Res was gone... and now he's back!

Soukromá sekce pro družinku okolo Symbolu...
Zamčeno
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Crenshaw »

Tak pokud by se hrálo něco ne zcela nepodobnýho čechám v 10. století tak bych si docela rád střihnul hru za pontifexe, jestli je restrikce na magii tak nemusim umět zaříkávat ale nějakej levlík zaříkávače namixovanej s kejklířem by nemusel bejt od věci...
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Lemmy »

Dzedaj píše:Takže pojedeme podle románové trilogie? Jaké plánujete postavy pánové? Možná bych svojí postavu malinko upravil.
Super, jak to vidím celkově, s postavami se budeme doplňovat.
Jelikož vypravěč zatím nereagoval na můj post, který jsem mu zaslal nějaký ten týden zpátky ohledně postavy s menší prosbou o radu při vytváření :P ... celkově jsem změnil koncepci svojí postavy.
Určitě to bude částečně přírodní typ, nejpravděpodobnější je v kombinaci s bojovníkem (zatím nemám rozhodnuto, jaká část bude přesahovat - zda bojovník nebo lovec).
Střelec tedy chybět v družině nebude, chtělo by to ještě nějakého schopného felčara.
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Ragallach »

Tentokrát (poprvé od doby co hrajeme DrD2) budu mít postavu bez mastičkáře, takže pokud nechcete léčit krvácení pochodní, najděte jinýho dokrota :D
Ressova skupina
Dzedaj
Příspěvky: 466
Registrován: 19. 10. 2008, 22:09

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Dzedaj »

Je jistá šance, že po půlroce si mastičkáře vezmu, ale do té doby jsem bojovník.
"Já jsem myslel...."
Džedaj
Resova skupina
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Ragallach »

Hraje se zítra?
Ressova skupina
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Resurrection »

Ragallach píše:Hraje se zítra?
Jj.
Secrets are power.
Dzedaj
Příspěvky: 466
Registrován: 19. 10. 2008, 22:09

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Dzedaj »

jj
"Já jsem myslel...."
Džedaj
Resova skupina
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Lemmy »

U mě taky dobrý... počítám s klasikou od 6 u mě.
(dobrá či špatná zpráva: zůstávám zatím u čistého bojovníka (3 úrovně v povolání), profilovat ho budu až časem podle hry, zkušeností a příběhu).
Ragallach
Příspěvky: 362
Registrován: 20. 10. 2008, 10:20

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Ragallach »

hmm, banda bojovníku ;-)
Ressova skupina
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Lemmy »

Ragallach píše:hmm, banda bojovníku ;-)
Uvidíme... je bojovník a bojovník.
Počítám, že Džedájova postava bude stejná jako dřív a časem v kombinaci s Kejklířem jako Válečník, pro "šlechtický/rytířský charakter" bojovníka.

Pokud máš bojovníka i ty, tipoval bych jen nějaký level, určitě to nebude čistý bijec a bude v tom magie a nebude to asi magie přímá (ať už bude posilovat sebe sama nebo škodit okolí :wink:).

Takže zbývá spoustu archetypů a variací bojovníků :roll:
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Resurrection »

Res (PH): Takze se vase postavy sesly na lodi smerujici do Gvanskych mest - vzajemne se predstavte!

Lemmy: No ja jsem berserkr Aonan, mocny bojovnik ze severnich hor.

Dzedaj: To ja, ja jsem nemene mocny valecnik z jiznich vrchovin.

Ragallach: Ja jsem Conan, udatny barbar z plani na vychode.

Crenshaw: A ja jsem Donan, bojovnik ze zapadnich hvozdu. Puvodne jsem sice chtel hrat neco jineho, ale nestihl jsem precist pravidla a bojovnik byl prvni...

Res (PH): Obrázek
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Lemmy »

Resurrection:
Máš to špatně :P

Za archetyp bersekra jsem nehrál. Nikdy. Zato za barbary jsem hrál skoro konstantně.
Ragallach nehrál za klasického barbara (tedy pokud ten barbar nebyl elf nebo půlelf a nebyl to charakterově barbar). Nikdy dvakrát podtrženo.
$D

Klidně můžu ale postavu vytvořit až na místě (v záloze mám ještě čistého Kejklíře nebo čistého Lovce).
Uživatelský avatar
Lemmy
Master Discussion Killer
Příspěvky: 4135
Registrován: 17. 10. 2008, 09:37

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Lemmy »

Opět hra u mě od 6 hodin (piva seženu, předpokládám, že bohatě stačí dva větší plasťáky jako minule pro Vás a nealko nějaké 2 nealko plechovky pro mě) :)

Slyšel jsem v pátek od Raga, že se Ovi hry v pondělí neúčastní. Myslím, že by bylo dobré, kdyby se tyhle věci předávali s předstihem na fóru, aby Res mohl připravit, jak se na situaci připraví (případně by rovnou mohl dát chybějící podnět, kde by se jeho postava mohla mezitím nacházet).

EDIT: Crenshaw - pokud nemáš ještě knihu a budeš ji chtít projet, připomeň se mi prosím, rád ji zatím zapůjčím, pokud se nevrátí s okousanými stránkami a přikreslenými knírky v obrázcích :wink:
Uživatelský avatar
Crenshaw
Příspěvky: 33
Registrován: 5. 6. 2011, 21:54

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Crenshaw »

Se zítřkem taky počítám.
Lemmy píše:
EDIT: Crenshaw - pokud nemáš ještě knihu a budeš ji chtít projet, připomeň se mi prosím, rád ji zatím zapůjčím, pokud se nevrátí s okousanými stránkami a přikreslenými knírky v obrázcích :wink:
Jo no, posledně jsem na to nějak zapomněl,díky :oops: . Knihu si výhledově plánuju pořídit, ale Bohyně Matka je vysoko a výplata daleko...
Knírky už dobrejch... no skoro rok nepřikresluju. Dokonce už většinou nevystřihuju obrázky co se se mi líběj. Takže věřím, že dobrý třičřvrtiny se ti jí určitě vrátí. Navíc nemám kde sušit houby, tak když nějaký zapomenu vyndat hmotnostně se ti vrátí dokonce víc. Zkrátka bez obav, u mě se bude mít jako ve (střelné) bavlnce. :>;o)
Dzedaj
Příspěvky: 466
Registrován: 19. 10. 2008, 22:09

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Dzedaj »

Já se hrou počítám. Pivo super!
"Já jsem myslel...."
Džedaj
Resova skupina
Zamčeno

Zpět na „Čajovnická družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti