Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Slezina je setkání návštěvníků RPG Fóra, které se pořádá tradičně každého půl roku. Pojeďte s partou spřízněných nadšenců na víkend na chatu!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22579
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jerson »

Jarilo píše:Jerson: Kritiku to taky chce, ale takovou, která bude poukazovat na chyby v rámci class and level old schoolových systémů, které jsou úzce provázané se settingem =).
I toho jsem schopen, byť mé zkušenosti s Class and level systémy by se daly spočítat na prstech. Na zahrání téměř určitě nebudu mít čas, leda by mi odpadla jedna Omega.
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jarilo »

Ono by nešlo o regulérní hraní, ale o cvičné vytvoření postav na 1. a posléze např. na 5. úrovni a odehrání několika soubojů. Jde mi hlavně o vyzkoušení mechanik pro boj a magii.

Časově by to moc náročné nebylo, já ještě teď vytvořím (= obšlehnu a změním =)) pár monster a nějaká kouzla, abych měl něco použitelného. Stejně tak rád použiji ty figurky od Tebe =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Ebon Hand »

Jarilo píše:Ebone, tak to doufám, že se uvolíš k tomu se mnou kapku o Tvé kampani pokecat =).
Mile rád, plánuji tam i hru za záporáky.
A je kocour v troubě!
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Wishlist her - co byste si chtěli zahrát?

Příspěvek od Jarilo »

Koukal jsem, vypadá to velmi zajímavě, kdy hodláte hrát a nemáš tam teoreticky ještě místo pro jednoho?

Po tom, co za sebou mám odmastrované tři sessiony se trojlístkem vrahounských zvědů, co se neštítí sejmout starého dědu, mě napadlo, že by nebylo špatné zkusit si zahrát nějakého záporáka. Alespoň bych odkoukal Tvoje vypravěčské techniky a okusil Tvůj svět více zblízka =).
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Zamčeno

Zpět na „Jarní Slezina 2010“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti