[info] Vítejte u diskuzí o Dračím doupěti Plus

Oficiální diskuze o české hře na hrdiny Dračí doupě Plus.

Moderátor: Bouchi

Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 9781
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[info] Vítejte u diskuzí o Dračím doupěti Plus

Příspěvek od Markus » 26. 1. 2009, 19:55

Vítáme vás u diskuzí o Dračím doupěti Plus na RPG Fóru.

Celá tato sekce je věnována Dračímu doupěti Plus a slouží jako oficiální diskuzní prostor k této hře. Oficiální proto, že ji spravuje přímo nakladatelství Altar, vydavatel DrD+. Každá z vydaných příruček pro DrD+ zde má samostatnou diskuzi, ovšem pokud chcete, můžete kdykoliv založit diskuzi vlastní na jakékoliv téma související s DrD+. Nebojte se posílat dotazy k pravidlům, vaše hodnocení a komentáře, ale třeba i všeobecné povídání o tom, co máte na Dračím doupěti rádi.

Z jiných diskuzních serverů jste možná zvyklí, že se všechno dění odehrává v jedné velké diskuzi. Tady to funguje jinak - diskuzí je více, jsou menší a tématicky zaměřené. Máme například samostatnou diskuzi pro bojovníka, samostatnou pro čaroděje, a podobně. Kdokoliv kdykoliv může založit novou diskuzi, a takových je tu spousta, například Peníze měny zboží a mnohé další. Je naprosto běžné, že vznikají nové diskuze, zatímco ty staré umírají a zapadávají prachem.

Tato sekce se nachází na RPGFóru. Fórum je diskuzní server věnovaný všem hrám na hrdiny a sekce Dračí doupě Plus je jen jedním z mnoha zákoutí, které zde naleznete. Nachází se zde diskuze o jiných hrách, herních světech, ale třeba i o hrách na hrdiny obecně. Až se rozkoukáte ve Dračím doupěti Plus, jste srdečně zváni k návštěvě zbytku Fóra. Mohly by vás zajímat například následující sekce:
:arrow? Dračí doupě (o starém Dračí doupěti a všem okolo)
:arrow? České a slovenské hry (o všech ostatních domácích výtvorech, systémech a světech)
:arrow? O hraní obecně (obecné diskuze bez rozdílu systému a světa; hlavní diskuzní sekce na RPGFóru, kde se probírají např. rady pro hráče a vypravěče, různé herní styly, problémy nastávající ve hře, atakdále).

Samozřejmě že Fórum je obrovské a toto je jen jeho část. Aby toho nebylo málo, je propojeno s informačním portálem RPG.sk, kterí uvádí články o RPG, představuje různé hry, nebo organizuje soutěže. Zevrubnější popis toho, co vše lze na tomto dvouportálu nalézt, se nachází tady.


Přispívání a pravidla
Jako každý jiný diskuzní server i RPG Fórum má svá pravidla. Není jich mnoho a jsou jednoduchá, tak se jich prosím držte. Za zvýraznění stojí především apelace na to, abyste v diskuzích vystupovali slušně a neútočili na ostatní diskutující. Chceme se tu mít rádi.

Do sekce Dračí doupě Plus je možné přispívat anonymně. K přispívání do jiných částí Fóra se už budete muset zaregistrovat. Registraci vám rozhodně doporučujeme, umožní vám užitečné funkce, jako je například soukromá pošta, změna různých nastavení (např. řazení diskuze) nebo vyhledávání vašich starých příspěvků.

Stalo se dobrým zvykem neposílat dva a více příspěvků ihned po sobě. Pokud je váš příspěvek posledním příspěvem v diskuzi, neposílejte nový. Místo toho klikněte na tlačítko "Upravit", které se zobrazuje u každého příspěvku, a svůj dodatek do něj jednoduše vepište. Děkujeme za pochopení - díky tomuto jsou diskuze přehlednější.

Správcem této sekce je Bouchi, pokud bude mít nějaké doplňující poznámky, naleznete je v dalších příspěvcích. Z mé strany je to vše, přenechávám mu slovo.

Přeji vám příjemné diskutování,

Jiří "Markus" Petrů
administrátor

Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3493
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: [info] Vítejte u diskuzí o Dračím doupěti Plus

Příspěvek od Bouchi » 26. 1. 2009, 19:56

Do této sekce byly umístěny oficiální diskuse o hře Dračí doupě Plus. Pro debaty o jednotlivých povoláních jsou určeny diskuse s odpovídajícími názvy, pro obecná témata Obecná diskuse o pravidlech. Některá intenzivněji probíraná témata mohou mít kvůli přehlednosti samostatnou diskusi, stejně tak může v průběhu debaty v jedné ze základních diskusí dojít k odštěpení perspektivního tématu do samostatné diskuse.

Než se zapojíte do nějaké diskuse, zejména pokud chcete položit dotaz, doporučujeme pročíst si v ní starší příspěvky, případně použít vyhledávání - je možné, že týž dotaz už před vámi někdo položil a dostal na něj odpověď.

Starší dlouho neaktivní diskuse byly dočasně uzamčeny a jsou pouze pro čtení. Podle toho, zda mají potenciál pro další rozvoj, budou postupně otevírány nebo archivovány.
Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dračí doupě Plus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host