Zpráva o stavu masaly

Podzimní setkání komunity RPG Fóra, tentokrát ve středních Čechách a v termínu 4. až 7. 11. Pojeďte s námi na chatu oslavit svátek RPG her!

Která masala vám sedla nejvíc?

Zázvorová extrémní (pátek večer)
6
43%
Pepřová speciál (sobota 1)
2
14%
Čajová (sobota 2)
5
36%
Zbytková jemná (neděle dopoledne)
1
7%
 
Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Pieta »

Zde bude debriefing za masalu. (-:

Zkoušel jsem každou vařit trochu jinak, protože lidi mají různé chutě, což se mi potvrdilo tím, že každý si pochvaloval jinou várku.
První v pátek byla hodně zázvorová, ještě kapku víc, než jsem chtěl, protože jsem ještě neměl hrnec v oku
Druhá v sobotu byla hodně pepřová a sladká, řekl bych indická.
Třetí, taky v sobotu, byla hlavně čajová, takže víc do hořka, i když to bylo hodně maskované medem.
Čtvrtá, nedělní, už trpěla nedostatkem některých surovin, hlavně med jsem musel nahrazovat cukrem, a i jinak byla hodně umírněná.

(Ještě sepíšu - statistiky, finance, recepty.)
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Pieta »

Dovezli jsme deset litrů mléka, téměř všechno skončilo v masalách. Bohužel nevím, jak velký byl hrnec, a mám v tomhle směru dost mizerný odhad, ale řekl bych, že jsem dával kolem čtyř litrů vody na várku. To by znamenalo, že jsme vypili tak pětadvacet litrů. (-:
Těžko odhadnout, kolik padlo koření, protože tam padla velká část zásob koupených na slezinu a víc domácích zásob, než jsem čekal.

Spotřebovalo se:
2l medu
10l mléka (300,- Kč)
čerstvý zázvor (40,- Kč)
koření zvlášť nakoupené (skořice, kardamon, čaj, 140,-)
koření z domácích zásob (skořice, hřebíček, pepř bílý, pepř zelený, čaj, odhadem 200,-)

Přispěli jste:
2l medu
776,- Kč
2,- Eura

Tím pádem jsem přibližně o sto korun a dvě eura v plusu. Všem děkuju za příspěvky a omlouvám se, že jsem si o ně tolik říkal, ještě v sobotu večer jsem měl jen asi 180,- korun. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Insolitus »

Úvodem chci za masalu samozřejmě velmi poděkovat, byla SKVĚLÁ (jen škoda tý příšerný vody)

Hlasoval jsem pro zázvorovou variantu, ale v naprosto těsném závěru za ní byla pepřová varianta.
Určitě bych se nebránil jejich kombinaci (ikdyž já rád pálivé a výrazné věci, ale tuším, že taková by asi nebyla pro každého)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Antharon »

ja som hlasoval za tú pepřovú bola veľmi zaujímavá a zahriala. a pohľad na jersna alebo peekaya (neviem si vybaviŤ ktrý to bol) po prvom glgu stál za to :)
inak som rád, že si aspoň nebol v mínuse, bolo by to riadne nespravodlivé
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22579
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Jerson »

Zjevně jsem ochutnal jen dvě masaly ze čtyř, ale chutnaly mi obě, i když každá jinak. Nebudu se bránit ani jedné (a jsem rád, že se masala zaplatila tak dobře :-) )
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Antharon »

tak to bol asi peekay čo sa tak zakuckal :D
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od ilgir »

Já jsem měl tři masaly a nejlepší byla ta prostřední. Tu jsem do sebe vyklopil prakticky naráz. $D
A to mléko, to bylo nějaké biomléko? (30,-/litr)
Stopáďo navíc není moc za tu práci, co jsi s tím měl.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Pieta »

ilgir píše:Já jsem měl tři masaly a nejlepší byla ta prostřední. Tu jsem do sebe vyklopil prakticky naráz. $D
Tak to asi nebyla ta pepřová. (-:
ilgir píše:A to mléko, to bylo nějaké biomléko? (30,-/litr)
Jo, bio.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od boubaque »

Já hlasoval pro čajovou, protože ... mám rád chuť čaje :D Pepřová byla taky dobrá, ale nakolik jsem to byl schopný posoudit, pro mě pořád ještě trochu příliš zázvoru. Ale vzhledem k tomu, že jsem zvládl všechny, tak to nemohlo být zlé ani u té první :)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Klimbing
Příspěvky: 293
Registrován: 26. 7. 2008, 21:44

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Klimbing »

taky jsem dal čajovou...ale možná je to tím, že u pepřové jsem chytl něco ode dna a bylo toho pepře trochu moc. Páteční jsem neměl. Každopádně masala byla vynikající :clap:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20839
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Markus »

Měl jsem jenom pepřovou speciál a potom nedělní zbytkovou, z nich byla lepší pepřová speciál. Takže hlas pro ní, přestože jsem ji skoro nedokázal pít :) První lok mě málem zabil - nevím jestli se to nějak nevhodně nakombinovalo se zahleněnými dutinami, každopádně to bylo jako kladivem do hlavy, musel jsem to zapíjet vodou a vydýchávat. Kupodivu si to asi po dvaceti minutách sedlo a byla moc dobrá. Uber trochu pepře a bude ideální.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Bifi »

Budú recepty?
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Pieta »

Bifi píše:Budú recepty?
Jo jo, ale je to serious byznys, ještě se na nich pracuje. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Pieta »

Masala - suroviny
mléko - Rozhodně je potřeba kvalitní, nešidit trvanlivým z krabice. Nejlepší zkušenosti mám s plnotučnými - bio nebo selské.
čaj - Tady je velký prostor pro experimenty a improvizaci. Na slezině jsem měl kvalitní assam, ale zkoušel jsem různé černé a bílé čaje, dokonce i puer, a všechno jde. Někde se prý používají i zelené čaje, to jsem sám nezkoušel.
sladidlo - Hlavní volba je mezi cukrem a medem. Cukr v nouzi poslouží, ale obzvlášť pokud máte rádi sladší masalu, je jako sladidlo příliš agresivní. Nezaznamenal jsem větší rozdíly mezi různými variantami cukru. Med je drahý, ale jemnější, a třeba když masala vychladne, je rozdíl proti cukru obrovský.
koření - Standardně se u nás používá skořice, hřebíček, kardamon, bílý pepř a zázvor. Koření se dá sehnat jako připravená směs v čajovnách a prodejnách s kořením jako masala, dátá masala nebo yogi. Alternativně si můžete koření míchat sami, případně používat čerstvý zázvor.
Taky tam můžete míchat různá jiná koření - černý nebo zelený pepř, fenykl, sám jsem zvědavý na pomerančovou kůru. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Zpráva o stavu masaly

Příspěvek od Bifi »

Pieta píše:čaj - Tady je velký prostor pro experimenty a improvizaci. Na slezině jsem měl kvalitní assam, ale zkoušel jsem různé černé a bílé čaje, dokonce i puer, a všechno jde. Někde se prý používají i zelené čaje, to jsem sám nezkoušel.
Podľa mojej skúsenosti veľmi záleží na tvare listu, t.j. silný CTC je do klasickej masaly najlepší (Assam je fajn). Ak mám napríklad nejaký veľmi dobrý Darjeeling First Flush alebo Keemun Mao Feng tak vtedy ho na rozdiel od masaly len jemne dochutím 1-2 druhmi korenia (moja obľúbená kombinácia je adžvájn a štipka mletej škorice), niekedy dávam iba mlieko a sladidlo.
Pieta píše:sladidlo - Hlavní volba je mezi cukrem a medem. Cukr v nouzi poslouží, ale obzvlášť pokud máte rádi sladší masalu, je jako sladidlo příliš agresivní. Nezaznamenal jsem větší rozdíly mezi různými variantami cukru. Med je drahý, ale jemnější, a třeba když masala vychladne, je rozdíl proti cukru obrovský.
Tak ja som skúšal ešte ryžový/pšeničný sirup, javorový sirup, melasu, Lyle Golden Syrup, jaggery/goor, nerafinovaný trstinový cukor... A najradšej mám ten trstinový cukor, jeho vôňa ide veľmi dobre s korením. Biely cukor má obrovskú výhodu v tom, že je dostupný, lacný, ale hlavne chuťovo neutrálny. Med mi príde už chuťovo veľmi intenzívny, nehovoriac o tom, že by sa nemal ohrievať nad 50 stupňov. Lyle Golden Syrup je veľmi dobrý, lebo pridá ku hladkej textúre, ale tiež je chuťovo intenzívny.

A piť studenú masalu je hriech. :wink:
Pieta píše:koření - Standardně se u nás používá skořice, hřebíček, kardamon, bílý pepř a zázvor. Koření se dá sehnat jako připravená směs v čajovnách a prodejnách s kořením jako masala, dátá masala nebo yogi. Alternativně si můžete koření míchat sami, případně používat čerstvý zázvor.
Taky tam můžete míchat různá jiná koření - černý nebo zelený pepř, fenykl, sám jsem zvědavý na pomerančovou kůru. (:
Dáva sa všeličo, aj kakaové šupky, adžváin, aníz, badyán, kasia, sladké drievko... Tajomstvo je ale v tých zmesiach.

U mlieka samozrejme ide aj o pomer s vodou a o to, koľko ľudia znesú tuku. Inak zvedavý som bol skôr na hotové recepty - aké zmesi korenia si robíš, v akých množstvách, ako dlho varíš, či cedíš alebo nie, v akom poradí ingrediencie pridávaš...
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti