Void: Sci-Fantasy

Diskuzní sekce určená všem českým a slovenským hrám - jak těm, které vyšly v tisku, tak těm, které jsou dostupné zadarmo na internetu. Výjimka: Dračí doupata mají samostatnou sekci.
Odpovědět
Gediman
Kontaktovat uživatele:

Re: Void: Sci-Fantasy

Příspěvek od Gediman » 11. 9. 2019, 17:49

Jinak začal jsem docela vážně uvažovat, že základní knihu Void: Sci-Fantasy 2.0 budu vydávat postupně, rozdělenou na jednotlivé kapitoly (a s určitými změnami v uspořádání) - což docela dobře ulehčí orientaci a vyhledávání. Taky mi to dovolí vydat ji mnohem dřív, než kdybych měl čekat na dokončení celé příručky. Teoreticky bych to mohl začít vydávat už teď...

Taky bych díky tomu mohl dělal víc změn "za pochodu", během psaní, a mohl bych rychleji a efektivněji reagovat na zpětnou vazbu. Navíc by mi to dovolilo efektivněji pracovat na všech třech hrách současně.

(Dodatečně spojit všechny kapitoly do jednoho pdf by koneckonců nebyl problém, ale možná by to ani nebylo nutné).

Co vy na to?

Gediman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gediman » 9. 11. 2019, 14:59

K příležitosti premiéry filmy Terminátor: Temný osud jsem připravil nový Void mod...

Terminator

Stahujte zde!
http://www.gediman.cz/seznamclanku.php? ... terminator

Gediman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gediman » 7. 12. 2019, 13:36

Je tady nový Void mod...

Half-Life

Opět rozdělen na dvě časová období - incident v Black Mese a okupace Combine. Dovoluje hrát za mariňáky HECU, bezpečnostní stráž Black Mesy, vědce z průzkumného týmu a také za vojáky Hnutí odporu.

Obsahuje i informace z obou dílů Portal (hry se odehrávají ve stejném světě) a z fanouškovské hry Black Mesa.

Stahujte zde!
http://www.gediman.cz/seznamclanku.php? ... =half-life

Odpovědět

Zpět na „České a slovenské hry“