Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Quentin »

PK: Urcite tim nic nezkazis ;-)

(treba si to i zahrajeme)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Ebon Hand »

All: Pro mě je důležitá jednoduchost a intuitivnost pravidel. Nic víc, nic míň. :-)
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jerson »

Ebon Hand píše:All: Pro mě je důležitá jednoduchost a intuitivnost pravidel. Nic víc, nic míň. :-)
A původní CPH použít nechceš? Sečíst dvě čísla, hodit dvěma kostkama. O kolik podhodíš, o tolik jsi uspěl, o kolik přehodíš, tolik dostaneš na čenich. Plus detaily. Však jsi to hrál :-)
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Ebon Hand »

To probereme na místě, přiznám se, že si nepamatuji, jaké hodnoty měli cílová čísla u nepřátel, takže si to nyní nejsem schopen namodelovat.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Aljen »

nezabudnite si na ten FATE workshop zobrat hromadu fudge kociek ... nech si mam od koho pozicat na diasporu :P
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Quentin »

Aljen: kdybych si to vcera stihl precist, tak jsem vzal svuj 5x4 pack. Bohuzel, mam sebou jen kostky na dnd :)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Naoki »

Bohuzel, mam sebou jen kostky na dnd
Když už jsme u toho, bude vůbec nějaké DnD?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Quentin »

Já nemám nic připraveného, ale klidně můžu na místě uvařit něco z vody ;-)

Pravidla se mi vláčet nechce, ale budu je mít v pdf u Tomáše na noťasu. Taky beru pár gridů na A3, které můžeme pomalovat, a pytlík kostek. Jo, a pár připravených postav z nějakých našich starších her.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Naoki »

Prvidla v pdf mám taky, včetně updatovaného CB a několik postav v zásobě :D
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jarilo »

Beru sebou vytištěnou rozdělanou beta verzi svých pravidel (fantasy, inspirované hrami staré školy), rád bych je vyzkoušel v rámci nějakého mini hraní, abych vychytal mouchy, odhalil nedostatky, bugy atp. Tak když někdo v průběhu sleziny najde čas a chuť, budu jedině rád.

Upřímně doufám, že seženu pár zkušených matadorů (Peekay a další) k pořádnému kritickému rozboru, abych je mohl rovnou roztrhat a začít na novo =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jerson »

Jarilo píše:Upřímně doufám, že seženu pár zkušených matadorů (Peekay a další) k pořádnému kritickému rozboru, abych je mohl rovnou roztrhat a začít na novo =).
Kdybys je ukázal už před srazem, tak jsem se na ně mohl podívat, ale já nejsem zkušený matador jako Peekay. Já jsem jen kritik (: )
Uživatelský avatar
Insolitus
Příspěvky: 620
Registrován: 17. 8. 2007, 12:50

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Insolitus »

Jerson píše:
Jarilo píše:Upřímně doufám, že seženu pár zkušených matadorů (Peekay a další) k pořádnému kritickému rozboru, abych je mohl rovnou roztrhat a začít na novo =).
Kdybys je ukázal už před srazem, tak jsem se na ně mohl podívat, ale já nejsem zkušený matador jako Peekay. Já jsem jen kritik (: )
Jenze jsi zkuseny kritik, pac kritizujes neustale vsechny a vsechno 8) 8) 8)
RPG Kuchyně 2014 Opportunity - Právě vyšlo nejnovější číslo Parlamentního plátku, časopisu o politice a pro politiky. Takže rychle do poslaneckých lavic a za řečnický pult. Letenky na Seychely nerostou na stromech!!!
RPG Kuchyně 2010 Astra non mentiuntur - RPG Kuchyně 2011 Na kraji - RPG Kuchyně 2012 Poslední soud
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jarilo »

Jerson: Kritiku to taky chce, ale takovou, která bude poukazovat na chyby v rámci class and level old schoolových systémů, které jsou úzce provázané se settingem =).

Takže prostě přijmout fakt, že aktuálně (zatím, po včerejší dlouhé debatě s kamarádem jsem kapku nalomený) dělám na takovémhle jednoduchém neuniversálním systému a nehodlám jej nějak zásadně měnit (třebas přidat skilly a featy, udělat z toho dovednostní systém atd.).

Ale celou tvorbu bohužel ovlivní zájem družiny (jenž zatím horko těžko dávám dohromady), s kterou to chci v létě začít hrát.
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Ebon Hand »

Já vezu ADnD 2e, svojí oldschool kampaň a kostky k tomu, FATE kostky žádný nemám..
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jarilo »

Ebone, tak to doufám, že se uvolíš k tomu se mnou kapku o Tvé kampani pokecat =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti