Res was gone... and now he's back!

Soukromá sekce pro družinku okolo Symbolu...
Zamčeno
Lemmy
Master Discussion Killer

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Lemmy » 14. 11. 2011, 16:14

Dzedaj píše:Ahoj, omlouvám se, ale v úterý nemůžu... Zkuste připravit postavy a třeba i rozehrát beze mě.
Využiji toho: Omlouváme se kluci, zítra rušíme hru.

Info o postavách zatím nemám, vím, že by bylo ale těžké vytvořit, pokud nemáte podklad... Džedáj nám již schválil po století temnoty svět, takže podklady budou.
Další věc je ta, že dnes budu po včerejším koncertě dospávat to, co jsem nedal včera a jelikož jsem se nedostal kvůli zpětnému řešení věcí, kdy jsem byl na dovolené a novému zástupu v jobu za kolegu (a kolegyni sekundárně) k obědu + mi přibyli nějaké úkoly navíc od šéfa na další dny, myslím, že zítra to bude to samé a na hru mít náladu i tak nebudu.
Děkujeme za pochopení.

Příští hra je tedy úterý 22. u Rese:
Res: Můžeš, máme s tím počítat?
(Pokud Res nepotvrdí, je hra příští úterý).

Pro záležitosti naší sekundární hry (postavy, naše hra) prosím využívejte tuto místnost:
viewtopic.php?f=244&t=8781&p=330965#p330965
(jméno místnosti je jen nápad, neznamená to, že musíte být celou hru na Dračím poloostrově, který je zde popsán)
Odděluji hlavně proto, aby se popis světa neztratil v tuně textu, který máme v této místnosti a každý na něj mohl kdykoliv v poho mrknout.

Resurrection

Příspěvek od Resurrection » 16. 11. 2011, 10:57

Tak bohuzel musim potvrdit, ze v utery mame to Skype sezeni Petrohrad-Praha. Tzn. dalsi session pokud mi neodpadne prednaska az v asi v lednu, protoze mezi svatkama nebudu v Praze.
Secrets are power.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 16. 11. 2011, 11:51

Oki.
Takže děcka, příští hra u mě a zatím taktický přesun do místnosti pro druhou hru.

Postavy (stačí povolání, zvláštní a rasové schopnosti a historie*) prosím maximálně zaslat do této soboty.
Svojí postavu první hru zapojovat nebudu (bude to pro mě po těch letech nevyprávění jednodušší).

*U té historie stačí k několika měsícům nazpět a nemusí být nějak obsáhlé - stačí základ (a aby taky historicky sedělo, proč máte jako povolání na jaké úrovni, apod.).
To, jak jste se poznali dáme dohromady před hrou (pokud byste trvali na tom, že se vůbec neznáte nikdo, odehrajeme to od úplného začátku před obdržením krystalu - tady ale varuji, že tahle možnost by mohla být docela zdlouhavá na první hru).

Crenshaw: od Tebe mi bude stačit nějaké hrubé shrnutí návrhu.
Jinak máš dva body Výhody (můžeš využít kdykoliv, nemusí to být v prvním příběhu) za brzké dodání infa k postavě.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 21. 12. 2011, 07:59

Jsme zpět! :-)=

Předběžné info za nás:
Crenhaw, Džedáj, Lemmy, Ragallach, Tacit - den, kdy stíháme všichni je pondělí, standardně bych nechal od 6, jak jsme všichni zvyklí.

Swd - zatím není známo, zda má v pondělí čas a v kolik stíhá: pokud jsem dobře informován, stíhá nejdříve mezi 7 až půl 8 - zde bude trochu obtížná situace mezi jeho a mojí účastí, jelikož konečná je pro mě vždy na 9.
Nechám, ať se k tomu vyjádří sám Swd - pokud by bylo nutné, aby jeden z nás odpadl (jinak to asi nevidím), vezmu to klidně dobrovolně já (v tom případě bude muset hra pokračovat na jiném herním místě)
- pokud bych odpadl, navrhuji hráčům, kteří hráli dobrodružství u Černého Chlumu (+ ostatní, jestli by se chtěli taky zůčastnit), zda by nechtěli dál pokračovat v rozjeté hře jiný herní den.
Kdyby ne, nic se neděje, povinností je mimo hru i tak hodně - takže nechávám na další dohodu :wink:

Res: Tacit - (staro)nový hráč, psal si, že by neměl být problém ho připojit. Asi bude nutné mu nastínit nějaké info o hře (svět apod.)

Pokud by mohli všichni, navrhoval jsem předběžně termín (samozřejmě, pokud budu hrát $lol$) 2.1.2012.

Ragallach

Příspěvek od Ragallach » 21. 12. 2011, 13:18

No pokud by bylo na výběr mezi hraním 6-9 a 8-x, tak to první je mi o hodně milejší.
Ressova skupina

Tacit

Příspěvek od Tacit » 1. 1. 2012, 18:58

Ahoj, v kolik zejtra, jestli se hraje ?

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 2. 1. 2012, 07:38

Jelikož se nikdo na moje info níže neozval, se hrou dnes tak nějak vůbec nepočítám $D
PS - Tacit: Ráno jsem s Tebou jel chvíli busem - ikdyž jsem na Tebe mával, byl jsi slepej jak patrona $P

Ragallach

Příspěvek od Ragallach » 2. 1. 2012, 08:18

Takže se tak nějak nehraje? (Tak nějak sem s tou hrou počítal $D)
Ressova skupina

Crenshaw

Příspěvek od Crenshaw » 2. 1. 2012, 09:15

Taky jsem bral, že pokud se vysloveně neřekne , že hra není, tak je.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 2. 1. 2012, 09:33

Já to bral zase tak, že se ozve Res, Džedáj a Swd, jestli by měli na hru čas a se Swd a Resem se dořeší situace ohledně času hry $D

Raději bych to nechal na příští týden, na dnešek mám v plánu už něco jiného - omlouvám se za obštrukce :)
Pokud se nikdo z výše uvedených neozve, počítejte příští týden se hrou navazující na Černý Chlum u mě od 6.

Tacit

Příspěvek od Tacit » 2. 1. 2012, 16:51

Nj. já byl asi začtenej, ale že jsem si tě nevšiml a nastupoval jsi u Záběhlický školy, tak to jsem fakt slepej. Každopádně jsem taky spíš pro řas hry 6-9.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 6. 1. 2012, 07:43

Vypadá to, že pokračujeme v Černém chlumu (hra u mě v pondělí od 6).
Jelikož jsme odehráli už dvě sezení, nezapomeňte udělat postup na další úroveň.

Po tomto dobrodružství (jednoduché shrnutí návratu uděláme před hrou) budete mít v Černém chlumu dost času na vyléčení ran z boje, prodání některých věcí či nákup jiných (pokud budete chtít). Další dobrodružství se bude tedy odehrávat po nějaké časové odmlce.
Pokud byste měli něco, co byste chtěli vyloženě využít (nějakou schopnost postavy nebo nějaký aspekt příběhu, který by tam neměl chybět), dejte mi vědět sem, abych na to myslel předem.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 10. 1. 2012, 07:37

Další hra předběžně pondělí 23.1., standard od 6 u mě.
Naposledy upravil(a) Lemmy dne 18. 1. 2012, 08:07, celkem upraveno 1 x.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 11. 1. 2012, 14:40

Abych nezapomněl... padl takový dotaz, kdy se připojí opět Res a Džedáj.
Tipuji, že Res má zkouškové a Džedáj čeká na jeho návrat.

Přesto, pokud můžete poslat nějaké info předem, bylo by to fajn, ať vím, s jakou rezervou máme počítat se hrami u mě jako vypravěče.

Dzedaj

Příspěvek od Dzedaj » 11. 1. 2012, 14:58

Ahoj, je to jak psal Lemmy, moc teď nestíhám, a než abych sabotoval hry, raději se neúčastním. Každopádně počítám s tím, že až se ozve Ress, přidám se.
"Já jsem myslel...."
Džedaj
Resova skupina

Zamčeno

Zpět na „Čajovnická družina“