[info] Přijeďte na Slezinu RPG Fóra!

Plánování podzimního srazu tohoto serveru. Přijeďte taky!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 10047
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[info] Přijeďte na Slezinu RPG Fóra!

Příspěvek od Markus » 17. 8. 2009, 13:54

Podzimní Slezina RPG Fóra 2009

Slezina, někým též nazývaná setkání, sraz, sjezd, slet, atd... je naší tradiční akcí, která se opakuje každého půl roku. Její smysl je prostý - společně se sejít, poznat se, popovídat si, zahrát si. Jde o neformální akci spočívající v tom, že skupina lidí z Fóra (obvykle tak 20-30) se sebere a vyrazí na víkend někam na chatu. Děje se tam přesně to, co byste očekávali od party RPG hráčů na chatě - povídá se, vaří se, chodí se na procházky a, ehm... už jsem zmínil hraní?

Program je takový, jaký si sami uděláme. Každý, kdo má chuť, připraví pro ostatní nějaké hraní RPG, vezme deskovky či cokoliv jiného. Pro lepší organizaci programu slouží tato sekce, kde je přehledně vidět, kdo jakou hru plánuje.

Ačkoliv se akce nazývá Slezina RPG Fóra, srdečně zveme všechny hráče, kteří mají zájem přijet. Nemusíte být letitým návštěvníkem Fóra, přijeďte i tak. A berte s sebou kamarády, přítelkyně či přítele. Jenom jedna prosba: snažíme se na Slezině udržet komorní atmosféru - takže když pojedete, tak prosím se vším všudy. Vezměte si spacáky, udělejte si víkend volna a zůstaňte s námi na chatě. Nad průchozími návštěvníky, co ráno přijedou a večer zase zmizí, ohrnujeme nos. :>;o)

Podrobnější informace

:arrow? Datum
15. až 18. 10. 2009 (od čtvrtka do neděle). "Oficiálním" dnem zahájení je pátek večer, tou dobou už byste tam všichni měli být. Pro nadšené dobrovolníky nicméně možnost přijet už ve čtvrtek a Slezinu si tak o den prodloužit.

:arrow? Místo
Skautská základna Strážná, chata v lese u vesnice Lelekovice, asi 10km severně od Brna. (vize mapu). Dostupné jak autem, tam brněnskou hromadnou dopravou.

Omlouváme se, že se i podzimní Slezina koná v jarní lokaci. Ano, je to blbé, sami z toho nemáme radost. Bohužel jsme doplatili na to, že nikoho nenapadlo zajímat se o Slezinu dřív než v červenci. Koncem července už jsme pak nedokázali sehnat žádné jiné místo, všechny oslovené chaty už byly zabrané. Popravdě máme štěstí, že aspoň na Strážné bylo volno.

:arrow? Popis cesty
Online mapa.

Obrázek

Autem: Ať už jedete od Brna, nebo z druhé strany, odbočte z hlavní silnice (hlavní silnice je takové to tluté čtyřproudé) do Lelekovic. Po ujetí cca 200 metrů bude první odbočka doprava, na které stačí odbočit (silnice se otočí o 180°). Na této cestě stačí odbočit na první křižovatce doleva a jste na silnici (jediné), která vede až ke srubu.

:!: :!: :!: Po cestě je ještě brána. Správce mě poprosil, abychom ji za sebou zavírali. Já tu bránu odemknu, ale přesto ji nechám zavřenou. Až přijedete autem, bránu si otevřte a pak ji prosím za sebou nezapomeňte zavřít.

Hromadnou dopravou: Vlakem se dá snadno dostat z Brněnského hlavního nádraží do vlakové stanice Česká, jezdí vlaky zhruba co půl hodiny (potřebujete lístek na 3 zóny, který stojí něco mezi 20 a 30 korunami). Dál se řiďte výše uvedenými pokyny pro auta.

Z Králova pole tam pak ještě jezdí autobus 41, což nezajímá přespolní, ale některým Brňákům by to mohlo přijít vhod.

:arrow? Cena
100,- Kč osoba/noc.

:arrow? Vybavení
Teplá voda, elektřina, kuchyňka, záchody, všechno tam je. Akorát si musíte přinést spacák a karimatku. :!: :!: Na místě je několik matrací, ale asi nevyzbydou na každého. Jestli jedete autem a máte karimatku, tak ji prosím vemte.

______________________

Jak se přidat?
Někde se tu povaluje téma s Přihláškami, tak se tam napište. Přihlášky nejsou závazné, ale kdybyste si to rozmysleli, tak se prosím odhlašte. Slouží pro lepší představu o tom, kolik přijede lidí - podle čehož se např. připravují hry.

Program spoléhá na to, že kdokoliv může připravit hru pro ostatní. Pokud nikdo nic nepřipraví, nebude co hrát. 8) Často se stává, že lidé připravující hru zakládají v této sekci témata, kde hru předem oznamují a případně shánějí zájemce. Ohledně verbování hráčů předem - dobře si prosím rozmyslete, zda si chcete hráče naverbovat předem, nebo zda jen oznámíte svou hru a hráče naberete až na místě. Volba je na každém z vás. Já se sice přikláním k té druhé možnosti, aby nebyli znevýhodněni lidé, kteří nesedí od rána do večera na Fóru, nicméně chápu, že některé hry vyžadují účast hlášenou předem.

A nebojte se na cokoliv zeptat. Všeobecně jsme velmi vstřícní k novým tvářím :wink:

Doufám, že přijedete.

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 10047
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [info] Přijeďte na Slezinu RPG Fóra!

Příspěvek od Markus » 14. 10. 2009, 17:59

Poslední info před cestou

Budu tam zítra před pátou hodinou odpoledne. Kdybyste náhodou přijeli dřív, užijte si podzimní počasí :wink:

Jedu v 15:57 z Brna - hlavního nádraží vlakem. Kdo chcete, můžete se ke mě přidat, ale prosím pošlete mi PM nebo SMS, ať vím, koho mám hledat.

Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2009“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host