Dojmy po Slezině

Podzimní setkání komunity RPG Fóra, tentokrát ve středních Čechách a v termínu 4. až 7. 11. Pojeďte s námi na chatu oslavit svátek RPG her!
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od ilgir »

Klára píše:a na airsoft mě Ilgir nechce pustit aby se mi prej něco nestalo :-?
Hele, já bych tě klidně pustil. Ale Jersona by pak jako organizátora akce zabásli, kdyby něco.
Airsoft je holt na vlastní zodpovědnost a tudíž od osmnácti.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Jerson »

Ilgire, prosím tě ... to by mě napřed musel někdo zažalovat, a nedovedu si představit, co by se u airsoftu mohlo stát tak strašného - nebo spíše horšího než u jiných venkovních aktivit.
Takže příště počítám s další hráčkou :-)

Btw. nemáte někdo kontakt na Paola? Nemyslím Naokiho, ale toho druhého.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Naoki »

To si taky mohl vybrat lepší přezdívku >.<
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Jerson »

Mám takový dojem, že to bylo jeho jméno, ale nejsem si jist.
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Hike »

Vzhledem k tomu, že přijeli spolu, tak Antharon by mohl mít. :o)
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Antharon »

ja uz som to posielal - ono paolo je naoki toto bol normalny pavol :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Markus »

Slovensky Paľo, což asi Jersona zmátlo :)
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6871
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Antharon »

asi hej
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Jerson »

Přesně tak. Jak nevidím nick napsaný, tak musím hádat, jak vlastně zněl. Už aby byla fotka se jmény.
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Almad »

Markus píše:Trochu mě mrzí, že stále míň a míň lidí je ochotno přijet ve čtvrtek. Dřív se nás ve čtvrtek sjela klidně polovina účastníků, teď to bývá sotva hrstka lidí. Skoro přestává mít smysl jezdit na Slezinu od čtvrtka, je to akorát depresivní. :-? Je vidět, že osazenstvo stárne a ze studentů se stávají pracující... kteří si nechtějí vybrat dovolenou. O-)
Křivdíš nám - já (kdybych nebyl nemocnej) bych si dovolenou vzal - kdybych nějakou měl.

To je holt když se někdo upíše jako otrok, musí s tim pak žít :>;o)
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Jerson »

Občas mám dojem, že někteří jsou moc rozmazlení ze studia s volnými pátky. Ono té dovolené není zas tak moc, a když mám polovinu z ní nařízenou v předem určených termínech, tak se zbytkem musím nakládat střídmě.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Trevenorboven »

Mladším (s těmi pátky).... Jojo, velkam in WoD, mláďata.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Nekra »

Nechápu, jak to Jerson myslel s tou rozmazleností s volnými pátky.Co se týče příjezdu, ono přijet v pátek ráno oproti čtvrtku večer má tu výhodu, že se bloudí mnohem méně (platí zvlášť pro osoby s méně vyvinutou orientací ;-) na neznámém místě). [Jak to vypadá když někdo vyrazí ve tmě na neznámé místo se můžete dočíst na http://www.geocaching.com/seek/cache_de ... 5681d8153d v mém příspěvku write note].

Slezina byla príma.
Poděkování (to je poprvé, co ho dělám, a že to bude dost dlouhý seznam):

(* GPSce za dovedení k objektu)
* Ilgirovi za ukázání přístupu do objektu (hledal bych vchod na druhý straně)
* Bubákovi,Hikeovi,Ilgirovi,Keltonovi,Markusovi a Ondrisovi za 3 hry Once Upon a time (vznikaly fakt zajímavé výtvory)
* Markusovi za masterování Časy se mění (Spartakovo povstání bylo dobrý, a to jsem se bál kam se to posune, když jste zrušili ty pyramidy)
*Bubákovi,Hikeovi,Ilgirovi a Ondrisovi za spoluhráčství v Časy se mění
*Janě, Keltonovi,Kláře,Peekayovi,Palovi a dalším lidem, které si nepamatuju jmenovitě za Cosmic Encounter, který jsem očimoval
*Adamovi, Keltonovi,Peekayovi a dvěma dalším lidem, které si nepamatuji za partii "pexesa na steroidech", jak Peekay nazýval hru Schatz der Drachen (kupodivu se mi povedlo vybojovat druhé místo ;-) )
*Adamovi,Kláře,Ondrisovi a Palovi za sehrání dvou kol Galaxy Truckeru (fakt jsme si myslel, že to po těch organizačních kecech budem ještě dohrávat)
*Jersonovi za organizaci airsoftu (tedy za to, že se vůbec konal ;-) )
*Asgardenovi,Ilgirovi,Janě,Jersonovi,Lomaxovi a Palovi za společné hraní airsoftu
* + Lomaxovi navíc za kuriózní situaci, kdy se mi povedlo přežít,přestože nikdo z "mé strany" nevybojoval vítězství (to že Lomaxovi došly náboje vůbec není důležité, nakonec to skončilo plichtou kvůli time-outu)
*Insolitovi a Lycovi za pokec při jejich šermování, i za to, že mě nechali si ty zbraně potěžkat (máchat jsme se s nima neodvážil, znám se, tuším, jak by to dopadlo)
*Insolitovi,Keltonovi,Lycovi,Peekayovi a Prokopovi za partii Cosmic Encounteru
*Ilgirovi,Janě,Kláře a Trevenovi za partii Dominionu (Dominion je fakt príma hra, zajímavé bylo, jak rychle se to vykoupí, když se hraje v pěti a ne jen ve dvou [Jednou jsem to hrál s kámošem na výstavě Her a Hlavolamů])
*Antharonovi,Hikeovi, Kláře a dalším lidem, které si nepamatuju za hraní Once Upon a Time
*Fritzovi za vedení Ctulumonů (Fakt se mi líbili a rád bych si někdy zahrál pokračování)
*Keltonovi za získání povědomí o žvýkačkovém systému (Misery Bubblegum ;-) )
* Antharonovi,Keltonovi a Palovi za spoluhráčtví v Ctulumonech
* Adamovi,Antharonovi,Bubákovi,Hikeovi,Markusovi a Trevenovi za dvě haluzné partie Dixitu, při kterých byla strašná prča (i když na tu druhou jsem se jen díval)
*Palovi za asi 4 partie Magiců (který jsme sice všechny prohrál, ale aspoň mě utěšuje vědomí, že jsme je "netáh zbytečně")
*Lomaxovi za nabídku odvozu do Prahy (Na jarní jsem musel vyrazit dřív, protože jsem měl koupenej lístek a proto jsem se tady zdržel, abych zbytečně nezavdával podezření, že se záměrně vyhýbám hromadnému úklidu. Byl jsme odměněn tím, že jsem moh vytřít koupelny ;-) ).
*Peekayovi za odvoz na autobusové nádraží do Berouna (V tom dešti šlapat do Železné a tam čekat, to by bylo jó nepříjemný... )

*"Novým" lidem, které jsme poznal (Hikeovi,Kláře,Lomaxovi,Ondrisovi,Palovi,Prokopovi a Wan-tu)
*Všem, protože bez nich by to nebyla Slezina, a i když jsme spolu třeba nic nehráli, tak jsme se aspoň slyšeli při některých rozhovorech

To že si nepamatuju některé lidi, kteří hráli konkrétní hru je způsobeno mojí zapoměntlivostí (a taky to odráží, jak nedokonale si píšu deníček ;-) ). Pokud se najdete v "lidech, kteří to hráli a nepamatuju si je" a chcete tu být konkrétně napsaný, ozvěte se a doplním vás (nepodezírám nikoho tady na foru, že by v tomto ohledu "podváděl").

A ta horší stránka...
Co bylo třeba si vyříkat a vyřvat, to jsme si snad (já s někým dalším) vyřešili na slezině. Pokud máte někdo dojem, že vám dlužím hádku,nebo nějakou ohnivější diskuzi, ozvěte se přes SZ ;-)
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Wolfus »

Jerson píše:Přesně tak. Jak nevidím nick napsaný, tak musím hádat, jak vlastně zněl. Už aby byla fotka se jmény.
Fotku s menami z jarnej Sleziny som nevidel doteraz ;)
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
Nekra
Nadšený blázen
Příspěvky: 959
Registrován: 15. 7. 2008, 16:45
Bydliště: Praha

Re: Dojmy po Slezině

Příspěvek od Nekra »

Fotka s popisky z Jarní Sleziny by být měla. Mořil jsem se s tím (přidáváním popisků) někdy v srpnu (taky mi chyběla ;-) ) a posílal ji Markusovi, protože jako vrchní admin může upravovat i zamčený sekce. Pokud ses pak už do toho tématu nekoukal, zkus se tam kouknout (chápu, že málokdo se dívá do tématu po čtvrt roce od akce ;-) ). Pokud to tam nenajdeš, zeptej se Markuse, kam to plácnul.
Pro slušný lidi: Do uvolnění schránky mi nepište SZ!
(130829092016)

Herní preference:
Fyzický crossgender <3.(hráč-postava)
--Akceptovatelné styly hraní (dle systému):
Hack and Slash-Plnění cílů, boje. Kostky. Málo RP, možná simulace.
(Imerzivně) Simulační hra okořeněná dramatem- Ztvárňování charakterů. Gamismus ruší. Občas drama.
Dramatická hra s případnou imerzí/simulací-Dramatické akce. Občas hlubší prožitky.
-Mám problém s kombinací gamismu A dramatu. (Vyjma Wushu)
Odpovědět

Zpět na „Podzimní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti