DrD+ 2.0

Oficiální diskuze o Dračím doupěti Plus.

Moderátor: Bouchi

Uživatelský avatar
kostrivec
Příspěvky: 298
Registrován: 9. 8. 2017, 18:09
Kontaktovat uživatele:

Re: DrD+ 2.0

Příspěvek od kostrivec »

Gran píše: 20. 12. 2016, 00:58 Výměnou můžu podat informace o DrD+2.0, i když to hlavní už jsem tak napsal. :P
(vlastně nevím, jestli jsem napsal, že někde (asi u někoho doma $D ) vzniká kombo DrDo+DnD+"drobky z vývoje DrDPlus2.0", to jsem zjistil nedávno a ještě se domáhám více informací :P)
Neměl bys Grane nějaké podrobnosti? Zajímá mě, kdo pracoval / pracuje na DrD+ 2.0 a informace ze zákulisí. Bláznů co něco přetvářejí dlouhodobě zas tak moc není a chtěl bych je kontaktovat. Díky!
Uživatelský avatar
Gonzáles
Příspěvky: 78
Registrován: 26. 3. 2007, 14:13
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Odp: DrD+ 2.0

Příspěvek od Gonzáles »

kostrivec píše: 23. 7. 2018, 11:05
Gonzáles píše: 30. 12. 2016, 19:28 A ne, že to budete po mě chtít
Ehm, můžu to po tobě chtít? :D
Už jsem se bál, že se nikdo nezeptá... ;-)

Obé jsou funkční, obé neotestované, obé nemají PPJ a obé potřebují ještě nějaké úpravy, ale Nekromant je blíže k finální verzi.
Kdo si hraje nezlobí!
Hraji si na Pána jeskyne: http://deniksilenehopj.wz.cz/
Kolem jdoucí šťoura.
Až mě budete chtít zabít, postavte se do řady!
Uživatelský avatar
kostrivec
Příspěvky: 298
Registrován: 9. 8. 2017, 18:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Odp: DrD+ 2.0

Příspěvek od kostrivec »

Gonzáles píše: 30. 7. 2018, 15:38 Obé jsou funkční, obé neotestované, obé nemají PPJ a obé potřebují ještě nějaké úpravy, ale Nekromant je blíže k finální verzi.
Čoveče Gonzálesi, začátek Nekromanta nic moc, samá čísla a kostrbatá čeština, ale od kapitoly Mezi dušemi jako by to najednou psal úplně jiný tvor, s lehkostí a nadhledem, líbí se mi ty lidové názvy, chování duší i Rybka v síti. Jestli to nikdy nevydáš, tak si pro tebe dojdu a vymlátim to z tebe, protože by Dračí doupě přišlo o další dobrou šuplíkovinu.

Jdu číst dál.
Uživatelský avatar
Gonzáles
Příspěvky: 78
Registrován: 26. 3. 2007, 14:13
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Odp: DrD+ 2.0

Příspěvek od Gonzáles »

kostrivec píše: 2. 10. 2018, 18:04 Čoveče Gonzálesi, začátek Nekromanta nic moc, samá čísla a kostrbatá čeština, ale od kapitoly Mezi dušemi jako by to najednou psal úplně jiný tvor, s lehkostí a nadhledem, líbí se mi ty lidové názvy, chování duší i Rybka v síti. Jestli to nikdy nevydáš, tak si pro tebe dojdu a vymlátim to z tebe, protože by Dračí doupě přišlo o další dobrou šuplíkovinu.
Nemůžeš chtít všechno. Ten úvod (teď nevím, jestli máš tu verzi s pokusem o úvodní příběh nebo bez) je jedna z nejstarších částí (asi pět let) a myslím, že jsem do něj nezasahoval (páč jsem předělával schopnosti). Teď přes léto jsem na to také neměl čas, tak snad příští týden se na to zase mrknu, abych s tím trochu pohnul.

Ale samozřejmě mě těší, že se Ti tam alespoň něco líbí.
Kdo si hraje nezlobí!
Hraji si na Pána jeskyne: http://deniksilenehopj.wz.cz/
Kolem jdoucí šťoura.
Až mě budete chtít zabít, postavte se do řady!
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě Plus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů