Bestiář

Oficiální diskuze o Dračím doupěti Plus.

Moderátor: Bouchi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

Acheron píše:Pánové já mám jeden nápad i problém zároveň - jedná se o sdílení NPC a potfor. DrD+ je co se týče přípravy NPC i nových potfor pro PJ poměrně náročná hra a napadlo mě tedy, zda by nebylo dobré sdílet si své kvalitní NPC a potfory pře net - samozřejmě by nejprve musely projít určitým řízením, protože někteří PJové si vymýšlí strašné hovadiny.

Například bestiář postrádá spoustu základních zvířat, které napadnou běžného čaroděje, ale předpokládám, že každý PJ se s tím vypořádává po svém ...prázdný sheet je tu k dispozici a pokud je tu někdo z Altaru, dalo by se spolupracovat i s nimi (vydání formou nového bestiáře nebo cokoli podobného). Co si o tomto nápadu myslíte? Mám tu už několik NPC a včera jsem dodělal celkem kvalitně zmiji pro čaroděje, ale neexistuje prostor, kde by z toho mohli mít užitek i další... Pokud by někdo měl o tu zmiji zájem, at mi dá vědět, zatím nemám prostor, kam bych své věci věšel a uploadovat přímo do tohoto fóra nelze. O-)
Pracuji na rozraní, které by takovéto věci mělo umožňovat ,)
Acheron
Příspěvky: 30
Registrován: 16. 3. 2007, 01:17

Příspěvek od Acheron »

no super :-)
Uživatelský avatar
JackeLee
Příspěvky: 160
Registrován: 15. 8. 2006, 17:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JackeLee »

Acheron píše:Pánové já mám jeden nápad i problém zároveň - jedná se o sdílení NPC a potfor. DrD+ je co se týče přípravy NPC i nových potfor pro PJ poměrně náročná hra a napadlo mě tedy, zda by nebylo dobré sdílet si své kvalitní NPC a potfory pře net - samozřejmě by nejprve musely projít určitým řízením, protože někteří PJové si vymýšlí strašné hovadiny.

Například bestiář postrádá spoustu základních zvířat, které napadnou běžného čaroděje, ale předpokládám, že každý PJ se s tím vypořádává po svém ...prázdný sheet je tu k dispozici a pokud je tu někdo z Altaru, dalo by se spolupracovat i s nimi (vydání formou nového bestiáře nebo cokoli podobného). Co si o tomto nápadu myslíte? Mám tu už několik NPC a včera jsem dodělal celkem kvalitně zmiji pro čaroděje, ale neexistuje prostor, kde by z toho mohli mít užitek i další... Pokud by někdo měl o tu zmiji zájem, at mi dá vědět, zatím nemám prostor, kam bych své věci věšel a uploadovat přímo do tohoto fóra nelze. O-)
Ptal jsi se na http://dragonlords.wz.cz ?
Míra pochopitelnosti mých příspěvků je nepřímo úměrná jejich dělce.
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Na DL-ka bacha, tam to trochu chcípá .)
It's Alive!
Acheron
Příspěvky: 30
Registrován: 16. 3. 2007, 01:17

Příspěvek od Acheron »

No tam je něco takového, na co jsem se ptal? já to tam nenašel :-)
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Dá se to tam poslat jako článek do sekce do DrD+.

Ale poslyš, jako jeden ze tří "autorů" Dragon Lords ti radím, kašli na to .) Tam to umírá a ve chvíli, kdy vyjdou všechna errata pro DrD+, tak už tam nikdo nebude chodit (stejně tam všichni chodí jen kvůli Opravě chyb pro DrD+ a RomiKovu dobrodružství =P) .))
It's Alive!
Acheron
Příspěvky: 30
Registrován: 16. 3. 2007, 01:17

Příspěvek od Acheron »

OK, dík za tip :-) kdybych byl dobrej v designovani webu, udelal bych takovou vec hned...zahesleny pristup pro PJ zřejmě a myslim že by to bylo uspesne... :-) NPC od jinych PJ se daji pouzit treba jen pro zpestreni deje, ale vsechna ta cisla a charakter se hodi, kdyz se postavy NPC rozhodnou neminout (a třeba si ho dat k večeři:-)
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

Acheron píše:OK, dík za tip :-) kdybych byl dobrej v designovani webu, udelal bych takovou vec hned...zahesleny pristup pro PJ zřejmě a myslim že by to bylo uspesne... :-) NPC od jinych PJ se daji pouzit treba jen pro zpestreni deje, ale vsechna ta cisla a charakter se hodi, kdyz se postavy NPC rozhodnou neminout (a třeba si ho dat k večeři:-)
To nefunguje, vede to jen k tomu že si lidi udělají duplicitní loginy.

Aspoň pokud můžu mluvit ze svých zkušeností z dracidoupe.cz ,)
Uživatelský avatar
Allathay
Příspěvky: 295
Registrován: 29. 1. 2006, 13:15
Bydliště: Stupava / BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Allathay »

2 Acheron:

A co takto zalozit novu diskusiu tu na rpgF, kde by sa mohli posielat NPCcka?
Ludia by ich mohli hodnotit, alebo by islo o databazu
(samozrejme nevylucujem ani moznost napisania clanku a hodenia ho na vyssie zmienene stranky)

OT: no, na DragonLord-ovskej stranke som uz nebol ani nepamata. hned tam idem zaskocit, co je nove :)
Text uvedeny vyssie ma sluzit ako hlboke intelektualne posolstvo, ktore chcem odovzdat vsetkym pozornym citatelom. Dufam, ze som ho vyuzil spravne...
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Pokud se tehle iniciace chopi, jsem ochoten se zapojit. Nejspis ne primo tvorbou novych veci, ale jako ne/stranny pozorovatel:o)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Jak jsem napsal ve vedlejším tématu - právě tvořím ukázkovou CP, která bym ohla sloužit k dohodnutí se na nějaké normě pro CP (abychom si je mohli jednoduše předávat). :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Pokud tímto způsobem vznikne přímo na Fóru databáze CP a potvor, jsem všemi deseti pro a budu se rád aktivně podílet.
Acheron
Příspěvky: 30
Registrován: 16. 3. 2007, 01:17

Příspěvek od Acheron »

super, jen Romiku upozorňuju, že s rastrem na CP si dej pozor na lokalizaci NPC v určitém světě...sdílené NPC by měly být univerzálně sdílitelné (...?) ve smyslu přenositelnosti do různých světů...navíc každý dělá své NPC jinak a těžko je někdo bude předělávat podle rastru na nějakém serveru...tím by si práci ne jenže neusnadnil, ale u někoho by si ji i přidal...nicméně každý takový pokus na tvorbu rastru je vítaný a můžem ho tady prodiskutit:-)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

V podstatě, vzorova, kterou tvořím obsahuje: příběh o sobě,popis a psychické vlastnosti. Obrázek (není nutný) a vyplněný osobní deník (či jinak udělané atributy a povolání).
S tím, ž v příběhu používá nějaké názvy a tak bych neviděl problém, protože PJ alespoň bude moci nasadit své názvy a postavy s tím seznámit :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Acheron
Příspěvky: 30
Registrován: 16. 3. 2007, 01:17

Příspěvek od Acheron »

doporučuji na osobní deník postavy použít výstup ze softu PB software...jen se tam doplní kolonka Zvl. schopnosti a Dovednosti...
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě Plus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů