Hodnocení jednotlivých porotců

Pouze pro porotce
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Peekay »

Markus píše:Zatímco Charlesovo hodnocení po vysvětlení už chápu (dík), Peekayovo kritizování stylu a následné čtyři body za styl mi opravdu přijdou divné. :roll:
Veci, ktore v slovnom hodnoteni kritizujem, sa odrazili v cisle "hratelnost: 2". Kategoria "styl" hovori:
Podmienky sutaze píše: Styl. Aneb jak srozumitelně a přehledně je podán popis postavy. Čistě formální kategorie. Gramatické hrubky a krkolomné věty vám vynesou málo bodů, stručný a přehledný popis naopak více. Nezapomínejte, že méně je někdy více. Oceňujeme atmosférický, poutavý popis, který je zároveň stručný a úderný.
Crowenova postava bola jedna z mala, kde som nemal vyhrady z jazykovej stranky a vsetky vety naozaj davali dokonaly zmysel. Podla vyssie citovaneho guidelinu by som strhaval bod iba za rozsah - a to mi nepride spravne, kedze nadpolovicna vacsina tych 7 stran su obrazky, na ktore nemam prihliadat...
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Bifi »

Sorry za stručné a možno málo inšpiratívne hodnotenie, ale za posledné dva dni som spal asi tak 7 hodín a proste mi to nemyslí. Pri Zorrovi som už prestával vidieť, už som tú postavu vôbec nedokázal poňať, snáď som jej autorovi veľmi neublížil.

Štýl som asi pri hodnotení pochopil trochu inak, snáď to nie je problém. (Ak hej, ešte to môžem ráno prebodovať, ale nechce sa mi veľmi.)
Přílohy
_Hodnotenia RPG súťaž.doc
(63.5 KiB) Staženo 63 x
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Vallun »

Bifi, pro Erua! boduješ až do 5ti bodů!!!!
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od jonka »

Vallun píše:jonka - hýbals s číslama?
přidal jsem Jenojovi bod.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Charles »

Bifi píše:Sorry za stručné a možno málo inšpiratívne hodnotenie...
Naopak! Na to, jak je stručné, jde to hodnocení fakt na dřeň a málo slovy říká moc. Myslím, že poslední pán, u kterého jsem viděl takto dotažený telegrafický styl, byl Hemingway. :wink:

Teď je otázka, co s těmi body. :think: Na jednu stranu je to průšvih. Na druhou stranu není čas na hysterii. Z několika rozhovorů s Erricem jsem nabyl dojmu, že Bifi požívá v komunitě značné vážnosti (a podle těch slovních komentářů mám pocit, že právem). Co kdybychom se prostě usnesli, že ho zvolíme předsedou poroty s právem udělit bod navíc v každé kategorii? :wink: V právní hantýrce se tomu říká "dodatečná legalizace". $P
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32275
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Vallun »

Charles - to by sice bylo řešení, ale vzhledem k tomu,že Bifi nikdy neudělil jen jeden bod, tak se obávám,že se jednalo o chybu počítače a všechny výsledky se mají o 1 bod pokrátit. Výsledek by měl být stejný...a nebudeme muset měnit pravidla v průběhu hry;) (a nebudeme muset hodnotit Bifiho reputaci...:)

EDIT: moje pracovní výsledky:

Billy 64
Bořena 68
Eileen Megan O´Malley 72
Gabo Kuruc 45
Ghamtrarg 38
Hertha 54
Chuck Norris 61
Jenoj 60
Komaka 57
Leon 50
Nilbog 56
Riggli 47
Robert Wilson Besner 79
Rohoň z Rohůňska 66
Stavro Creareé 56
Sussanah de Silva 51
Zorro 48
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Charles »

Vallun píše:Bifi nikdy neudělil jen jeden bod, tak se obávám,že se jednalo o chybu počítače a všechny výsledky se mají o 1 bod pokrátit. Výsledek by měl být stejný...a nebudeme muset měnit pravidla v průběhu hry;) (a nebudeme muset hodnotit Bifiho reputaci...:)
Jsem lama, toho jsem si nevšiml. :roll: Jednoduché, elegantní, bez práce a dalších probdělých hodin. Díky, Vallune. :)
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Bifi »

Skvelé riešenie Vallune, sedí!
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Bifi »

Prechádzam tie body raz ešte sám, čosi aj pomením (v niektorých prípadoch mi jednotka príde príliš nízka). Hneď to updejtnem.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Bifi »

Tak som aj prebodoval postavy a zohľadnil som, že štýl je skôr formálna kategória.
Přílohy
_Hodnotenia RPG súťaž.doc
(66 KiB) Staženo 60 x
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Markus »

Moc vám všem děkuju. Jdu definitivně spočítat výsledky, takže mrazím číselné hodnocení a už se s ním nedá hnout.
Text se dá samozřejmě dál ladit, kdyby byla chuť. :)

PK: OK, díky.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Markus »

Charles o Gabovi píše:První dojem: Tvůj soused od vedle, který se nikdy s nikým moc nebavil. A od té doby, co se mu přihodila ta divná věc, už vůbec neopouští byt. Myslím, že Ecthelioni by v tomto případě měli být diskvalifikování pro podjatost. Ledaže by si už nepamatovali, pro koho ten obrázek malovali. ;-)
Markus Ecthelionům píše:Vy jste malovali obrázek pro Sammaelovu postavu?
Ecthelion píše:Proboha, to ne!
Jak jsi na to prisel? Ani omylem.
To be clear: Obrázek pro Sammaelovu postavu jsme nekreslili (ani jeden z nás). :)
$D
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Markus »

Gratulujme Jersonovi
Přílohy
vysledky.png
Uživatelský avatar
Charles
Příspěvky: 3636
Registrován: 21. 7. 2009, 20:13

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Charles »

Markus píše:
Markus Ecthelionům píše:Vy jste malovali obrázek pro Sammaelovu postavu?
Ecthelion píše:Proboha, to ne!
Jak jsi na to prisel? Ani omylem.
To be clear: Obrázek pro Sammaelovu postavu jsme nekreslili (ani jeden z nás). :)
Tak, bylo mi to, pravda, divný, že by si zrovna Sammael, který zřejmě taky maluje, nechal u Ecthelionů kreslit obrázek, ale když ten styl mi přišel děsně "jejich". Mno nic, díky za zjištění, jdu to opravit, ať se neblamuju.

EDIT: Opraveno (Gabo i Eileen), nová verze souboru vložena do mého původního příspěvku na str. 1 této diskuze.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení jednotlivých porotců

Příspěvek od Peekay »

Charles píše: Tak, bylo mi to, pravda, divný, že by si zrovna Sammael, který zřejmě taky maluje, nechal u Ecthelionů kreslit obrázek, ale když ten styl mi přišel děsně "jejich". Mno nic, díky za zjištění, jdu to opravit, ať se neblamuju.
To je tym, ze Sammael nema vlastny vytvarny styl, ale je chameleon - celkom dobre dokaze rozlicne styly emulovat/duplikovat.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Zamčeno

Zpět na „(soukromé) Příprava soutěže o nej postavu 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů