Citi postavy kouzla?

Oficiální diskuze o Dračím doupěti Plus.

Moderátor: Bouchi

Cruor
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 2. 2014, 18:37

Citi postavy kouzla?

Příspěvek od Cruor »

Zdravím, mám dva dotazy v jednom, tak snad dostanu nějakou odpověd alespoň na větší ( :) ) polovinu z nich.

1) Ucítí postava na kterou kouzlím kouzlo s hvězdičkou, že na ni kouzlím? Třeba je ke mě zády, neví o mě, atd. Jestli ano tak podle čeho se rozhodovat?

2) Když mám kouzlo s hvězdičkou, které je prospěšné, MUSÍ se tomu postava branít? Nebo když je prospěšné tak má možnost ho nechat projít? A co když čaroděj postavě vysvětlí, že kouzlo je pro ni prospěšné, a naschvál zakouzlí nějáké útočné? Braní se pak nějak duše automaticky?

Díky všem! :)
gygabyte
Příspěvky: 1
Registrován: 7. 4. 2014, 12:18

Re: Citi postavy kouzla?

Příspěvek od gygabyte »

1) To si jistý nejsem, ale mohlo by to být jako u theurga... když zakouzlíš a selžeš, tak oběť pozná že ji někdo takhle napadnul, když uspěješ nepozná nic.

2) Duše pozná jestli je kouzlo dobré nebo špatné. Když je pro ni dobré, může si vybrat. Duši nejde "obelhat" :p
Uživatelský avatar
Valor
Příspěvky: 306
Registrován: 12. 6. 2010, 12:05

Re: Citi postavy kouzla?

Příspěvek od Valor »

1) Pokud kouzlis Beze slov, Bez Gest, nemusis se ji dotknout a cil neni carodej tak o nicem nevi.

2) Duse se nebude branit pokud pro ni kouzlo bude prospesne. Ale nejde obelhat. Pokud s nim cil nesouhlasi, haze si na odolani vzdy.
Odpovědět

Zpět na „Dračí doupě Plus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů