Zbraně?

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Zbraně?

Příspěvek od Naoki »

Je li problém s železem pořád existuje možnost dřeva... (já vím, jsem moc měkký na zdejší osazenstvo)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraně?

Příspěvek od Quentin »

Když já žádný dřevo nemám :-/
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Zbraně?

Příspěvek od Naoki »

Já bych v případě potřeby mohl přinést dlouhý meč (110 cm), krátky meč (60 cm) a dýku. Kdyby se ale jelo dřevo tak by to chtělo aspoň jednoho dalšího člověka se zbraněma...
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraně?

Příspěvek od Jarilo »

Já si chci zkusit to železo =), možná mě to vůbec nepůjde a přizabiju se, ale s dřevěnýma mečíkama mě šermovat neláká (neber to osbně Naoki :wink: ).

Beztak bych si to chtěl prostě jen zkusit držet, nějaký základní postoje, kryty a výpady, na sucho, nic divokýho =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Zbraně?

Příspěvek od Naoki »

Já si chci zkusit to železo =), možná mě to vůbec nepůjde a přizabiju se, ale s dřevěnýma mečíkama mě šermovat neláká (neber to osbně Naoki :wink: ).
Já si to osobně neberu, pouze jsem reagoval s nabídkou pro ty, které se obávají, že železem by mohlo dojít ke zranění :) (osobně bych si taky možná zkusil to železo)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraně?

Příspěvek od Jerson »

Quentin píše:Když já žádný dřevo nemám :-/
Mám dřevenou dvouručku (standardní dřevárenská délka 110 cm), dost masivní, aby něco vydržel, jen nemá dodělanou hlavici. Můžu přivést a někomu předat za protihodnotu, na dřevárny už taky jezdit nezačnu.
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Zbraně?

Příspěvek od Insolitus »

Jak to tak poslouchám, asi nakonec vezmu taky železo, bych netrhal partu
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti