Ebonova hra - Dračí kult

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Bart »

teda ebone, ještě teď musim pořád vymejšlet, co by Flek dělal dál... kdybys chtěl nějaký náměty do hry, tak stačí říct, bude mu potěšěním

a jinak díky za hru, byla to extrémní paráda
(i když by mě možná byvilo ještě tam trochu šoupnout víc charakterů, proč to vlastně kdo dělá a hrát tam trošku konflikt toho dobra a zla uvnitř nás.. a klidně nějaký příbuzný, milenky, blízký atd., o který bysme se mohli bát a který do toho nechcem namočit.. atd., i když je fakt, že už takhle ta hra byla děsně plná a nabouchaná, víc by se tam toho nevešlo, to by sme hráli ještě teď..)
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Aljen »

Presne tak Bart!

Cely vcerajsok ked som sa potacal od unavy az do polnoci som musel mysliet ake dalsie kroky na ovladnutie mesta by vogor urobil. Co by spravil inak, kde zanechal privela stop (mal som sa ta viac pytat na magicke sposoby sposoby vysetrovania) ... ako priputat zvysnych clenov bunky este viac ku kultu a podobne :)

Pravdepodobne by som dokazal hrat DrachenKult cell v podobnej zostave aj castejsie :P
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Markus »

Já přemýšlím, jestli mám Lavandera zavraždit ve spánku, nebo si ho ještě chvíli nechat. Je docela užitečnej. :-)=
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Ebon Hand »

Díky za skvělou hru!

Mě zas celou dobu strašila Držkova polívka, masakr rodiny, vzkaz na zdi napsaný krví mrtvých dětí a hlavně Vogorovi vybrané způsoby vždy doplněné ledovou hrozbou visící v jeho rozvážných hláškách.
To že se vám hlavou honí myšlenky, jak dál, je cílem mého hraní. 8)

Děkuji jak jste to pojali tvořivě v tak pozdním čase a i když jsem vám postupně podstrkoval různé modelové situace a zápletky, tak jste to pořád spojovali a vymysleli řadu dalších fint, jak kult město ovládá.
Hra bude i nadále pokračovat a prozatím s vámi budu další kroky konzultovat korespondenčně (pokud vám to nevadí). Věřím, že příště hru posuneme opět na živo!
:-)=
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Aljen »

Věřím, že příště hru posuneme opět na živo!
Jednoznacne1
Co znamena ze najskor teda na buducej jarnej Slezine ;)

To podstrkovanie bolo uplne na mieste a aspon ja som pocas hry nezaregistroval ziadny vyraznejsi tlak z tvoj strany (a to si ehm podobne veci vsimam). Dal si nam na zaciatku 3 moznosti co mozeme robit. Bolo to skvele ako vychodiskovy bod takze sme amli cas s dostavat do postav. Kedze tie 3 moznosti davali zmysel a vyzerali ako pokyny od vedenia DrachenKultu tak by som ich ani ako podstrkavanie nenazval

Pre korespondencne riesenie mozeme pouzit aj Google Wave.
Aspon myslim ze funkcnostou by to bolo lepsie ako PMky ci thread na fore (ktri si moze ta dobrodruhovska zberba precitat :P)
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Bart »

já jsem si taky skoro žádnýho podstrkování kromě námětů na začátku nevšim
a ta dobrodruhovská zběř sem nechodí
a já už se nemůžu dočkat .))
(ale musíme doufat, že se buňka jarní sleziny dožije..) (nebo uspořádat letní)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Ebon Hand »

Aljen píše:Co znamena ze najskor teda na buducej jarnej Slezine ;)
Mýlíš se příteli. To je termín úplně nejzašší. Po této zkušenosti věřím, že to bude dřív. Nikdy jsem neměl moc odvahu vám ukazovat naše oldschool hraní, takže mám velkou radost, že jste byli spokojeni a hráli znovu.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Jarilo »

Ještě jednou díky, Ebone. Bylo to vážně super, skvělý a zajímavý zážitek. Takhle kruté záporáky jsem ještě nehrál a závěrečná scéna...no prostě síla =).

Neváhej kontaktovat Tvého oblíbeného assasina Šipku přes PM či jakkoliv jinak. Jsem připraven škodit všem, kteří kultem mého mocného pána opovrhují. :-)=
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Aljen »

Pan Šipka chcel povedat ze bude skodit vsetkym ktorych nas Pan urci.
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Bart »

jo, hele, nevzal sis můj deník, chceš ho nějak přepsat nebo se obejdeš bez něj? asi nic překvapivýho tam neni, klidně si můžeš stejnou postavu vygenerovat sám...
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Ebonova hra - Dračí kult

Příspěvek od Ebon Hand »

Postavu bych moc rád, pošli mi ho prosím přes PM.

Vaše služby budou využity. Pán se nespokojí s jedním dobrým týdnem.
A je kocour v troubě!
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti