Dračí poloostrov

Soukromá sekce pro družinku okolo Symbolu...
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Ragallach »

Co u Džedáje znamená, že nebude pravidelně stíhat hry? Do konce roku zbývají maximálně 3 hry, spíš jen 2, ten poslední týden budou určitě (aspoň já) dohánět nákupy :) Kolikrát by se očekávalo, že by z toho nepřišel?
U swd se musíme smířit s tím, že odsunutý bude a to ať se bude hrát u jakýhokoliv pj, pokud se nešoupne začátek hry ( a musel by se pak posunout i konec :) )
Nevidím nějaký důvod, proč to v prosinci hrotit. Dal bych v úterý normálně sraz. Když přijde i Džedáj, dáme drd, když ne dáme deskovku.
Kdyby se nekonalo vůbec nic, napiště sms. Nevím jestli se zítra a pozítří dostanu k internetu.
Ressova skupina
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Ragallach píše:Co u Džedáje znamená, že nebude pravidelně stíhat hry? Do konce roku zbývají maximálně 3 hry, spíš jen 2, ten poslední týden budou určitě (aspoň já) dohánět nákupy :) Kolikrát by se očekávalo, že by z toho nepřišel?
To je dotaz přímo na Džedáje.
Ragallach píše: U swd se musíme smířit s tím, že odsunutý bude a to ať se bude hrát u jakýhokoliv pj, pokud se nešoupne začátek hry ( a musel by se pak posunout i konec :) )
Posunout konec hry z mojí strany určitě nelze.
Ragallach píše: Nevidím nějaký důvod, proč to v prosinci hrotit. Dal bych v úterý normálně sraz. Když přijde i Džedáj, dáme drd, když ne dáme deskovku.
Kdyby se nekonalo vůbec nic, napiště sms. Nevím jestli se zítra a pozítří dostanu k internetu.
Právě nevím, zda má smysl dávat hru, kdyby náhodou dorazil Džedáj - stejně by se musel zapojovat a pokud by někdo chyběl další hru, opět by se stornovalo. Deskovky mi přijdou jako jednodušší varianta.
Ale v poho, můžeme dohodnout na místě.

V úterý mám stopro čas a pokud všichni nenapíšou, že na to prdí, termín platí $D
Tacit
Příspěvky: 93
Registrován: 23. 10. 2008, 08:57

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Tacit »

Takže to chápu správně, že dnes dáme nějakou deskovku ?
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Tacit: já bych byl spíš pro deskovku (důvod jsem napsal níže), ale uvidíme na dohodě na místě...

Nikdo nenaspal, takže předpokládám, že dorazí úplně všichni (vsadím se, že ne $lol$)
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Crenshaw »

No já nepíšu, protože s dneškem počítám. Pravidla výše zmíněných deskovek sice neznám, ale rád se přiučím ikdyž ani proti pokračování v hraní i při neúplném počtu lidí nejsem.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Jasné, uvidíme na místě.

V podstatě i hra by v případě většího zájmu o ni šla:
Jasná je účast Váš tří (Crenshaw, Ragallach, Tacit), což krásně vychází na to, kdo se právě nachází ve stokách.
Swd dorazí pozdě, pokud dorazí (což by vycházelo na to, že s Vámi ten třetí večer práce, kdy se toto stalo není).
Dřezáj se tam nenachá (pokud dorazí, mohli bychom nějak zapojít - pokud ne, nic by se nestalo).

Pokud dorazí Swd, můžeme s ním domluvit, co s jeho postavou (mohl by být zatím NPC a pokud by se účastnil, vzal by si ji).

Uvidíme - deskovky by pro mě byli lepší, ale asi klidně i zahraju, když to je tak rozdělaný.
Uživatelský avatar
swd
Příspěvky: 32
Registrován: 9. 8. 2010, 19:46

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od swd »

Ja rozhodne nedorazim ...schvatila me horecka a tudiz jsem doma (a léčim se) next week !
Král zemřel, Ať žije král.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

swd píše:Ja rozhodne nedorazim ...schvatila me horecka a tudiz jsem doma (a léčim se) next week !
To seš masér první týden v práci :P

Já nastoupil do jobu s dvojitou zlomeninou a ve zkušebce jsem horečku přecházel.
Ale je fakt, že z toho mám zdravotní problémy doteď $lol$

EDIT: Pro info dopředu - 27.12. tu nebudu, jsem mimo Prahu.
Takže s dneškem nám potencionálně zbývají úterky 13. a 20.
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Ragallach »

Pro info, 27.12. bych si na hru stejně čas nenašel :)
Ressova skupina
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Ragallach »

Tak na 13.12. se mi objevil možný náhradní (hospodský) plán. Tudíž:
pokud bude do 15:00 12.12. (pro ty co neumějí číst v kalendáři pondělí) potvrzený drd, dorazim.
pokud ne, čekejte mě v úterý jen pokud selže náhradní plán.
Ressova skupina
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Ragallach mě trochu předběhnul s otázkou.

Příští úterý - měl bych tento návrh možností:
1) Zahraje se rozjeté DrD2. Je zde ale problém v komplikaci s Crenshawovou postavou a to, že 20. Crenshaw možná nebude mít čas, takže je otázka, jestli dohrávat, když se v lednu obnoví hra u Rese, viz níže (navíc pokud většina z nás, kromě Ragallacha zná pravidla špatně nebo neúplně).

2) Zahraje se deskovka (mám v záloze Rošády, případně můžeme zase Hobita nebo někdo může něco přinést)

3) Zahraje se speciální vánoční "DrDoldschool" dungeon - tedy jednorázkovka starého střihu v nějakých primitivních pravidlech (Symbol či nějaká pravidla gamebookovského střihu, které bych nahodil) - prostě klasická jeskyně nebo něco na ten způsob. Pokud by bavilo a Crenshaw by měl náhodou čas i 20., mohli bysme sjet další uzavřené pokračování.

4) Vyprdneme se na to.

Osobně bych volil možnost 3), poté 2) a pak 4) ... možnost 1) mě moc neláká $D

EDIT:
Dodatek - zpráva od Rese: v lednu by měl mít čas a hru by chtěl určitě obnovit. Zatím se neví, jak to bude přesně kdy, ale od šesté by měl stíhat (Tacit - nový hráč nebude problém). A přeje hezké Vánoce všem.
Uživatelský avatar
swd
Příspěvky: 32
Registrován: 9. 8. 2010, 19:46

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od swd »

NO 13.2 muzu ale nejdrive od 20:00 (drive to z kobylis nestihnu)
-----
Sice bych rad zahral DrD ,ale vesmes je my to jedno
Král zemřel, Ať žije král.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

swd píše:NO 13.2 muzu ale nejdrive od 20:00 (drive to z kobylis nestihnu)
No, jelikož je pro mě deadline standardně v 9 hodin, moc to asi nevidím (pokud se bude hrát, určitě ale dorazit můžeš)... $lol$

swd píše: Sice bych rad zahral DrD ,ale vesmes je my to jedno
Co zbytek?
Jako Ragallach počítám s infem do pondělí 15 hod, jinak ruším (pro info příští RPG hra potom až v lednu u Rese, 20. jsou teoreticky možné ty deskovky nebo one-shot RPG).
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Crenshaw »

Zítra i za týden můžu.
ad1) Moje postava to jedno dvě hraní bez Bandase nějak vydrží, hraní nezavrhuju, ale jsou i méně komplikovaná řešení
ad2) Deskovka minule byla fajn, klidně bych si to zopakoval
ad3) V klasických dungách končily mé postavy ošklivými smrtěmi, ale rád zavzpomínám
ad4) žíly mi to nerve
----------------------------------

shrnuto a podtrženo, u žádné z variant nejsem proti, kdybych měl volit pořadí tak asi 3)1)2)4) ,ale bez kdovíjakých rozestupů
HOWK
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Dračí poloostrov

Příspěvek od Lemmy »

Takže zatím v podstatě preferovaná možnost:

Oldschool dungeon s primitivními pravidly / Pokračování v DrD2 (na dvě hry, pokud všichni budou moct i 20).
Tudíž se stavte, dohodneme se na místě co to bude (v případě dugnu dáme postavy dohromady za 5 minut, vymyslím na to nějaká primitivní pravidla).

Hra zítra od 5, ať si zahrajeme víc při zachování stejného deadlinu.
Zamčeno

Zpět na „Čajovnická družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host