Omega na Slezině

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Naoki »

A chceš návrhy na postavy poslat nějak do PM?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Bifi »

Však tam žiadna z postáv nie je označená hviezdičkou.

Ja by som chcel, aby paralelne s postavami po tajomstve išla nejaká ďalšia tajomná organizácia, napr. vydávajúca sa za Ahnenerbe. Páčilo by sa mi, ak by išlo o spletitejšie tajomstvo, ktoré vyžaduje interkontinentálne cestovanie medzi mestskými lokáciami (Berlín, Šanghaj) a izolovanými, opustenými miestami ako napr. nejaké horské údolie v Andách. Tajomstvo by malo mať korene v pradávnych dobách vôbec pred zrodom ľudského druhu. A dávka hororu nezaškodí.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Oni mi to kluci asi předělali, když měnili formátování. Doplním.

Návrhy na postavy prosím veřejně, do PM kdyžtak jen detaily, které si z toho či onoho důvodu potřebujete nechat pro sebe jako překvapení pro ostatní (jako speciální schopnosti a tak)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Peekay »

Moja preferencia hlavne lezi v dynamickom deji - nech 6 z tych 8 hodin neriesime, ako si nakupujeme ponozky. Okrem toho mi to je v podstate jedno, prisposobim sa.

Postava - o ktorom roku sa bavime? 30. roky 20. storocia? Ak hej, bral by som pilota - byvaleho dobrovolnika z mydlenic v Cine.
Bifi píše: Ja by som chcel, aby paralelne s postavami po tajomstve išla nejaká ďalšia tajomná organizácia, napr. vydávajúca sa za Ahnenerbe. Páčilo by sa mi, ak by išlo o spletitejšie tajomstvo, ktoré vyžaduje interkontinentálne cestovanie medzi mestskými lokáciami (Berlín, Šanghaj) a izolovanými, opustenými miestami ako napr. nejaké horské údolie v Andách. Tajomstvo by malo mať korene v pradávnych dobách vôbec pred zrodom ľudského druhu. A dávka hororu nezaškodí.
Been there, watched that (az na predposlednu vetu :P)

(pripadne verzia with more titties)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Peekay píše:Moja preferencia hlavne lezi v dynamickom deji - nech 6 z tych 8 hodin neriesime, ako si nakupujeme ponozky. Okrem toho mi to je v podstate jedno, prisposobim sa.

Postava - o ktorom roku sa bavime? 30. roky 20. storocia? Ak hej, bral by som pilota - byvaleho dobrovolnika z mydlenic v Cine.
Hry trvají tak pět šest hodin, plánování se neřeší - přesněji pokud chcete skutečně plánovat, tak si na to můžete hodit a případné úspěchy i neúspěchy se už přímo promítají do hry. Dále je použitelné jakékoliv uvěřitelné řešení (uvěřitelné pro většinu hráčů, pokud pro někoho není absolutně neuvěřitelné). Dále vybavení sice máte na začátku, ale jsou mechaniky, jak si potřebné/zapomenuté věci najít přímo ve hře.
Dále lze použít přístup "s tímhle můj plán počítá" a vyřešit nečekanou situaci pomocí nějaké schopnosti (speciální a občas i obecné). Peníze se neřeší, dokud to s nimi nebudete přehánět.
Je rok 1939, konec srpna. Pilot z Číny je v pohodě, už tam mám jednoho takového (Anglána)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Pieta »

Postava: Chlapík, který má zlaté ručičky, co se týče techniky. Motory, dráty, zámky, rádio, kolem všeho se chvilku motal. Žádnej společenskej typ, dost nenápadnej a nejistej.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Naoki »

Postava: bývalý japonský agent, kterého si nadřizení potřebujou na nějaký ten rok zbavit, tak ho poslali pracovat pro nestátní tajnou organizaci - Omegu.

Stačí takhle?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Pieto, popsal jsi typického "ruského opraváře" - vyhovující archetyp, národnost si samozřejmě můžeš vybrat.

Naoki - jednoho japonce tam mám, jeho hráč mi tedy poslal hlášení, ale budu s ním hrát až za tok, tak ho můžeš adoptovat, pokud chceš.

Pro všechny - mám na výběr různé fotky lidí - myšleno pasové fotografie, ale pokud máte nějakou svou a lepší, tak si ji vytiskněte, aby měla na výšku přesně 6,5 cm (maximálně šířka 6 cm, ale tu nepřekročíte)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Naoki »

Jerson: já ti nevím, asi si radši vyzkouším svého vlastního :) detaily kdyžtak v PM
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Bart »

rád bych si zahrál, ale myslim, že zájemců bude dost a já sem přišel na řadu na poslední slezině... každopádně, kdyby se místo uvolnilo, moh by se lt. Eliah Green vrátit do akce? mám pár nápadů, jak ho dokreslit, prohloubit a zfunkčnit (potažmo zezábavnit pro herní účely)...
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Jerson »

Takže to trochu shrnu:

Potenciální hráči:
Hike - (agent 23) - zámečník - Čech
Goran - (agent 32) - detektiv - Francouz
Bart - (agent 54) - voják - Australan
Ebon - (agent 22) - biochemik - Rus
Naoki - agent - Japonec
Pieta - elektro/technik - národnost?
Aljen - kněz - Vatikánec (?)
Peekay - pilot - Američan (?)
Bifi
Markus

To jsou tak jako tak dvě skupiny, takže asi přijde řeč na maticové řešení otázky kdo s kým chce hrát a komu je to jedno? V jedné skupině bych měl rád maximálně pět lidí.

Téma: skupina potenciálně obsahující Bifiho, Aljena a Gorana - soupeřící tajná (nacistická) organizace (Ahnenerbe), cestování mezi vzdálenými městy a opuštěnými lokacemi (nevím jak bude čas na několikanásobné cestování), starodávné tajemství (artefakt), Egypt, pyramidy

Lety letadlem a techniku můžu podle potřeby přidat, nebo oddělit do zvláštní skupiny.

(Taky je samozřejmě možnost mít dvě související mise, ve kterých by úspěch nebo selhání záviselo na obou skupinách, jednu zaměřit více okultisticko-historicky, druhou více technicky. Ale na to už bych se musel hodně připravit, takže si to nechám spíše v záloze, protože mě zatím nic nenapadá.)

Jinak jsem aktualizoval seznam agentů a jejich posudky (povšimněte si rozbalovacího menu v horní části a listovacích odkazů ve spodní části, které vás dostanou na další stránky), případně se můžete podívat i na hlášení z misí a také si přečíst něco o lidech (nebo tvorech?), kteří se stáíle více profilují do role protivníků Omegy - Probuzených.
V seznamu agentů jsou na poslední stránce označeni otazníčkem agenti, za které můžete hrát. Někteří byli jen na jedné misi a mají třeba jeden nebo žádný posudek, jiní byli i na třech misích a z posudků se můžete dočíst, jak se chovají (a třeba že se jejich osobnost dost mění). Takže si kdyžtak vyberte někoho, kdo odpovídá vašemu stylu hry. (Žádný crossgender.)

A taky mi můžete napsat, ve které fázi srazu byste chtěli hrát (ať když budete plánovat další hry, tak víte kdy ano).
Naposledy upravil(a) Jerson dne 24. 3. 2010, 16:20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Pieta »

Já jedu jen na samotný víkend, čili ideálně pátek večer až sobota.
Probírání postavy bych nechal na tenhle víkend, jestli se uvidíme.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Ebon Hand »

Když bude čas, tak si zahraji.
Když nebude, tak bych udělal třeba jen agentský briefing. 8)
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Jerson »

píšu si tě.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Omega na Slezině

Příspěvek od Goran »

Já přijedu taky až v pátek, takže pátek večer nebo sobota, jako Pieta.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti