Frekvence kouzla Ovladni zivel

Oficiální diskuze o Dračím doupěti Plus.

Moderátor: Bouchi

Cruor
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 2. 2014, 18:37

Frekvence kouzla Ovladni zivel

Příspěvek od Cruor »

Zdravím, mám malý dotaz ke hraničářské schopnosti "Ovládni <živel>"
text: Budeš-li se snažit ovládnout <živel> hoď ... Pokus nelze opakovat. V případě úspěchu účinek trvá, dokud jsi na něj plně koncentrován (jedná se o činnost s plným soustředěním). V případě neúspěchu můžeš toto zaměření na stejný živel použít nejdříve za půl dne.

Asi to úplně nechápu ... hlavně věta "Pokus nelze opakovat" znamená co? Jak často může hraničář ovládni živel používat ... dokud se mu nepřestane dařit?

Může mi to prosím někdo trošku osvětlit?

Díky moc! :)
Uživatelský avatar
Sogard
Příspěvky: 190
Registrován: 12. 8. 2013, 20:14

Re: Frekvence kouzla Ovladni zivel

Příspěvek od Sogard »

Nepoznam sice DrD+ (cital som ich davno) ale zrejme to znamena ze nemozes hod okamzite zopakovat (a zase a zase az kym neuspejes).
V případě neúspěchu můžeš toto zaměření na stejný živel použít nejdříve za půl dne.
Cize hodis a ak sa ti to nepodari, mozes znova ten islt zivel riesit o pol dna (iny zivel aj hned)
Cruor
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 2. 2014, 18:37

Re: Frekvence kouzla Ovladni zivel

Příspěvek od Cruor »

"nemozes hod okamzite zopakovat (a zase a zase az kym neuspejes)" Neprotiřečí si to?
Můj dotaz víceméně spočívá v tom, že budu mít hraničáře. A ten si tak půjde a řekne si, že z jiskřičky udělá plamínek. Když se mu to nepodaří, tak holt může za půl dne zkusit znova (to chápu).
Ale co když se mu to podaří a pět minut na to, bude potřebovat ZNOVA z jiskřičky udělat plamínek? Nebo z plamínku jiskřičku. Může? Nebo jaký je mezi tím interval?

To je jakoby můj dotaz :)
Uživatelský avatar
Sogard
Příspěvky: 190
Registrován: 12. 8. 2013, 20:14

Re: Frekvence kouzla Ovladni zivel

Příspěvek od Sogard »

"nemozes hod okamzite zopakovat (a zase a zase az kym neuspejes)" = nemozes hadzat kym neuspejes

Poldnova pauza sa tyka iba neuspechu, cakal by som ze ak uspejes nie si nijak obmedzeny v dalsom vyvolavani.
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě Plus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů