Počáteční příprava (nyní zamčeno)

Podzimní setkání komunity RPG Fóra, tentokrát ve středních Čechách a v termínu 4. až 7. 11. Pojeďte s námi na chatu oslavit svátek RPG her!
Zamčeno

Který termín pro Slezinu? (víc možností není)

2. až 5. Září
10
36%
Někdy v listopadu
18
64%
 
Celkem hlasů: 28

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Markus »

Otázka je, jestli ten listopad vlastně vadí. Na Strážné by vadil, protože ta chata je malá a je skoro nutnost trávit čas venku. Ale třeba tahle chata je velká dost? Naoki, tys na té chatě někdy byl? Kolik se tam vejde lidí? Kolik je tam místností?

Druhá otázka: říkal jsi, že mají nějaké termíny rezervované jen předběžně. Můžeme si my přeběžně zarezervovat listopad s tím, že když se jim uvolní místo dřív, přesuneme to tam? Do kdy jsou schopní říct, jestli ta předběžnost platí, nebo padá?

---

Možná to vypadá, že tady tlačím ten listopad, takže se jen obhájím: mě by taky vyhovovalo to září, ale zase bych chtěl, aby přijelo hodně lidí, a tohle je moc narychlo.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Naoki »

Hlavní budova

Zděná, 3 nadzemní podlaží. Podkroví, které nemá zatím využití.
V 1. podlaží je apartmán s 8 lůžky.
Ve 2. podlaží je vstupní hala s botníky, kuchyňka, jídelna, 2x WC, malá klubovna, přednáškový sál a vchod na terasu.
Ve 3. podlaží je 6 pokojů s celkem 34 lůžky, 2x WC a 2x umývárny se sprchou.

Vybavení:
Hlavní budova: Elektřina, WC, sprchy, pitná voda (Vodárny a Kan. Beroun), kuchyňka a jídelna s vybavením pro vaření a stravování 34. osob, akumulační topení. arkoviště pro cca 12 aut a uzamykatelné prostory pro kola a 2 ping-pongové stoly. V přízemí apartmán. Terasa za domem, ohniště, místa pro stany a plocha vhodná ke zřízení hřiště.

Takže ani v zimě by nemělo být problém tam pobývat (a airsoft bude o to zajimavější :3 ). Co se týče předběžné rezervace mělo by to být možné ale to se budu muset prokliknout ubytovacím formulářem na což nemám momentálně čas. Každopádně pokud by to nešlo přes net tak určitě domluvou. Jen to chce mít aspoň ten předběžný termín vybrán :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Markus »

Wow, místa a pokojů je tam fakt dost. $-o
Tak co, panstvo, ještě nám vadí listopad pro nepřízeň počasí? :roll:
Uživatelský avatar
Shima
Příspěvky: 159
Registrován: 2. 7. 2008, 22:13
Bydliště: Brno přes týden, Havířov o prázdninách & víkendech

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Shima »

Já hlasuju pro listopad! (jestli můžu :) - respektive, vyjádřil jsem se nahoře v anketě)
btw airoftových zbraní se mi pár už nasbíralo (3), takže můžu taky donést :)
- *knock knock!*
- Who's there?
- Roland.
- Roland who? *opens door*
- Roland 'Itiative and his four friends Sneak Attack, Sneak Attack, Sneak Attack, and Sneak Attack!
(vypůjčeno z oots)
Uživatelský avatar
Zmok
Příspěvky: 458
Registrován: 10. 2. 2007, 21:58
Bydliště: Praha

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Zmok »

To zní ale dobře. Sice jsem hlasoval pro září, protože se mi zrovna hodí, ale listopad mi nijak nevadí.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Antharon »

nie že by mi november vadil, ale osobne som aj tak skôr pre ten september

k airsoftu som chcel eŠte to, že síce ho hrať asi nebudem, ale vedel by som požičať pár okuliarov, u otca v robote je toho strašná kopa (biele, farebne, zrkadlové, výber jak v optike, tvarovo klasika - cca takéto: http://www.kaindl-naradi.cz/img/zbozi/zbozi-bryle3.gif )
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Insolitus »

Jak jsem psal vise, osobne nevidim problem v zadnem terminu ;-)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Jerson »

Antharon píše:k airsoftu som chcel eŠte to, že síce ho hrať asi nebudem, ale vedel by som požičať pár okuliarov, u otca v robote je toho strašná kopa (biele, farebne, zrkadlové, výber jak v optike, tvarovo klasika - cca takéto: http://www.kaindl-naradi.cz/img/zbozi/zbozi-bryle3.gif )
Pokud mají certifikaci, že vydrží, budu rád, když je vezmeš, alespoň si lidé budou moct vybrat.

Airsoft není problém v jakékoliv roční době, jen za hustého deště nebo tmy to není až tak ideální :-)
Naposledy upravil(a) Jerson dne 7. 8. 2010, 09:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Naoki »

Mám tedy předběžně rezervovat termín 4.-7.11.?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Jarilo »

Naoki: Go for it =) !
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Naoki »

nuže, e-mail poslán, mohl bych poprosit moderátora aby začal davat dohromady seznam?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Naoki »

Budeme vlastně potřebovat ten plynový sporák na vaření?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Pieta »

Naoki píše:Budeme vlastně potřebovat ten plynový sporák na vaření?
Is this a trick question?
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Ebon Hand »

Markus píše:Wow, místa a pokojů je tam fakt dost. $-o
Tak co, panstvo, ještě nám vadí listopad pro nepřízeň počasí? :roll:
Přece sis nemyslel, že modelka jezdí do nějaký nevyvoněný chajdy? $D

Já v září určitě ne, listopad je ještě daleko, to nevím.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Podzimní Slezina 2010

Příspěvek od Bifi »

Keďže tentokrát na Slezinu chcem ísť, a v septembri nemôžem, odpoveď je asi jasná.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host