Demo

Archiv Sammaelova projektu.
Uživatelský avatar
Gatts
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 3. 2005, 00:19
Bydliště: Blava ne?

Re: Demo

Příspěvek od Gatts »

Reakcia na Alef0-v prispevok viewtopic.php?f=225&t=6558&p=208900#p208889

Ja a mam pocit ze aj S., mame naozaj radost z tvorenia svetov, ale musim povedat ze u S. som si isty ze si velmi dobre uvedomuje svoj ciel a berie na vedomie svoju zakaznicku zakladnu (buducu).

Ja na forum chodim, lebo S. ma o to poziadal, ako ste si mohli vsimnut, kritiku neberiem dobre (sice ani S. ale on je aspon uplne odovzdany myslienke skomercnit svoj projekt a tym padom sa citi byt na tomto fore 100% zavisly a ja to respektujem)

Textov zverejnenych je malo, ale inak je ich vela a prave preto som smutny zo skracovania, lebo tie nezverejnene dlhsie texty mi posobia omnoho vacsiu radost ako ten vycuc.

Ano, ano, chapem dolezitost kratkeho demo, ale som rad ze ponukas moznost vyskusat dlhe demo, ale v zaujme S. tuto vyzvu odmietam. Nesieme dost rizik, nez aby sme si brali dalsie. Opakujem: som vyzrozumeny a suhlasim s dlzkou dema.

Neviem ako zvysok timu, ale S. aj ja sme novacikovia a teda zakonite prechadzame "kojeneckimy" chorobami. Ja kludne beriem vsetky skusene kritiky na lahku vahu, lebo S. ich berie tak strasne vazne, ze len prinasam do timu rovnovahu.

Tymto sa aj ospravedlnujem Tebe Sammael, ked sa dopustam ruhania a kontraproduktivne kritizujem kritiky, prepac. Viem ako ti na Ocel & Plamen zalezi. Pokusim sa o napravu, slubujem.

Suhlasim ze hracovi ide o hru a nie o citanie, ale prave citanim si toho hraca ziskame, bude uplne stacit ak citat bude DM a pribeh bude volne podavat menej ucitanym hracom... nakoniec to bude aj tak len jeden zo skupiny co si tu hru kupi.
Takisto je fakt, ze nech uz by sprievodna kniha bola akokolvek uchvatna, az by som ako hrac chcel na hru nahovorit kamaratov, na 80% by som sa musel spoliehat na hratelnost, 10% na moje soft-skills a zvysnych 10% by si delila sprievodna kniha s nahodou. Urcite by som neuspel bypom :"v jendej hre je taky cool anjel, ze "ty kokso" a tak si to musime zahrat". Beriem ale sprievodny text zo sirsieho hladiska... (odbieham od topicu DEMO, viem, sorry) ked uz bude skupina existovat, hra bude lakava a stavnata, spatne ponuknut takto ziskanim zvedavcom dovysveltenie detajlov... tak ako krestanstvo si vstupencov ziskava vymyslenou pointov o "spaseni" a az dlho potom co sa stavas krestanom, citas bibliu do jej zakladom... ale az sa stanes ozaj veriacim, tak ta zacne zaujimat stale viac a viac inak nudnych detajlov, tuzis si vlave uzavriet ten svet ktory "myslis".

Demom, ktore ale ma udernu silu len na atmosfere, posobivom "in medias res", mozeme stratit prave tento vzacny typ citatelov, s ktorymi chceme nadviazat viac ako len financny vztah. Moze to zniet kontraproduktivne, ale prave v dnesnych komercnych casoch citim nedostatok prave hlbsich diel a to, pri pohlade na hlbku S. myslienok, povazujem za velmi pozitivne naklonenu zhodu nahod a je mi luto nechat ju ujst.

P.S. znova prisla kopa prispevkov, na ktore v tomto topicu nereagujem, prosim nejezte sa ak na ne nereagujem, aj keby to chronologicky bolo ocakavane :)
RPG sa da, to fakt hej
D&D OK, btw Albion od Bluebytu to sa len tak nevidi
Moj Frankenstein: http://www.yoyogames.com/games/show/88991
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Demo

Příspěvek od Lemmy »

:think:

Pokud chcete stále řešit toto:
Myslím, že byste si měli jako tvůrci ujasnit priority a zvolit jiný způsob, jakým budete přijímat kritiku. Protože toto tvorbu asi hodně brzdí, jak to tak pozoruji.

... hmmm... nechcete se radši vrátit k tvorbě? :)

Sammael - hoď jsem prosím statement, co dál, ať se to někam hne...
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Demo

Příspěvek od Alef0 »

Ja a mam pocit ze aj S., mame naozaj radost z tvorenia svetov
Skusim predlozit pracovnu hypotezu.

Vas so Sammaelom (si hovorca, predpokladam) bavi tvorba svetov. Vyzivate sa v spisovani legiend, mytov, vymyslani vznikov a motivacii a vyzoru prapodivnych ras. Nie je dolezite, ci koniec koncov budu davat zmysel, ci budu originalne, dolezite je, ze sa tym bavite. (Kto z nas nevymyslel vlastny svet, nech hodi kamenom).

Predlozene to ale bolo tak, ze Sammael chce vymysliet setting. Teda uzavrety fungujuci svet, v ktorom sa daju hrat rolove hry, ktory dava zmysel a ktory je formalne podobny inym podobnym produktom.

Hlavu priepast vidim medzi "aha aka pekna rasa, hod do settingu. aha aky pseudorožec, hod do gulasa, aha tauren, toho som videl vo WoW, strasne sa mi paci, kydnime ho tam", pretoze su to individualne zaujimave elementy a medzi "aha aky uzasny zmysluplny setting kvoli uzasnym elementom X, Y, Z".

Taketo fanusikovske settingy su dobre, lebo sa pacia hracom. Lenze ja mam pocit, ze Sammael chce prezentovat fanusikovsky setting (= sadu nesurodych elementov) ako vec, ktora zatrasie trhom. Zial, nezatrasie.
Demom, ktore ale ma udernu silu len na atmosfere, posobivom "in medias res", mozeme stratit prave tento vzacny typ citatelov, s ktorymi chceme nadviazat viac ako len financny vztah.
Nenahnevas sa, ak poviem, ze vyroky takehoto typu su hrdinske vyroky, ktore piju na medveda, co este beha po poli? Najlepsie produkty, co vznikli na kolene, nerozmyslali nad financnymi vztahmi, ani vzacnym typom citatela, ani nedostatkom hlbsich diel. (Pre mna su to, odpytujem, na tejto rovine autorstva, abstraktne marketingove pseudoproblemy.)
kritiku neberiem dobre
Casom si zvyknes :-)

--------------------------------------

V sume a nahnevane suhlasim s Lemmym: uz by sa mohlo prestat kecat, rozoberat abstraktnych cielovych divakov, kritizovat kritikov, ze nenechaju dieta sa narodit, ale realne si ujasnit ciele (a to konkretne, ako bolo stanovene v inej teme, napr. ten casovy plan je konkretny ciel) a zacat makat a chrlit texty.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Sammael »

Dobre takze upravujem niektore zalezitosti s ktorymi sa v ziadnom pripade s gattsom nezhodujem. Je ich viac, ako som uz spominal na zaciatku ked som sem prisiel mal som wall of text historie fiktivneho sveta ktory mi z odstupom casu nepripada vobec citatelny ani pre mna. Na fore som dostal par faciek, ktore viedli k tomu aby som dopisal rano o pol tretej.
CO sa tyka rozsiahlosti: ASi pred troma dnami som si robil research setting history a uvodov do sveta. Zacal som si citat forgotteny a po dvoch stranach som prestal lebo som si vsimol ze tam rozoberaju aj ako ten boh a tamten prdia inac ako ostatny, oto viac som bol prekvapeny Eberronom, ty sa nehambili napisat- pocuj toto bude akcne mame tu magiu ako nikde inde mame tu lighting rail a do neba tyciace sa veze miest. Za tym sa uz tych par veci s historie citalo jak na skluzavce(ako povedal ecthelion v jednom texte).
Co sa tyka vyjadreniam: my! pozor gatts nepis k vyjadreniam my ked si niesy isty ze ten nazor zdielame spolocne.
Kritika tychto panov je to najdolezitejsie pre nas, ked chceme na trh dat nieco Badass. Snazia sa mi a to fakt silne pomoct aby to bolo badass este pred vydanim. Takze slova mi vasu kritiku nepotrebujeme nie su na mojej strane podporene prave naopak!

Som lead designer a ako ten pevne udavam kontext: A ten definitivne bude nezdlhavy nebude sa vliect a rozhodne nebude nudit. Robil som v priebehu 2 rokov research a cital som tucet rpg settingov uz viem ako sa to ma pisat len som na to isiel zlym smerom ako povedal bifi z vonku dnu.

Takze Alefovi a Bifimu, Lemmymu a Ecthelionom OBZVLAST dakujem za ich vyjadrenia po precitani pred previewu(boze to je nazov) A mozem vam pani napisat moju reakciu. Samotny genezis som ponal viac tak aby dal hracovy viznam je tam popisany eter sice nie priamo ale jeho vztah k prime a bohom. Dal som tomu tajomstvo a odstranil mena (poeticky).
Opravil som pojmi na ktorych ste sa naozaj vsetci zhodli.

A k tejto diskusii v mojom mene, gatts rozhodne nevynasaj vyroky z ktorych mam pocit ze vizeraju ako by si vravel za nas oboch! Poburilo ma to
Velmi dobre sa mi s tebou spolupracuje pretoze mas vynikajuce idei ale toto prosim ta nerob. Vyjadrovanie sa o designerskych zalezitostia O&P prenechaj na mna.
Celkovo ma tato diskusie ktora sa tu rozpeckovala neviem kedy nemalo potesila pri ranajkach.
Som ako autor pobureny, pretoze sa tu vynasaju nepotvrdene zavery o mojom diele. Uvedomil som si jednu vec ja pocuvam, a pocuvam rad. Myslim si ze to ze som zacinajuci autor RPG zanru pochopili vsetci a to ze moje napady maju potencial taktiez, inak by moje temy neboli take frekventovane a ludia na fore by takto nepomahali, ci uz to je Aljen, joe nehovoriac a vysiee spomenuty ludia, bolo velmi neuctive napisat blabol ze hram na klaviry a ze taketo keci nepotrebujeme. Skoro som kusol do stola! Svoje napady si zachovavam a po researche inych settingov mam teraz v porovnani s mojim velmi dobry pocit a viete preco. Zacina sa to porovnavat s dielami, ktore nieco povedali s Eberronom s mievillom, som zacinajuci autor to ano niesom genius pera, ale pocuvam a mam napady a aj ked to nebude bohvieako pisane ale bude tam dobry feeling text sa nestrati(jak vravy Alef).
Prepacte rad by som doranajkoval totalne prepocene ovsene vlocky
:>:o/ :>:o/ :>:o/ :>:o/
To Gatts: Ako cakas ze po takejto diskusii prijmu ludia nase demo?ludia co ti oponuju na nom zatial pracovali viac ako ty tak nevynasaj taketo horuce vyroky strhavas ma so sebou.
Uživatelský avatar
Gatts
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 3. 2005, 00:19
Bydliště: Blava ne?

Re: Demo

Příspěvek od Gatts »

Hahaha... zda sa ze mi musis Sammael este podakovat, vdaka priatelom ako ja ti uz nezostane miesto na nepriatelov :P
RPG sa da, to fakt hej
D&D OK, btw Albion od Bluebytu to sa len tak nevidi
Moj Frankenstein: http://www.yoyogames.com/games/show/88991
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: Demo

Příspěvek od Alef0 »

Aha, takze vy nemate vlastne takmer nic spolocne :-)

Ujasnite si aspon marketingovu strategiu, lebo Gatts, ty branis Sammaela v bodoch, s ktorymi ani on nesuhlasi a takto robis medvediu sluzbu vam obom. (Co akosi znizuje hodnotu vsetkych vasich vyjadreni).
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Sammael »

Velmi ale velmi som pobureny mam chut zatrhnut to tu. Gatts nieje mojim hovorcom, nemam tu nepriatelov ba naopak. Moje nazory su moje A gattsove su jeho spolupracujeme ale nedrzime sa za rucky. Takze ak chcete diskutovat o O&P, diskutujte t somnou.
Bodka :>:o/ :>:o/ :>:o/ :>:o/
Pokud chcete stále řešit toto:
Myslím, že byste si měli jako tvůrci ujasnit priority a zvolit jiný způsob, jakým budete přijímat kritiku. Protože toto tvorbu asi hodně brzdí, jak to tak pozoruji.

... hmmm... nechcete se radši vrátit k tvorbě?
Opakujem Lemmy toto nieje NAS! pohlad na kritiku je to gattsov pohlad. Ak by som takto na kritiku pozeral nebol by som na fore a bil si hlavu o stenu.
A dost uz ludia na toto nemam naladu,
Je to nanajvis znevazovanie mojej osobnosti
Uživatelský avatar
Gatts
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 3. 2005, 00:19
Bydliště: Blava ne?

Re: Demo

Příspěvek od Gatts »

Sammael, nemam problem sa odteraz vyjadrovat len sam za seba, prenechajuc ti uplnu slobodu sebaprejavu, ak som ti ju na chvilu omylom zobral. Ale uvedom si ze ak tvoje poziadavky na mna su z velkej miery zalozene na tomto fore, nesmies sa cudovat ak si nastojim pravo slobodneho prejavu na danom fore. A to prave sposobom aky si bol pocteny zazit. Nehovoriac ze to zacalo ako nedorozumenie a doteraz sa smejem ako ma kazdy presviedca ze kratke demo je dobre, napriek tomu ze 3 strany dozadu som napisal "respektujem Sammaeloe ak sa rozhodol pre kratke demo" no okrem toho vidim tvoj disput na fore z uhlu z akeho ho nevidis ani ty sam a k tomu som sa tiez vyjadril.

Vsetko co o deme potrebujes vediet bolo uz povedane a radsej by som ak by si demo najprv dokoncil a postol ho po co najdlsej samostatnej praci, lebo prave reakcie ktore maju vo svojom obsahu prirovnania ake vobec nesuvisia s demom, prave pre absenciu dema su stratou casu pre kazdeho ucastnika tohto threadu a vzbudzuju zbytocne emocie na oboch stranach.

Som presvedceny ze akonahle sem das demo v jeho plnej podobe, hned sa aj reakcie zmenia na konstruktivne, lebo bude konecne na co reagovat, dlzka je stanovena, tema je dana, ciel je jasny. Tak preco si nespravis nove ovsene vlocky, nevypnes internet a nezavres sa v pivnici na to demo? (priatelska rada).

Napriek tomu ze som vtipne prijal tvoju kritiku, odmietam pojat ulohu vinnika, ci zlocinca, lebo okrem slobodny slova som sa nicoho ineho nedopustil. Ak som za teba hovoril bolo to minimalne, hovoril som hlavne sam za seba, z pozicie cloveka ktory vyhovuje tvojim poziadavkam na moju tvorbu. Okrem toho sam neviem ako viac sa mam svojou tvorbou prilizit tvojim predstavam, ak nie priamo u zdroja tvojho milovaneho fora. Rozdielny nazor na to iste forum nas sice nerozdeluje, ale ani nedava nikomu dovod sa urazat ci karhat.
RPG sa da, to fakt hej
D&D OK, btw Albion od Bluebytu to sa len tak nevidi
Moj Frankenstein: http://www.yoyogames.com/games/show/88991
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Sammael »

Ospravedlnujem sa vopred za svoju nepritomnost az do buducej soboty, nebudem tuto debatu rozsirovat, berie mi to energiu a cas, beztah ho mam strasne malo, priatelka, praca kniha, research.
Len este jednu vec prosim vas vsetkych ktory na demo cakaju. Treba ho brat take ake je, netreba cakat sablonu typu degenezis{aj ked je to vzor} a eberron a podobne, napisem ho ako to viem a dam do toho maximum. Ak to maximum zlyha je to len moje zlyhanie a bude svedcit o neschopnosti mojej literarnej tvorby, ale budem si isty ze je to maximum co som pre OaP mohol urobit.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Re: Demo

Příspěvek od Bifi »

Sammael, radi prispejeme svojou troškou do mlyna (ale len troškou, ako Alef0 napísal). RPG produktov je totiž viac, ako by človek využil za jeden život, a tvoriví ľudia už majú svoje vlastné aktivity a projekty a nezostáva im veľa energie naviac. Ale nie o tom som chcel.

Na to, čo pôjde do dema či príručky, je potrebné sa dívať očami hráča. Ak spomeniete Saurona alebo iného badass mofo, väčšina hráčov bude jeho porazenie brať ako výzvu a cieľ dobrodružstva. Ak spomeniete übermighty NPC ako napr. Elminstera, ktorý za hráčov veci vyrieši a funguje ako deus ex machina, väčšina hráčov bude nasratá, že bude vždy v jeho tieni. Ak hráča zahltíte metafyzickými a kozmologickými informáciami, ktoré pre hru nie sú potrebné, tak bude nasratý lebo sa tým musel prekúsavať a v hre sa to neobjaví. Ak hra nemá byť o teológoch, ktorí sa hádajú o hierarchii anjelov, stačí, aby táto hierarchia anjelov bola kdesi v GMovej sekcii (v beštiári) a on už s tým spraví, čo chce - normálneho hráča to nemá prečo zaujímať a ak sa to dozvie až v hre, bude len rád.

Základné požiadavky na settingový text v hre preto sú:
- použiteľnosť
- evokatívnosť
- zrozumiteľnosť

Poďme ich stručne prebrať.

Použiteľnosť v hre znamená, že informácia, ktorú hráč dostane, vie použiť pri tvorbe postavy alebo jej roleplayingu, alebo je podstatná z hľadiska zápletky dobrodružstva či fungovania sveta. Rozsiahle kozmologické vedomosti hre nepomôžu, ale detaily, ako napr. že ravalskí divosi majú všetci modré pery od drogy, ktorú od malička požívajú, či že v Daukare cestovateľov divočinou sprevádzajú rangeri s ochočenými jaštermi, sú niečo, čo sa do hry ľahko dostane - bude to inšpirovať tvorbu postavy alebo je to pekný detail, ktorý ozdobí zápletku dobrodružstva. Detailov musí byť zopár a ľahko uchopiteľných - je síce pekné vymyslieť novej rase komplexnú kultúru, ale dobré je skúsiť sa držať povedzme pravidla piatich: o každom prvku settingu sa dajú základné informácie vtesnať do piatich bodov. Teda trpaslíci sú: 1) malý, bojovný a dlhoveký národ žijúci pod zemou, 2) sú prekliati bohom vetra za akúsi dávnu krivdu a preto svoje nohy skrývajú do kamenných topánok - a nikto vlastne nevie, ako sú postihnutí, 3) nemajú vôbec žiadny zmysel pre humor, 4) uctievajú podzemné božstvá v miestnostiach plných živého ohňa, 5) veľmi si zakladajú na remeselnej dokonalosti svojho vybavenia a práce. Všetko ostatné môže dotvoriť hráč spolu s GMom až bude potreba, a pritom dávaš informácie, ktoré sú priamo použiteľné v hre. To, či je Mira zavesená na éterickom špagátiku spojeným so Slnkom alebo Edesiou nie je použiteľná herná informácia.

Evokatívnosť znamená text, ktorý namiesto toho, aby čitateľa (hráča) vyčerpal, pomôže rozbehnúť jeho predstavivosť. Settingový text sa nemá snažiť byť kompletný - práve naopak, má ponechať vhodnú mieru bielych miest a vágnosti popisu, aby si hráči (vrátane GMa) začali veci sami predstavovať a dotvárať, ale musí poskytnúť dostatok farbistých detailov, aby hráčov chytil. Je to samozrejme veľmi subjektívne, ale dám pár príkladov. Ak napríklad spomenieš, že nejaký špičkový šermiar mal zbraň z varsiánskej ocele, hráči ju budú chcieť tak či tak a nemusíš potom pri zbraniach vymenovať všetkých šesť špeciálnych druhov ocele (a namiesto kúl setting-prvku z toho spraviť taktickú voľbu). Ak tuhlanské ženy nosia vo vlasoch zapletené kosti svojich predkov, aby pri slávnosti Odchodu hovorili ich jazykmi, je to super detail a neznamená to, že musíš podrobne vysvetliť ako sa to deje a čo je to slávnosť Odchodu. Ak sú nitrodhskí mnísi kvôli výkladu Stvorenia rozštiepení do troch konkurenčných siekt, nemusíš opísať, v čom presne sa tie sekty líšia, skôr je zaujímavé, že sa v utajení prenasledujú po celom kontinente a vzájomne vraždia jedmi a magickými spôsobmi - a to je aj použiteľná informácia. Samozrejme je dobré voliť zľahka poetický jazyk, ale je potrebné myslieť aj na zrozumiteľnosť. (Ak ťa to zaujíma viac, skús si zistiť čosi o creative constraints.)

Zrozumiteľnosť znamená, že je text čitateľný a výstižný, informácie v ňom uvádzané sú ľahko uchopiteľné, konkrétne a ľahko dohľadateľné.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Sammael »

Takyto text som potreboval ako moju poziadavku pri otvoreni temy, vsnimnite si kam sa tema ubrala.
Dakujem Bifi.
Takyto text je presnou manifestaciou toho ako sa snazia veterani oboru pomoct, nie silou mocou ovplyvnit , bofimu a ostatnym moze byt ukradnute ci tu pride dalsie rpg od amatera pretoze maju po ruke stovky inych a napriek tomu sa mi venuju a snazia pomoct.PRETO som si forum tak oblubil.
Samotnu genezu som poetickejsie upravil a ponal ako pribeh ktory rozpravacovy rozpraval kedysi pri ohni charizmaticky cudzinec bude to posobit ako pribeh ktory nemusi hrac citat ale ked ho precita nebude mat pocit ze bol bezcenny pretoze sa nieco dozvie o etery a dozvie sa preco existuje priliv aj bez mesacnych faz. Da to tomu taku ludskost, nieco co moze hrac uchopit,nieco co uspokoji skepticke duse, ludi co sa pytaju preco je na |Mire noc a jakze su tam stromy a vobec zivot.
No stale to bude len pribeh charizmatickeho cudzinca :-)
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Sammael »

A teraz nieco kreativnejsie $D Rychle nocne skice a predpriprava.
Moja nocna skica Dvergiara, zajtra sa bude malovaaat. Work is in FULL progress

Obrázek

A skica mojej srdcovej zalezitosti ALFAIRA

Obrázek

Ak smrdia nocou, tak to sa nedivte pozrite si kedy som to postol :>;o)
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Sammael »

Takze este nejaky ten progresik. :>;o)

Obrázek

A tod vse na ostatok az v sobotu $P
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Sammael »

S polutovanim musim oznamit, ze sa release date dema posuva. Ide o moje osobne problemy, a o to ze som stratil spoluautora, takze som na pracu opat sam. Odklad dema neznamena na mesiace ale mozno tyzden dva. Mrzy ma to a hlboko sa ospravedlnujem ludom, ktory na to cakali. Demo bude venovane vam a rozhodne urobim vsetko preto aby som vas nesklamal.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Demo

Příspěvek od Quentin »

tyhle obrazky jsou pekne, hlavne ALFAIR! (pro nekoho mozna kyc, ale me se libi)
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Zamčeno

Zpět na „Oceľ a plameň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů