dovolenou a vyrazili...předběžný plán je v průběhu 5-12 srpna alespoň 4 dny, tak abychom se nějak shodli.

Možnosti Kde:

- u Petry doma - pracovní náklady neznámé(ale budou), finanční náklady na jídlo
- u Valora na chatě - náklady jenom na jídlo
- na chatě na slovensku (kytarista z kapely má barák který pronajímá u popradu) - na auto se složíme, ale je potřeba cvaknout ubytování, jehož cenu ještě nevím, ale velká pálka by to být neměla.

Rozpoutejte plamenou diskuzi s dalšími návrhy či akceptujte zde vystavené...nebo si je aspoň přečtěte a domluvíme se na sezení. Jediné s čím se moc nedá hýbat je datum - Petra má možnost dovolené jenom v tomto termínu...
Já jsem smrt. A ty?

Harry Mortis
markýz Šenkernského podhůří
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Galfius »

Zatím nevím, jak budu mít volno - od července nastupuju do nového týmu a na směny. Ale samozřejmě se budu snažit přizpůsobit a dám vědět, jakmile budu něco vědět.
Co se týče místa, tak je mi to celkem fuk, jen bych možná byl raději, kdyby tam byl klid a blízko příroda :)
Taky si tak rádi čtete podpisy?
Uživatelský avatar
Valor
Příspěvky: 306
Registrován: 12. 6. 2010, 12:05

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Valor »

nemel by byt broblem pro me, jen s tou nasi chatou by mozna mohl byt ... uvidime. Jinak byt nekde bez internetu je urcite vitane ;) Mozna i bez elektriny? :D
Uživatelský avatar
Harry Mortis
Příspěvky: 138
Registrován: 20. 11. 2009, 11:15
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Harry Mortis »

peťo taky zrovna státnicuje, jak bude něco vědět tak to sem postnu. Intertet tam moc není, takže s tím problém asi nebude, ale do místa bez elektřiny nejdu!! :D Jinak ten barák je na dědině v Tatrách, takže krásná příroda blízko, můžem tam být i dýl a udělat si i třeba nějaký výšlap :)
Já jsem smrt. A ty?

Harry Mortis
markýz Šenkernského podhůří
Uživatelský avatar
Valor
Příspěvky: 306
Registrován: 12. 6. 2010, 12:05

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Valor »

Harry Mortis píše:udělat si i třeba nějaký výšlap :)
Myslel jsi Výběh? :)
Uživatelský avatar
Drac
Příspěvky: 249
Registrován: 8. 2. 2010, 19:55
Bydliště: Zlín/Ořechov/Brno

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Drac »

Valor píše:
Harry Mortis píše:udělat si i třeba nějaký výšlap :)
Myslel jsi Výběh? :)
Výběh divé zvěře? :>;o)
Z vašich hrůz a ztrát žít měl démon váš. Ze všech lží, lží, záští, z prachu vstávám tolikrát.
Uživatelský avatar
Harry Mortis
Příspěvky: 138
Registrován: 20. 11. 2009, 11:15
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Harry Mortis »

Frizti, celkem nutně potřebuju aby ses mi ozval, JAKKOLIV, NEBO POJEDEME BEZ TEBE!!

Galfe, prosímtě, jak budeš mít chvilku, zkus zjistit jak ti v tom týdnu vychází harmovolno, ať na to navážeme ty dva dny, je potřeba určit termín a zablokovat ho.

Jinak znovu podotýkám, že předpokládaná cena za ubytování je 5-6 EUR za osobu/noc, jedeme jedním autem a na benzín se složíme, na jídle se nějak domluvíme. Obě věci prý vyjdou levněji u nás, takže žrádlo nakoupíme tu a vyjedeme s plnou nádrží.

Pomalu tvořím nový svět, kdyby si chtěl Galf zahrát, ne jen dělat PJ..Je to dobrovolné. Postavy dělám s každým individuálně a chci to mít hotové předem.

Harry
Já jsem smrt. A ty?

Harry Mortis
markýz Šenkernského podhůří
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Galfius »

Už jsem to sice psal Harrymu včera, ale pro jistotu ještě zde - budu k dispozici 6.-9.8.
A určitě si rád pro změnu zahraju nějakou postavu :>;o) (ostatně v poslední době se vzdávám vedení hry na více místech... $D ); ale jinak bych byl taky rád, kdybychom postupně nějak dokončili i to dobrodružství v Kororu... :wink:
Taky si tak rádi čtete podpisy?
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Fritzs »

Uh, ozývám se.

Nevím jak na tom budu v srpnu s časem, protože nevím jak na tom budu s čaqsem zítra, snažím se rozjet takový menší vlastní projekt a nedaří se to...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Fritzs »

Uhhh...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Galfius »

Vyšlo aspoň něco z těch fotek Tater, kvůli kterým jsme zastavovali po cestě zpátky? Jestli jo, mohl bych se k tomu nějak dostat? Nebo mám počkat na další sezení?
Taky si tak rádi čtete podpisy?
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Galfius »

Btw. tady je ta moje výběrovka, kterou jsme poslouchali po cestě v autě:
http://galfius.mysteria.cz/metal-spirit.rar

A tady je album Turisas, ze kterého je většina písniček na oné výběrovce:
http://galfius.mysteria.cz/turisas.rar

Pro lepší zabezpečení jsou oba archivy zaheslované (heslo je jméno slovenské vesnice, kde jsme pobývali - bez diakritiky).
Taky si tak rádi čtete podpisy?
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Galfius »

Věřím, že tohle vlákno lze využít pro domluvu týkající se našeho letošního prázdninového víkendového sezení, takže zde shrnu základní informace.

Kdy: sobota/neděle 28./29. července 2012
Kde: u mě
Kdo: já (GM), Harry, Drac, Valor, jeho bratr, Irigi
Časový plán:
sobota 15:00-22:00 1. část sezení
neděle 15:00-? 2. část sezení
(mezitím se potřebuju vyspat a "pracovat", nejspíš na home office)
Postavy: 12. úroveň, dle pravidel DrD+ edice B (možné úpravy a "home rules" lze konzultovat s GM)
Aktuálně známá sestava: bojovník, čaroděj, hraničář, 2x zloděj

Návrhy vašich postav (včetně nástinu chování, základní motivace, případně historie) mi, prosím, co nejdříve (včera už bylo pozdě :wink: ) pošlete mailem (<moje přezdívka>@gmail.com) - zápletku i pozadí světa budu nejspíš vytvářet podle vašich postav.

Teoreticky bychom mohli pro hru využít některý ze světů, v nichž už jsme hráli (Oztrof, Koror), nebo načrtnu něco úplně nového jen pro toto dobrodružství - vyjádřete se, prosím, co by vám nejvíc vyhovovalo.
Naposledy upravil(a) Galfius dne 19. 7. 2012, 00:18, celkem upraveno 1 x.
Taky si tak rádi čtete podpisy?
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Galfius »

Tak tady máte první nástin světa a hlavní zápletky...

Naše království po dlouhá léta vzkvétalo... Výbojní skřeti i zákeřní temní elfové byli zatlačeni našimi rytíři, pod vedením zkušeného Velitele. Obchod s okolními zeměmi i se zámořím naplnil královské pokladnice, díky dohledu vychytralého Lasičky (který samozřejmě získal nemalý podíl pro sebe). Matka nás naučila, jak porozumět přírodě a přijmout její dary, aniž bychom narušili její rovnováhu. Bratři Velmistr a Havran pomohli Nadaným využít jejich talent a ovládnout tajemné magické síly. A díky Mluvčí, zprostředkovatelce vůle naší Stvořitelky, jsme všichni žili v míru, radosti a vzájemné toleranci... dokud nepřišel onen osudný den, kdy byla zavražděna.
Kdo je zodpovědný za tento krutý čin? Proč by někdo chtěl smrt té, která byla všemi milována? Kdo a co tímto krutým a podlým činem získá? A jak se naše království srovná s touto strašlivou ztrátou? Najde se někdo, kdo nám vrátí naději na štastný život, nebo je to počátek doby temna?

Království oficiálně vládne král, ale v tomto případě má 6 rádců, tzv. Mocných, kteří mají největší vliv na dění v zemi:
- Velitel - velitel královského vojska a rytířského Řádu, představitel spravedlnosti a fyzické síly
- Lasička - hlava největšího zlodějského cechu, zákeřný a nevypočitatelný vtipálek, který chce na všem vydělat
- Matka - samotářka a milovnice přírody, která tráví většinu času v divočině a připravuje vybrané jedince na Zkoušku
- Velmistr - představený Univerzity, kde se Nadaní učí magickému Umění i znalostem z nejrůznějších oborů
- Havran - "šedá eminence", která má většinou prsty ve všech významných událostech v království, údajně ví všechno o všem, protože jeho informátoři jsou všudypřítomní; oproti svému bratrovi zastává názor, že moudrosti lze dosáhnout jedině pomocí vlastní zkušenosti, nikoliv čtením knih
- Mluvčí - duchovní vůdkyně, velekněžka Stvořitelky, která vede všechny obyvatele království k lásce a toleranci k ostatním
Taky si tak rádi čtete podpisy?
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Re: Prázdninové sezení

Příspěvek od Galfius »

Zatím jsem dostal od většiny z vás jen velmi stručné informace ohledně vašich postav.
Zkuste se, prosím, všichni do konce tohoto týdne zamyslet nad tím, jak si svou postavu představujete a pošlete mi svůj návrh, obsahující alespoň nějaký nástin:
- jak se postava chová
- jaké má postavení ve společnosti
- jak se k tomuto postavení dostala (+ cokoliv k historii)
- co je jejím cílem/snem
Stačí klidně pár vět, abych měl alepoň nějakou představu, co chcete hrát a podle toho dotvořil zápletku a herní prostředí.

Co se týče světa, tak si ho představte jako klasické fantasy království, kde většinu obyvatelstva tvoří lidé, ale je zde i oblast, kde jsou hobití vesnice, a království sousedí s územími, které obývají elfové (les), trpaslíci (hory), případně další rasy. Budu rád, když si vymyslíte cokoliv, co tento svět oživí a vaše postava k tomu bude mít nějaký vztah, ať už je to místo, osoba, událost, atd. Víte dobře, že jsem velice přizpůsobivý :D
A pokud to nemá být vyloženě tajná informace, tak můžete psát rovnou sem, ať se k tomu můžou vyjádřit i ostatní.

Předem díky.
Taky si tak rádi čtete podpisy?
Odpovědět

Zpět na „Valorova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů