tradiční poslezinové

Plánování podzimního srazu tohoto serveru. Přijeďte taky!
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

tradiční poslezinové

Příspěvek od Bart »

reakce, reflexe, zážitky, poznámky, poděkování, znáte to... jako obvykle
Uživatelský avatar
Bart
Příspěvky: 2514
Registrován: 8. 8. 2006, 20:06
Bydliště: Praha

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Bart »

I když mi někteří treveni a kinové a jonkové a bifiové atd. chyběli, musim uznat, že komorní slezina měla taky něco do sebe... děkuju vám za atmosféru a hry (zejména za engel) a za společnost, už se zase těšim na jaro.
A vzhledem k tomu, jak ochotně se všichni zapojili do finovi diskuze, bych tenhle žánr zkusil zavést i příště, třeba se fakt jednou naplní původní idea, se kterou byla zakládaná první slezna (nemílím li se).
A trošku škoda, že nedorazil snad nikdo, koho bych ještě neznal.. příště s tim musíme něco udělat.

(a přiznávám se, že jak jsem ráno zbaběle rychle utek, tak nejenom že jsem nepomoh s úklidem, ale ještě jsem zapomněl zaplatit za nocleh: markus, můžu ti to předat někdy někde v brně?)

:clap:
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6890
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Antharon »

pridávam sa k tým, ktorým tam pár ľudí chýbalo, no na druhú stranu bola to slezina, kde som si pokecal asi s každým a každého som tam poznal a tak sa skôr zmenila na chatu, než na nejaký zlez cudzích ľudí.
hodnotím je veľmi pozitívne, oddýchol som si, konečne som sa vyRPGéčkoval do sýtosti a snáď jediná vec, ktorá ma trocha mrzí bolo že som nerobil GM, keďže vždy bol dostatok skúsenejších a prakticky dokázali pohltiť na plný čas všetkých zúčastnených.
Určite by som chcel poďakovať za moje hry, ktoré boli skutočne parádne - tvorba settingu do času proti hrdinom bola ukážkou dokonalej sovietskej frašky, Usagi sa po počiatočných pochybách uázal ako, hlavne v bojoch, veľmi svižný a zábavný, Japonské stredoškoláčky boli dokonalé a potom som sa dostrelil atmosférou dreadu, ktorý ma totálne vtiahol. Myslím, že nie je čo vyčítať, klobúk dolu.
[edit: zabudol som pripísať agon - ten sa mi osobne zdal trocha horší, ale asi to bude vínimočne kvoli fatálnym konfliktom medzi postavami, a čiastočne aj hráčmi v tomto prípade]
A negatíva? Zima, zabudnutý spacák a absencia erárneho gulášu na torý som sa, a asi nie len ja, strašne tešil :)
hodnotenie 80% :)
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Peekay »

Specialne pre Wan-Ta:

Neverim ti!
Sedime v aute...

A ako bonus uplna perla, ktoru sme objavili cestou domov:
Nasavaj dym

Koherentnejsi a reprezentativnejsi komentar, ked nebudem mrtvy.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Aljen
Příspěvky: 5282
Registrován: 26. 2. 2008, 12:08
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Aljen »

Slezina sa mi pacila ... vsak ako inak :)
Staci mi ked som s ludmi s ktorymi sa mozem porozpravat, zasmiat na insider a aj outsider vtipkoch, ked mam dostat piva a foodu a samozrejme ked si zahram RPG.
Vsetkeho som si uzil do sytosti.

Engel ehm mozno trosku tym sudkom piva utrpel ... ale aspon viem ze zvladam aj hranie v hladine alfa.
Skoda ze si z toho takmer nic nepamatam O:-)

Usagi ma zaujal samurajskym subojom a aj ked moj Zenovy netrpezlivy Panda-mnich Yawazawa s bojovou fujarou zrejme nebol tou spravnou postavou (system je silne orientovany prave na to ze budete hrat bojovu masinu podla mna) bavil som sa skvele pri debatach s ucenym, trpezlivym, konfucianskym mnichom, horskym volom Ušikumim s bojovym pluhom.

Kartovkova anime svanda v prostredi dievcenskej skoly bola riadnou haluzou. Ocividne to chce menej ludi ale bolo to hodne zaujimave. Moj zasneny rebel (random vybrata postava!) Sasuke v lubostnom trojuholniku robil co mohol.

no a samozrejme Dread nesklamal moje ocakavania. Hlavne prva polovica bola pre mna husta ako dobra fazulova polievka. Orbitalna stanica, ostatne postavy, jenga veza a herne prostredie so svieckami boli super.

A samozrejme kartovky Zeus a Svabi salat boli presne na urovni mojej schopnosti hrania doskoviek :)
Vdaka vsetkym a tesim na dalsie vydanie Sleziny
System does mother
Hram Sógarda v Dungeon World kampani PbP
Nemas s kym hrat? Chces vyskusat iny RPG system a tvoja parta to odmieta? Pozri sem!
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od ilgir »

Jo, bylo to super. Některá individua mi tam sice chyběla, ale i bez nich to byla Slezina, jak má být. Komorní atmosféra má skutečně něco do sebe.

Zahrál jsem si jedno RPGčko (to je pro mě tak akorát), a to Dread. Hra vcelku povedená, akorát spíš napínavá než hororová (což jsem nečekal, myslel jsem, že se budu bát). A jenga věž je super, přivedla mě na myšlenku, že bych ji také zkusil použít v nějaké své hře.

Dále mě potěšili ochotní testeři mé deskovky, hlavně Markus, který se pro hru až nečekaně nadchnul (nebo to úspěšně předstíral $D ) a taky Peekay a Erric, kteří mě zásobili užitečnými radami a postřehy.

Dobré bylo i muzicírování, i když tentokrát ochuzené o Pietu. Nicméně snaživý Wan-To, profi-improvizátor Fin a Markusova kytara šli pěkně k sobě.

No, kdyby si lidi po sobě uklízeli nádobí, bylo by to ideální. 8)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Bajo »

Rozhodne to bylo dost fajn :) Mala ucast zajistila komorni atmosferu, na druhou stranu me mrzi, ze nekteri nedorazili ( o mnoho jste prisli! :>;o) )Rad jsem videl spoustu lidi zase po nejake dobe :)

Dekuji vsem hracum Engelu, sice to nebyla dokonala hra a misty to mohlo byt lepsi (treba vice dynamicke, zejmena rozjezd byl asi trochu delsi), ale i tak jsem si to uzil. Postavy se rozhodne povedly, silne sceny se tez objevili. Potesil me Fingalen, ktere mi po hre rekl, ze si vsiml i te skrytejsi linie 8) Postrehy ze hry rozhodne zapracuji do finalnich uprav, nez namet pouziji pro rozjezd kampane se svoji druzinkou

Dekuji i za Dread, jednak proto, ze jsem si koncne udelal predstavu o teto hre (coz me pripomina, ze bych mel anotovat). jednak pro ostatni hrace, i PK ze pripravu zajimavo pribehu. Vesmirna atmosfera na me opravdu dychla, napeti se misty dalo krajet. Navic mi velmi sedla postava, jak si urcite nekteri vsimli :-P

Vsem co vzali deskovky a hlavne tem, co je se mnou hrali dekuji tez za zprijemneni volnych chvilek. Zejmena bych vypichnul Puerto Rico, kombo Svabi salat + Utek Zeuse (to byla velmi zabavna serie), samozrejme Tsuro a potom tu hru za ty serimire, co se snazej pozovat a byt cool (uz nevim jak se jmenovala), aspon jsem si overil, ze jsem opravdu nejlepsi pozer :-D
Samozrejme dekuji Markusovi za organizaci a tesim se na priste!

P.S. Az proberu forky, hodim nejaky link
P.S.S. Urcite ted pribude par novych anotaci, ze ano! :-)=
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Majo »

Bart píše:... ale ještě jsem zapomněl zaplatit za nocleh
:8oO



Moje dojmy:
Mínusy:
- nakoniec nebol guláš
- neprišiel Romik (a ani to neohlásil), škoda
- prvý deň a noc bola strašná zima, ostatné dni bolo tiež pomerne zima
- na ten chlad som bol citlivý hlavne preto, že som tesne pred príchodom na chatu začal cítiť, že na mňa asi ide chrípka alebo niečo. Potom som sa snažil na chate pokiaľ to bolo možné šetriť sa a neponocovať. Momentálne dúfam, že sa mi podarí z toho nejako dostať, a že to prejde.

Plusy:
+ komorná atmosféra
+ zahral som si dve zaujímavé RPG, ktoré som povodne vôbec nečakal že budem hrať,
+ fingalenov „workshop“
+ mohol som ísť spať už o jednej v noci bez toho aby ma niekto rušil

Tých plusov je ešte viac, ale neviem ich presne popísať. Táto Slezina bola pre mňa určite originálna oproti predchádzajúcim dvom, na ktorých som bol, a to sa mi na nej páči.

Chcem veľmi poďakovať tým, čo túto Slezinu zorganizovali. Ľuďom ktorí mastrovali hry ktoré som hral (Markus, Kelton). Bolo to super.
(Mám trochu pocit, že Markus mal na konci chaty trochu horšiu náladu (ani sa mu nečudujem) ale dúfam, že aj pre neho bola tato Slezina príjemná)


Hudba
Nikdy by mi nenapadlo, že to napíšem, ale zdá sa mi, že hudba na Slezine dokáže vyrušovať. Väčšinu času sa mi páčila, mám rád hudbu, viem trochu hrať na dvoch nástrojoch. Hudba bola väčšinou príjemná kulisa. Ale vo chvíľach, keď som hral nejakú stolovku, tak som si na sebe všimol, že je to pre mňa oveľa viac únavné hrať stolovku v hudobnom prostredí ako v tichšom prostredí. Hlavne ak je to nejaká náročnejšia stolovka a človek pri nej musí rozmýšľať. (Úplne by podľa mňa stačilo keby stolovky a hudba neboli v tej istej izbe) Nikoho týmto nechcem uraziť, je to len taká moja úvaha.
Upratovanie
Napadá mi, že by sa dalo upratovanie trochu uľahčiť tým, že by sme sa prezúvali už pri vchode do chaty. Tým pádom by sme nemuseli na konci umývať podlahu. Pre mňa by to nebol žiadny problém. Ja som mal prezuvky už na tejto Slezine.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Bajo »

Fotky (namel jsem zatim cas je upravit, ale radsi je hodim zatim aspon tak, vymazal jsem jen ty vylozene hodne rozmazane)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Peekay »

Juu, fotky! Idem pozriet.
Majo píše:Napadá mi, že by sa dalo upratovanie trochu uľahčiť tým, že by sme sa prezúvali už pri vchode do chaty. Tým pádom by sme nemuseli na konci umývať podlahu. Pre mňa by to nebol žiadny problém. Ja som mal prezuvky už na tejto Slezine.
Podlahu treba umyt aj tak, prezuvky-neprezuvky. Tomu sa proste nevyhnes, ked v nejakych priestoroch tri dni zije 20 ludi.

(papuce so sebou malo vela ludi, mozno priam vacsina)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Jerson »

Bajo píše:Rozhodne to bylo dost fajn :) Mala ucast zajistila komorni atmosferu, na druhou stranu me mrzi, ze nekteri nedorazili ( o mnoho jste prisli! :>;o) )Rad jsem videl spoustu lidi zase po nejake dobe :)
Kdyby to bylo na Dálavě, tak bych dorazil (i když nevím jestli patřím do skupiny lidí "mrzí mě že nedorazili).
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Bajo »

2 Jerson:Urcite, patris mezi ty stalice, prece jen ;-) Navic si pamatuju, jak si tam nekdo posteskl, ze mu chybi airsoft, takze i z tohoto hlediska :)
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Erric »

Ja myslim ze tahle by mela jit tradicne na home:

Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Pieta »

Fotka boží!
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: tradiční poslezinové

Příspěvek od Jerson »

Bajo píše:2 Jerson:Urcite, patris mezi ty stalice, prece jen ;-) Navic si pamatuju, jak si tam nekdo posteskl, ze mu chybi airsoft, takze i z tohoto hlediska :)
Ilgir byl vyzbrojen, takže předpokládám, že si to posteskl on, nebo ne?

A to vás tam bylo opravdu tak málo?
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti