Dojmy ze sleziny, fotky

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Antharon »

tak a je po ďalšej slezine.
ako vždy bola super, a rád byx som poďakoval aljenovi za diasporu, peekayovi za to, že mi umožnil zahrať si protokolarneho droida, keltonovi za dungeons and dosens a almadovi za arkham
no a najväčšie poďakovaie klasicky brnenskému klubu za to že zohnali chatu v takto krásnom počasí, Ebonovi za jedlo a pietovi za masalu, bolo fajn vás vŠetkých zase vidieť :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Raeld
Příspěvky: 1
Registrován: 25. 4. 2010, 16:17

Poděkování a ztracené hodinky

Příspěvek od Raeld »

Ahoj,

Nejdříve chci moc poděkovat organizátorům za skvělou akci, na které jsem byl poprvé. Už jsem se zaregistroval na RPG fórum a těším se na další slezinu. :-)

Pak bych chtěl poprosit, kdybyste našli moje hodinky, které mi musely upadnout, když jsem nastupoval do auta, dejte mi prosím vědět na email: raeld@post.cz. Naše auto stálo stranou u velkého stromu, když vycházíte po schodech nahoru od chaty, tak na pravé straně. Pokud by se někdo z organizátorů mohl na to místo podívat, budu velmi vděčný. Těsně před odjezdem jsme se fotili u auta a hodinky mám ještě na ruce, v autě jsme je nenašli, takže mi musel prasknout řemínek opravdu těsně před nástupem.

Mějte se hezky!

Raeld / Milan / ten s Katakombami
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od ilgir »

Prosímvás, ten černovlasý člověk, který hrál v pátek s Jarilem, Bubákem, Bartem a Trevenem u stolu před chatou - jak se jmenuje? Podle mých propočtů připadá v úvahu Kainasus, Scolex nebo Lyco.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od ilgir »

Moje fotky ze Sleziny. Neořezávány, neupravovány, pouze promazány. Kvalita vesměs bídná, ale vypovídající hodnotu mají. A doplnil jsem i hodně popisků (pod fotkami), tak si toho važte! O-)

http://ilgir.rajce.idnes.cz/Slezina_Jaro_2010/#album
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Peekay »

ilgir píše:Prosímvás, ten černovlasý člověk, který hrál v pátek s Jarilem, Bubákem, Bartem a Trevenem u stolu před chatou - jak se jmenuje? Podle mých propočtů připadá v úvahu Kainasus, Scolex nebo Lyco.
Ak v piatok, tak to bol pravdepodobne Scolex.

edit: nasiel som tu fotku - hej, je to on.

(dojmy neskor, too tired now)
Naposledy upravil(a) Peekay dne 25. 4. 2010, 19:25, celkem upraveno 1 x.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Insolitus »

ilgir píše:Prosímvás, ten černovlasý člověk, který hrál v pátek s Jarilem, Bubákem, Bartem a Trevenem u stolu před chatou - jak se jmenuje? Podle mých propočtů připadá v úvahu Kainasus, Scolex nebo Lyco.
Lyco to nebude, neni moc cernovlasej
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Jarilo »

Takže =),

Slezina naprosto překonala má (už tak poměrně velká) očekávání. Popravdě se mi dnes moc odjet nechtělo a myslím, že i ten týden v kuse, bych takový pobyt bez problémů zvládl.

Předně bych rád poděkoval Markusovi a spol za zorganizování celé této taškařice. Ubytování bylo luxusní.

Dále Ebonovi za jeho kulinářskou magii, na které bylo poznat, že jí provozuje s láskou =). Zkrátka - v pátek sem se přežral.

Aljenovi za vedení Diaspory a s tím Dvoraxovi, Mytkovi, Antharonovi a Halimu za super zábavu, jak při přípravě clusteru, systémů, postav a zápletek, tak za samotné hraní, které pro mě bylo zajímavé zejména z hlediska poměrně silných konfliktů mezi postavami.

Peekayovi a Baleaře za páteční SWs. Bylo to přesně to, co jsem si přál - zábavné cinematic dobrudružství s (mimo jiných) protokolárním droidem, epickým "rytířem jedi" a wookie =), praní se se stormtroopery a spoustou vtipných scén a hlášek.

Ebonovi za vpravdu drsné sobotní hraní ADnD, které se atmosféricky protáhlo až do brzkých raních hodin. Zahrát si takovuhle squadru krutých vrahounů byl zajímavý zážitek a i přes mou únavu v pokročilé fázi hry, jsem si závěrečnou akci dokázal náležitě užít (ačkoliv mi z té scény docela mrazilo v zádech).

Bartovi, Bubákovi, Conlaiovi a Exoltusovi (snad to píšu správně) za ochotu strávit se mnou postupně nemálo času rozebíráním, zkoušením a urputným přemýšlením nad mým systémem.

Taky Invictusovi, Erricovi, Bubákovi, Quentinovi a Scolexovi za zajímavé povídání o tvorbě settingu. Bylo to fajn. Chce to drive :P .

Na slezině byla strašná spousta lidí, proto jsem rád, že jsem si stihl popovídat a zahrát právě s těmi, s kterými jsem chtěl.

Nerad bych zapomněl ani na parádní šiškovou bitvu a následné CTFko s Erricem, jeho něžnou polovičkou, Janou, Finlangenem a Shrotymortem =).

Samozřejmě děkuji Ilgirovi a Janě za pohodlnou dopravu tam i zpět.

Dojmů je spousta, pravděpodobně jsem ještě na něco či někoho zapomněl, takže to případně doplním a dopředu se omlouvám.

Moc se těším na podzim =).
Naposledy upravil(a) Jarilo dne 26. 4. 2010, 11:34, celkem upraveno 2 x.
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Aljen »

Skvela Slezina, fantasticky som sa bavil takmer po cely cas.
DIaspora mi sice moc nevysla, ale slubujem ze budem na svojich skilloch pracovat a hadam niekedy v buducnosti sa mi bude darit lepsie. Uzasna vecera kde som sa do prasknutia najedol, tvorba a test odbornika na lasturnatce v dungeone, zaujimava Omega v pekne vykreslenom prostredi Egyptskeho zapadakova a
Zlaty klinec tejto dovolenky v podobe Ebonovej hry, kde som si mohol naplno uzit svateho muza Vogora bude vo mne dlho pozitivne rezonovat.

Vdaka vsetkym
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Jerson »

Mno, děkovat už (znovu) nebudu, doufám že jsem své pocity vyjádřil dostatečně už na místě. A musím říct, že až na tu páteční rýmu byla Slezina skvělá ve všech směrech - vyvážená kombinace přátelských lidí, jídla, deskovek, RPG, pohybu, spánku, povídání, zbraní a hezkých slečen (btw. mám dojem, že se každý rok obhjevuje víc a víc párů).
Jdu mrknout na fotky.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Naoki »

Poděkování:
Markus - za organizace Sleziny
Ebon - za dopravu, kuchyň a pokec
Jerson - za omegu, space alert a airsoft
Pieta - za masalu a hudbu
ilgir a jana - za space alert, deskovku, hudbu a airsoft
peekay a baleara - za star wars
quentin a káťa - za airsoft, 4E a pokec
wolfus - za star wars, omegu a 4E
zmok - za airsoft a omegu
conlai - za fail jedi
bart - za omegu
shorty - za omegu
tomáš - za schizofrenní postavu v 4E
majo - za tsuro
a všem ostatním (too many to name) za ty příjemně strávené chvilky :)

Náramně jsem se bavil a těším se na další slezinu (na kterou s trocha štěstí něco připravím, ať už herně nebo kulinářský :>;o) )
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Quentin »

Slezina byla skvělá. Samozřejmě děkuji všem, co ji maji na svědomí, i všem co se ukázali.

Mám takové malé předsevzetí už žádnou další neprošvihnout...
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Jerson »

Quentin píše:Mám takové malé předsevzetí už žádnou další neprošvihnout...
Doporučuje devět z deseti RPGforařů :-)
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Almad »

...aneb kdo pozdě chodí, sám sobě škodí ,)
Starý člen http://rpg.church
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Wolfus »

Tak moje dojmy su uplne uzasne... Miesto, zabava a hlavne super ludia. Menovite dakujem Markusovi a Ebonovi za organizacne a stravovacie veci; Jersonovi, Peekayovi a Kinovi za PJ-ovanie a Naokimu, Shortym, Bartovi, Conlaiovi, Zmokovi, Katke, Quentinovi a este raz Kinovi za spoluhranie a pomoc s D&D builderom.
Specialne Ilgirovi za knizku pre manzelku :)
Bolo vyborne a tesim sa nabuduce!
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Dojmy ze sleziny, fotky

Příspěvek od Insolitus »

Taky bych rád vyjevil své nadšení ze sleziny a poděkování všem za skvělou atmosféru, vlastní hraní i teoretické debaty. Jen škoda, že se nakonec nešel ani jeden pár mečů :-( ale to se příště napraví :-)
Už se teším na podzim na další kolo ;-)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti