Res was gone... and now he's back!

Soukromá sekce pro družinku okolo Symbolu...
Zamčeno
Resurrection

Re: Res was gone... and now he's back!

Příspěvek od Resurrection » 21. 10. 2011, 11:49

Update:

24. 10. (pondělí) máme povinnou velkou poradu katedry, takže nemůžu.
25. 10. (úterý) můžu, ale nemůže Rag, jestli se nepletu...

Dále nemůžu tyhle úterky: 1.11., 15.11., 29.11., 6.12., 13.12.
Další pondělky zatím bez omezení.

Takže je to jinými slovy dost na pytel. :-)
Secrets are power.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 21. 10. 2011, 12:34

Takže předpokládaná hra 1.11. z Resovi strany padá.

:think:
To je záludné....
když dáme hru v pondělí, nebude asi konstantně stíhat Crenshaw
když dáme v úterky, nebude zatím téměř konstantně stíhat Resurrection (který je navíc vypravěč rozjeté hry)
když dáme hru v jiné dny, nebude asi konstantně stíhat Džedáj (v pátek i Crenshaw, pokud si dobře pamatuji)

Píšu to nerad, ale pokud se nějak nedomluvíme na herním dni, jediné východisko, které mi z toho vychází je to, že současná hra bude muset na čas padnout, či:
Odříznout někoho od hry jen proto, že mu to nějaký konkrétní den nevychází mi přijde nefér, ale na čas (určitě do konce roku, jak to tak vidím) je to snad jediná možnost, jak by se ostatní mohli sejít při současné hře.
Také se dá dát také dočasně nějaká náhradní hra, abychom zachovali linii, ale opět tam někdo bude pravděpodobně chybět.
:think:

Návrhy?

EDIT: Osobně bych byl možná i pro dočasné zrušení (jelikož je to nejjednodušší cesta a navíc budou Vánoce, kterými se asi zas bude komplikovat) nebo uzavřené one shoty s jedním vypravěčem.

Crenshaw

Příspěvek od Crenshaw » 21. 10. 2011, 14:58

Minule se snad nějak nakousla možnost přesunout pondělky na sedmou hodinu, což už bych stíhal, ale tím už by na hru byly sotva tři hodiny což není mnoho... jiné východisko mne ale nenapadá, než se od tohoto hraní do konce roku distancovat, po novém roce by to snad se mnou mohlo být lepší. Ojra by se mohl vydat na svatou pouť a časem se třeba vrátí jako regulérní kněz

Resurrection

Příspěvek od Resurrection » 21. 10. 2011, 15:00

Asi jo. Ja sice muzu jeste 8. a 22. v listopadu, ale asi to nema cenu hrotit. Pripojuju se teda k docasnemu preruseni do konce roku a zatim muzete davat uterky beze me svoji kampan nebo ty one-shoty. V pripade zajmu nabizim jeste ty dva terminy.
Secrets are power.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 22. 10. 2011, 08:37

Resurrection píše:Asi jo. Ja sice muzu jeste 8. a 22. v listopadu, ale asi to nema cenu hrotit. Pripojuju se teda k docasnemu preruseni do konce roku a zatim muzete davat uterky beze me svoji kampan nebo ty one-shoty. V pripade zajmu nabizim jeste ty dva terminy.
Zájem by určitě byl. Pokud můžou ostatní, rád bych si zahrál - aspoň se dáme dohromady s Tomášem a můžeme uzavřít nějakou linii příběhu, aby jsme si pak jednoduše zapamatovali, kde jsme končili.

Pokud se nepletu, jinak v úterky můžeme zatím prakticky pravidelně vždycky.
Budete chtít dát nějakou náhradní hru (menší uzavřené tažení nebo uzavřené kapitoly... pokud by se nenašel někdo jiný, asi bych to klidně i odvyprávěl*) nebo to zatím uzavřeme?
Byl bych klidně pro nějakou náhradní hru, případně by mohli být fajn i deskovky (pokud by se účastnil Džedáj, který jich má hafo) :)

* s tím, že by muselo jít o systém, v kterém se dobře vyznám (tedy DrD2 by bohužel padlo)

Ragallach

Příspěvek od Ragallach » 22. 10. 2011, 14:56

Ty se ještě pořád nevyznáš v DrD2 ? :-O
Ressova skupina

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 23. 10. 2011, 11:09

Ragallach píše:Ty se ještě pořád nevyznáš v DrD2 ? :-O
Ne. Jak funguje sudba, kdy se přesně používají manévry, jak funguje magie, jak fungují akce ohledně ohrožení soupeře atd... znám jen z herní praxe v základu. Na to abych je používal jako vypravěč znám málo.

Každopádně díky za přínosný názor k situaci ohledně hry $D $P

swd

Příspěvek od swd » 23. 10. 2011, 14:31

No ja se stavim k moznosti hrat v pondeli od 7 popripade jednou za cas dat deskovku nebo one shot ....ale urcite bych to posezeni nerusil byla by to skoda.
Král zemřel, Ať žije král.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 23. 10. 2011, 14:58

swd píše:No ja se stavim k moznosti hrat v pondeli od 7 popripade jednou za cas dat deskovku nebo one shot ....ale urcite bych to posezeni nerusil byla by to skoda.
V pondělí od 7 by to bohužel nemělo moc cenu - bylo by to o hodinu jen zkrácené (jelikož deadline pro mě zůstává vzhledem k tomu, že vstávám přes 6 stejný). Zůstal bych proto na tom úterku, které snad sedí všem, pokud bychom nerušili.

Dzedaj

Příspěvek od Dzedaj » 24. 10. 2011, 10:58

Jsem pro úterý, ale znamená to už tohle, nebo až za týden?
"Já jsem myslel...."
Džedaj
Resova skupina

Resurrection

Příspěvek od Resurrection » 24. 10. 2011, 11:11

Dzedaj píše:Jsem pro úterý, ale znamená to už tohle, nebo až za týden?
Zejtra nemuze Rag, priste ja. :-/ Takze bud zejtra bez Raga nebo priste beze me. Uterky muzu jenom 8. 11. a 22. 11.
Secrets are power.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 24. 10. 2011, 11:15

U mě určitě až za týden.
Jednak jsme se ještě pořádně nedohodli, co a jak (což je celkem zásadní věc) a druhak mám tedy proto už na tohle úterý jiné plány.

Příští úterý určitě není problém, ale navrhuji se předem domluvit na tom, co to bude a případně u koho to bude, ať má vypravěč nějaký čas na vstřebání $lol$

Pokud bysme měli zůstat u DrD2, navrhuji jako vypravěče Džedáje, který si to už vyzkoušel, šlo mu to dobře a zná pravidla. Rád bych si pro změnu zahrál spíš klasiku, než středověce orientované fantasy, které hrajeme u Rese.
Pokud to nevezme, počítám s tím, že vyprávění bude asi na mě, jelikož názory ostatních na to, že by měli dělat tuhle roli docela znám $D (pokud by to bylo na mě, jel bych nějaký málopravidlách nebo staré DrD... nejradši fantasy, ale nebráním se jiným návrhům).

swd

Příspěvek od swd » 24. 10. 2011, 15:22

Toto ÚT také nemám čas, jiný program :)

Jsem pro každou špatnost ....ať ty deskovky tak jiné hry ...můžeme oprášit Stín teče...a nebo nějaký příběh co si pan "vypravěč" nalezne na internetu.... takže nestyď te se děcka a já se budu těšit za týden AHOJ :D
Král zemřel, Ať žije král.

Lemmy
Master Discussion Killer

Příspěvek od Lemmy » 25. 10. 2011, 06:57

OK.

Shrnutě chybí info:
Crenshaw - zda by si zahrál, co by si rád zahrál, zda mu vyhovuje úterý
Džedáj - co by si rád zahrál (úterý v pohodě)
Ragallach - zda by si zahrál, co by si rád zahrál, zda mu vyhovuje úterý
+všichni tři, zda by někdo dělal vypravěče
(předem jsem tipnul, že Crenshaw a Ragallach do toho dobrovolně nepůjdou, ale necháme se překvapit $D)

Vyřešeno:
Lemmy - vyřešeno (úterý v pohodě; nejradši klasické fantasy; pokud by se trvalo na DrD2 - u Džedáje jako vypravěče; pokud nevezme nikdo jiný, vyprávím, ale něco systémově jednoduchého či OldDrD; rád zahraju i deskovky)
Swd - vyřešeno (úterý v pohodě; zahraje si cokoliv, od hry po deskovky; navrhuje oprášit Stín meče, ale je i pro jiné hry).

Crenshaw

Příspěvek od Crenshaw » 25. 10. 2011, 11:13

Lemmy píše: Shrnutě chybí info:
Crenshaw - zda by si zahrál, co by si rád zahrál, zda mu vyhovuje úterý
...
úterky vyhovují a zahrál bych si rád, Stín meče sice neovládám, ale pravidla vyhrabu, osobně se mi stýská po Shadowrunu, ale takové skutečné fantasy, jak tu taky za návrh padlo, obzvláště podle D10 je taky veselý masakr. Jen do Drd+ bych se moc nehnal. Deskovky určitě taky vítám.
Storytelling zvládám ukočírovat jen pro jednoho hráče, víc mám ověřeno, že nee. Tedy za let mé mladistvé nerozvážnosti je fakt, že jsem si zvládl dlouhý čas PJoval sám bandu šesti postav (které se mezi sebou veskrze nesnášeli) ... ale ty psychický poruchy bych pak nepřál nikomu. O-)

Zamčeno

Zpět na „Čajovnická družina“